رضا پهلوی: با تحریم انتخابات به دنیا پیام می‌دهیم که این «خیمه شب بازی» جمهوری اسلامی است

صدای آمریکا :شاهزاده رضا پهلوی در گفت‌و‌گو با صدای آمریکا می‌گوید رای دادن و شرکت کردن در انتخابات به معنای تبرئه نظام حاکم بر ایران از همه جنایت‌هایی است که انجام داده، آن هم وقتی به تازگی ۱۵۰۰ نفر از معترضان را در اعتراضات آبان ماه کشته است.
 
فرزند پادشاه فقید ایران گفت با شرکت نکردن در انتخابات این پیام به دنیا مخابره می‌شود که انتخابات جمهوری اسلامی چیزی بیشتر از یک «خیمه شب بازی» نیست.
 
به گفته او وقتی مردم ایران شعار می‌دهند «اصلاح طلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا» و «مرگ بر دیکتاتور» و همچنین وقتی می گویند، اساسا کلیت نظام را قبول ندارند، پس انتخابات معنا ندارد.
 
شاهزاده رضا پهلوی یادآوری می‌کند که از روز اول معتقد به تحریم انتخابات در جمهوری اسلامی بوده است، اما برخی معتقد بودند که شاید بشود جمهوری اسلامی را اصلاح کرد؛ اما جواب رای به خاتمی، پرت کردن دانشجویان از پنجره خوابگاه و جواب جنبش سبز، کهریزک بود.
+101
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Ariyo Barzan - تهران، ایران

  تا دیروز میگفتن هر کسی ما رو دوست نداره جمع کنه بره, الان میگن هر کی ما رو هم دوست نداره بیاد رأی بده..., عجیب ترش اینه که میگن کسایی که ما رو دوست ندارن، باید بیان به کسایی که ما رو دوست دارن رأی بدن تا بعد از انتخابات با دوشکا ازشون پذیرایی کنیم.!!!!!. دوست دارن رأی بدن!!!
  5
  61
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  ابهتت رو شکر خدایا ...این بنده خدا پسر بچه بود جنتی پیر بود ...حالا این پیر شده جنتی همون هست که چهل سال پیش بوده!!
  41
  17
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۶
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان

  [::Ariyo Barzan - تهران، ایران::]. این جمله زشت و کثیف ((هرکى دوست نداره بره از کشور بیرون )) رو اولین بار ممد دماغ پهلوى ( خدا نیامرز ) گفته بود ، میگفت حزب فقط رستاخیز هیچ حزب و روزنامه دیگه اى حق فعالیت نداره ، بى ناموس عین پسرش وطن فروش بود ، پسرش هم یه بار میگه مسائل داخلى باید بوسیله خود ملت حل بشه و به خارجى ربط نداره یه جاى دیگه میگه ما بایدن با رأى ندادن به دنیا پیام بدیم ، اخه نادان حدف از پیام به خارجى دادن چه میتونه باشه ، حمله کنند به ایران و جنگ اتمى بشه و میلیون میلیون بمیرن که تو میخواى شاه بشى خبر مرگت ؟؟
  43
  9
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۱
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. تو چقدر به سن آدمها حساسیت داری. حرف حساب زدن بلد نیستی؟؟
  12
  21
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. میسیز "ناتالی پرتر" که نه تال هستی و پر از . هم هستی . من دو نوع فعالیت در اینجا دارم 1-با نوشتن مطالب فکاهی باعث شادی هموطنان خود میشوم از جمله این نوشته 2- با ارائه معلومات باعث افزایش آگاهی هموطنان خود میشوم. تو دقیقا برعکس عمل میکنی یا در حال نفرت پراکنی هستی یا درحال حمله به دیگران و کوچکترین معلوماتی در نوشته های تو مشاهده نمیشود. حالا برو آدم شو
  11
  10
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. مردم آگاهند و گول ملایان شیادی مثل تو را نمیخورند. تو مثل خروس میپری وسط و نوک میزنی
  6
  15
  جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. حرفهات و خودت بیشتر به جک شبیه است تا به آدم
  0
  3
  یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
  نظر شما چیست؟