تعداد قربانیان کرونا در قم به ۹ نفر رسید

ایران اینترنشنال :بر اساس اطلاعات رسیده به ایران‌اینترنشنال، تعداد افرادی که در بیمارستان «کامکار-عرب‌نیا» در شهر قم بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند، به هشت نفر رسیده است.
 
بنا بر این اطلاعات، یک زن ۳۵ ساله نیز در بیمارستان امام رضای قم بر اثر ابتلا به این ویروس درگذشته و دو نفر از پرسنل بیمارستان کامکار-عرب‌نیا نیز در آی‌سی‌یو بستری شده‌اند.
 
پیشتر مقام‌های وزارت بهداشت از مرگ دو نفر آلوده به این ویروس در قم خبر داده بودند.
 
مچنین بر اساس این اطلاعات، در حالی که بیمارستان بهشتی در قم ۲۱۰۰ نفر پرسنل دارد، حدود ۲۰۰ ماسک L95 در این بیمارستان توزیع شده است.
 
اطلاعات رسیده به ایران‌اینترنشنال حاکی از آن است که رییس بیمارستان کامکار-عرب‌نیا اعلام کرده تا اطلاع ثانوی فقط متخصصان عفونی در درمانگاه این بیمارستان حضور داشته باشند.
 
همچنین منابعی به ایران اینترنشنال گفته‌اند چند مورد ابتلا به کرونا نیز در شهر مشهد شناسایی شده است. هنوز مقام‌های رسمی ایران در این باره اظهار نظر نکرده‌اند.
 
پیشتر کیانوش جهانپور، رییس روابط عمومی وزارت بهداشت ایران، از تایید ابتلای دو نفر در قم و یک نفر در اراک به ویروس جدید کرونا خبر داده و گفته بود که این افراد «در حال حاضر در بیمارستان تحت مراقبت قرار دارند».
 
او ادامه داد: «با احتساب این موارد تعداد مبتلایان کرووید ۱۹ (بیماری ناشی از ویروس کرونا تایید شده در کشور به پنج نفر می‌رسد.»
 
همچنین محمدمهدی گویا، رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت از انتقال پنج فرد مشکوک دیگر از قم به بیمارستان‌های تهران خبر داد.
 
همزمان دو فرد مشکوک به آلودگی به ویروس جدید کرونا در شهرستان بابل در قرنطینه قرار گرفتند.
+69
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان

  همه را باید فرستاد حوزه علمیه که اون اخوند چشم yxتبریزی اونها را به روش امام جعفر صادقی شفا بده
  4
  53
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  نه ساله پیش وقتی سریال والکینگ دد شروع شد همه میگفتیم چه سریاله قشنگی و غافل از اینکه این سریال پیامی از خودش داشت و اونهم شروع یک بیماریه خطرناک و جهانی که نسل انسانهارو میخوان نابود کنن .
  3
  35
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
  ۴۵
  Ariyo Barzan - تهران، ایران

  این مرحله از بدبختی حتی در بازیهای کامپیوتری هم قفله، ولی خوب خداوند این مرحله را برای ایرانیها باز کرده تا ببینه ایرانیها تا کی طاقت میارن
  3
  36
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  خدا خودش به این مردم کمک کند این داعشی ها که اصلا اطلاع رسانی به مردم نمی کند امیدوارم این کرونا یه سری هم به بیت رهبری بزنه
  2
  30
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  بی شرف ها ، ماسک های موجود در کشور را به چین فروختند ، چین هم با ویروس جوابشان را داد ، حالا بگین : برای دفن کرونا ، مهدی بیا ، مهدی بیا
  2
  36
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  از تبریزی که کتاب پزشکی آتش میزد بخواهدی بروش سنتی دارو بده درمان بشند
  3
  30
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  حتی اگر از ترس کرونا شده هم، رای بی رای. اگر یکی نشیم، یکی یکیمونو میکشند، زندانی میکنند، آواره و فراری می شیم. پس متحد باشم که این آخوندهای خوناشام رو فراری بدیم. رای بی رای. چهل سال کافیست. مرگ بر دیکتاتور.
  0
  22
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  خبر رسیده همه آیت الله ها کوچ کردن لواسان! حتی چاه جمکران رو هم ول کردن بیشرفا از ترس جون نجسشون.
  0
  29
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳
  نظر شما چیست؟