ماجرای عکس‌های لو رفته مهدی طارمی و سحر قریشی!

فرارو: انتشار تصاویر دو نفره مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی بار دیگر این دو چهره سرشناس را در کانون توجهات قرار داد. اما این تصاویر چگونه لو رفت؟
 
بسیاری به آتلیه‌ای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک برده‌اند، برخی هم می‌گویند گوشی یکی از آن‌ها هک شده و عکس‌ها به دست افراد فرصت‌طلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب می‌خورد. آن‌چه که برای نزدیکان قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادت‌های زنانه دست به چنین کاری زده است.
از قرار معلوم خانواده سحر قریشی قصد دارند با مراجعه به پلیس فتا و در اختیار قرار دادن اطلاعات موجود موضوع را از طریق قانونی پی‌گیری کنند.
 
شایعه ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی از کجا شروع شد؟
آبان سال ۹۶ بود که شایعاتی مبنی در خصوص ازدواج مهدی طارمی با سحر قریشی در فضای مجازی پخش شد. این شایعه از آنجا شروع شد که مهدی طارمی در توئیتر مطلبی را منتشر کرده بود و حسین ماهینی کاپیتان وقت پرسپولیس، به نحوی آن را بازتاب داد که هواداران پرسپولیسی متوجه شدند مهاجمشان قرار است به زودی ازدواج کند.
به دنبال این توئیت عده‌ای شایعه ازدواج طارمی با سحر قریشی، بازیگر سینما و تلویزیون، را مطرح کردند که در نهایت طارمی به این موضوع واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.
+15
رأی دهید
-65

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  Botol - آلمان، آلمان
  مهدی طارمی از خانواده بسیار مذهبی هستش و فکر نمیکنم از پس این خانم بر بیاد.
  14
  27
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
  ۵۰
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  بابا به ما چه کی با کی هست آخه!!!! نمیفهمم هی باید بخونیم این با اون بود اون با این بود, مملکت به فنا رفته این شده غصه ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  6
  85
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان

  خب اینها چی هستند ،چه کاره هستند و بدرد چی میخورن، میشه توضیح هم بدید؟
  6
  51
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳
  ۵۴
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  [::Botol - آلمان، آلمان::]. شما خانمِ قریشی رو می‌شناسی‌؟ یا فقط یک...ی هستی‌ که فقط بلدی به خانمها توهین کنی‌. اگر خواهر خودتم بود اینو میگفتی‌
  41
  11
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک::]. دوست عزیز وقتی عقل مردم به چیزهای دیگه نمیرسه، سعی میکنن خودشون رو با این چیزا که عقلشون بهش میرسه سرگرم کنن
  0
  26
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  من نمی فهمم که سکس و پائین تنه ی افراد به دیگران چه ارتباطی دارد. الات جنسی هم مثل دهان برای غذا خوردن از احتیاجات طبیعی بشز هستند و باید کار خودشان را بکنند
  1
  24
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴
  ۴۹
  Botol - آلمان، آلمان
  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. یک خانم هنرپیشه نه فقط در ایران ،بلکه در اکثر کشورها بایستی مراحلی رو طی کنه تا بتواند نامی بشود، و یک فوتبالیست خیر. میدونی منظورم چیه؟ در اینجا صحبت از خواهر من نیست. ضمنا طارمی و خوانواده شو به خوبی میشناسم.
  7
  21
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹
  نظر شما چیست؟