راز طلاق ملکه زیبایی روس از پادشاه مالزی برملا شد

فرارو:  ملکه زیبایی ۲۷ ساله روس، که اخیرا از پادشاه سابق مالزی طلاق گرفت، در گفتگویی تلویزیونی، درباره راز‌های پشت پرده این جدایی دست به افشاگری است.
 
به گزارش فرارو، اوکسانا ووئوودینا، ملکه زیبایی سابق روس، که اندکی بعد از ازدواج با سلطان محمد پنجم، پادشاه سابق ایالت کلانتان مالزی، از وی جدا شد، به دلایل این جدایی پرداخت. ووئودینا طی گفتگویی با شبکه یک تلویزیون دولتی روسیه، چگونگی بروز اختلافات در زندگی مشترکش با سلطان محمد را تشریح کرد.
 
ووئودینا تصریح کرد: «دو روز بعد (از عروسی)، اتفاقی افتاد که همه چیز را عوض کرد. شوهرم در حمام بود. موبایلش زنگ خورد و نام تماس گیرنده "باب" بود. مطمئن بودم که شریک یا رفیق آمریکایی‌اش است که می‌خواهد به مناسب عروسی به ما تبریک بگوید.»
 
این ملکه ادامه داد: «تلفن را برداشتم و صدای زنانه شنیدم که به شکل هیستیریک سر من داد می‌زد که "من زنش هستم و هرگز جرأت نکن که موبایل شوهرم را برداری. "»
مراسم عروسی ووئوودینا و سلطان محمدبعد از این ماجرا، سطان محمد که به «فارِس» معروف است، از حمام خارج شد و به ووئوودینا گفت: این زن سابقش هست و از عروسی وی خبر ندارد و به همین خاطر ناراحت شده تاست. اما زن دوم پادشاه که اهل کشور چک است و دیانا پترا نام دارد با پدر ووئودینا تماس گرفت و گفت که هنوز زن پادشاه است.
 
علاوه بر این، پترا پیام‌هایی به ووئوودینا ارسال کرد که ووئوودینا آن‌ها را «مسموم» توصیف کرد. در این پیام‌ها آمده است: «لطفا به او (ووئوودینا) بگو زودتر بیاید، من او را در قفس شیر خواهم انداخت. سیمبا (نام شیر پادشاه) خیلی گرسنه است. اوکسانا می‌تواند ملکه توالت‌های عمومی در کلانتان باشد. ما نیروی خدماتی کم داریم.»
 
به گزارش روزنامه دیلی میل، پترا درباره ووئوودینا گفته است: «مثل کرم به رختخواب شوهرم نفوذ کرد... او یک هیولا و متقلب تمام عیار است که حقیقت دروغ های‌اش روزی برملا خواهد شد.»نمونه ای از پیام های تهدیدآمیز پتراگفتنی است که ووئوودینا اندکی بعد از ازدواج با سلطان محمد از وی جدا شد و هم اکنون یک پسر ۹ ماهه به نام «لئون» از او دارد. اما سلطان محمد ادعا می‌کند این پسر متعلق به وی نیست. سلطان بعد از این ماجرا، از سلطنت نیز کناره گیری کرد. در حال حاضر، سلطان محمد و ووئوودینا درگیر اختلافات مالی طلاق هستند.
+24
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  کرم از خود درخته! دختر خوب، مگه عقلت کم بود و یا پولت کم بود و شاید هر دوتایش را کم داشتی، که دست به این ازدواج زدی!
  8
  53
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  ازدواج یک زن با یک مسلمان واقعی یعنی همین. این زن خود را فریب داده مگر چند همسری یعنی شهرنوی خصوصی در این دین پذیرفته نیست مگر نمی دانید تمام رهبران این دین تا توانسته اند زن به بستر برده اند حتی زنان و دختران برده بعنوان کنیز۰۰۰پس به هیچوجه حق اعتراض نداری اگر اسلامی معتقد هستی۰
  3
  35
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  سلطان محمد اول هم زن هفت ساله برده بود خونه.
  5
  23
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::scandal - برلین، آلمان::]. پوستش کلش کم بوده ....خخخخ بعضیها از مسلمونیش خوششون میاد...خخ
  3
  8
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::scandal - برلین، آلمان::]. احتمالا عاشق سلطان شده ، و این ازدواج به خاطر ثروت و مقام شوهرش نبوده ، بقیه داستان هم فیلم هندی است
  3
  14
  ‌پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
  نظر شما چیست؟