برای سیرک انتخابات از کوروش مایه میگذارند

برای سیرک انتخابات از کوروش مایه میگذارند ولی برای مراسم روز کوروش بخشنامه ، پیامک تهدیدآمیز  میدهند، ضدشورش میاورند،  جاده‌های منتهی به پاسارگاد رو می‌بندند!
+8
رأی دهید
-139

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  این پُر رویی و بیشرمی آنان بخاطر بی غیرتی ما ایرانیهاست که آنان بمدت ۴۱ سال به فرهنگ و سرشت ما تجاوز نمودند و گهگاهی با اعتراض کوچک ما مواجه شدند و این رفتار و کردار آنان، همانند گروگان گرفتن یک زن توسط یک قلدر و بیشرف که با سرنوشت و خواسته های آن زن بازی میکند! ما همه گناهکار هستیم، چه کم و چه بیش.
  4
  159
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این ها انقدر بی شرم هستند که مطالب کوروش کبیر را از کتاب های درسی حذف و جایش دروغ هائی از زنباره ی متجاوزی بنام حسین عرعری نادان گذاشته اند. ننگ بر شما که برای بقا به هزاران دروغ متوسل شده و پستان مادر خودتان را هم گاز می گیرید
  3
  125
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  این سیرک و شوء تبلیغاتی بخاطر این است که مشت به اصطلاح ملی گرایان بی هویت را به پای صندوق های رای بکشانند - رژیم فاسد اسلامی هر وقت در گوشه رینگ می افتد از واژه هایی مانند کوروش . حجاب اختیاری .آزادی. غیرت ملی .ایران .خلیج فارس و.. استفاده میکند اما بعد از اینکه خر ملا از پل گذشت همه اینها و کلا مردم ایران فراموش میشوند - این خوکهای کثیف در این 4 دهه با این شیوه مردم فریب داده اند و این شیوه قدیمی اسلام است که در هر زمان که نیاز باشد عمل میکند ...(.. . زنباره) هم وقتی به مدینه فرار کرد و در آغوش گرم یهودیان مدینه جای گرفت بعد از 4 سال درست با همین شیوه از اوس و خزرج (ملی گرایان مدینه )استفاده کرد تا قدرت را در مدینه بدست گرفت و در نهایت با کشتن و فراری دادن یهودیان از مدینه اسلام را بپا کردو.....
  5
  85
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۷
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  متاسفانه با اینکه کورش یک شخصیت مورد احترام برای تمام جهان است و تصویر لوحه ی او در سازمان ملل نصب شده تعدادی بیوطن از داخل ایران داستانهای مسخره می سازند برای تحقیر او۰۰۰۰ تعجب نکنید ملا ۴۰ سال و دینش ۱۴۰۰ سال است در ایران تمرگیده۰
  4
  88
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  این حکومت عرعری انچنان تشنه ی قدرت است که اگر لازم شود از هیتلر مهاتما گاندی و برعکس میسازد۰ مرگ بر این حکومت و دینش
  4
  87
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۴
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  شما حقه بازانه زمانه اگر ایرانی‌ بودید که با اسلحه مردم را از بازدید و احترام به کسیکه تمام دنیا بهش افتخار میکنند نمی گرفتید،پس شا موتی بازی در نعیارید ملت ریش شما روباه صفت هارو وجب کردن.
  2
  50
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  هموطن، فراموش نکن، برای کوبیدن مشت محکم به پوزه این سیه پوشان دغل کار، ندادن رأی، نافرمانی مدنی و اعتصابات گسترده بهترین سلاح ماست.
  3
  52
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
  ۵۶
  ماساچوست - لیسبون، پرتقال

  رای بی‌ رای. این نامردا تا حالا فحش به کورش میدادن. الان که رای میخوان کورش هم براشون مهم شد. این پدر سگا اصلا خیلی‌ حقه بازند گلشون نخورید.
  3
  53
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  آخوندای شپشو و جانی داراند از ترس و وحشتشون بزرگان ما رو ستایش میکنند. این اولین نشانه پیروزی ما مردم است. رای بی رای.
  3
  47
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  إز رسانه هاى آزاد و مستقل انتظار میرود که با پخش نکردن مزخرفات مربوط به این سیرک تحقیرآمیز، آنرا بطور کل بایکوت کنند. فراموش نشود که حکومت شیادان خود بیشتر از همه به این امر واقف است که این سیرک چیزى جز دلقک بازى و نمایش نیست و به طبع آن ، ماهیتش فاقد هر گونه اهمیتیست و تنها با نشر و پخش باصطلاح گاف ها و حاشیه هاى مربوط به این کلاه بردارى بزرگ، هم قبح شرکت کردن در آنرا میشکند و هم حضور در آنرا تبلیغ میکند. دستهاى آلوده بخونِ قاتلانِ جوانان وطن را فراموش نکنیم و بالاتر از آن با شرکت در این خیمه شب بازى، بر جنایت آنان مهر تأیید نزنیم.
  3
  46
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
  ۳۰
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  فقط یک نادان و مغرضه که گمان میکنه ج اصنامی نظامی مذهبیه و اخوندها قلبا معتقد به دین و مذهب و انسانیت و ملیت و کشور و .. این بی شرفها بجز جیبشون و بقایشای بر مسند حکومت با هر هزینه ای به هیچ چیز اعتقاد ندارند و در استفاده ابزاری از هرچیزی را برای بقای خودشون روی ماکیاولی را سفید که سهله بیرنگ کردند. برای بقاشون هر کاری میکنند حتی شده ناموس منداشته خودشان را لخت مادرزاد میکنند عین بنر به در و دیوار شهر اویزون میکنند. ای تف به شرف نداشته حرامزدتان که دین و دنیای مردم به فنا دادید.اگر خدایی هست که هست امیدوارم اجرا شدن عدالتش را در حق شما بی شرفهای خونخوار ببینم.
  2
  30
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  رای نمی دهیم
  3
  37
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان

  چرا اینجا عکس کامل دریای خزر را در نقشه ایران نمایش میدن ولی در شبکه های ریش وی شیشه یل نوار باریهک مثل ابروی ماله کش اعظم ظریف بود!
  0
  22
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
  نظر شما چیست؟