تغییر ظاهر مجری ایرانی پس از قطع همکاری و خداحافظی‌اش با تلویزیون

اسپوتنیک :خانم صبا راد مجری با سابقه تلویزیون ایران پس از خداحافظی همیشگی‌اش از صدا و سیما با ظاهری متفاوت در فضای مجازی ظاهر شد که واکنش کاربران را به دنبال داشته است.
 
تصاویری از مجری برنامه «به خانه برمی‌گردیم» در فضای مجازی منتشر می‌شود که با پیش از اعلام قطع همکاری‌اش با صدا و سیمای ایران متفاوت است. صبا راد، مجری و نویسنده برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، که پس از ۲۱ سال همکاری با صدا و سیما، با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود اعلام کرد دیگر با این رسانه همکاری نخواهد کرد اکنون با ظاهری متفاوت ویدیوهایی از خود در فضای مجازی منتشر می‌کند که با واکنش کاربران همراه شده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. #صباراد

A post shared by @ honarmandane_iranii on

کاربران بسیاری نوع پوشش او را مورد انتقاد قرار دادند و معتقدند او با حجاب کامل جذابیت بیشتری داشته است. جمعی از این کاربران معتقدند او در انتظار فرصتی برای خداحافظی از تلویزیون و تعهدی که به آن داشت، بوده است که اکنون با چنین ظاهری دیده می‌شود. جمعی دیگر از کاربران نیز عنوان می‌کنند او مشخص نیست که او با تلویزیون، خود و یا خدایش قهر کرده است؟!
کاربرانی بر این باورند این موضوع یک مسئله شخصی است و دیگران نباید از او انتقاد و اظهارنظر کنند. و برخی از کاربران با بیان اینکه بسیاری در ایران با موضوع حجاب مشکل دارند از او حمایت می‌کنند و معتقدند این مجری را به دلیل معروفیش نباید قضاوت کرد چراکه او نیز تمایل دارد همچون دیگر شهروندان ایرانی بدون قضاوت شدن زندگی کند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

سلام سلام سلام... لحظه هاتون آروم ساعت ۱۱/۱۱ بیستم بهمن ماه ۹۸❄️❄️ تو بمان با من تنها تو بمان جای مهتاب به تاریکی شبها تو بتاب من فدای تو به جای همه گلها تو بخند اینک این من که به پای تو درافتاده ام باز ریسمانی کن از آن موی دراز تو بگیر تو ببند تو بخواه پاسخ چلچله ها را تو بگو قصه ابر هوا را تو بخوان تو بمان با من تنها تو بمان در دل ساغر هستی تو بجوش من همین یک نفس از جرعه جانم باقی است آخرین جرعه این جام تهی را تو بنوش #مانی_رهنما#صبا_راد#زندگی#شعر#عشق #همسر#خواننده#مهربانی#فریدون_مشیری#دکلمه#اجرا @manirahnama_official @manirahnama_official

A post shared by صبا راد | Saba rad (@sabarad.official) on

+87
رأی دهید
-40

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  به جمع ما خوش آمدی ✌✌✌اول از همه باید عوض این سایت بشی تا با روشنفکران ایرانی و متفکران اسلامی که اهل دل و کپی رایت آشنا بشی! اول هر کاری سخته!
  12
  35
  ‌سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  زنان ایرانی بیش از حد آرایش می کنند بطوریکه چهره ای مصنوعی می یابند
  8
  74
  ‌سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  کم مانده که نوع خوراک روزانه هنرمندان را هم کاربران تعین کنند.پوششی هرکسی,چه شخص عادی یا هنرمندی در هر زمینه, که لطمع به شخصیت اجتماعی وارد نکند آن فرد آزاد در انتخاب لباس و آرایش خود هست.نکته ائیکه باید برای مخاطب مهم باشد,طرز تفکر اجتماعی و منش ذاتی آن شخص است.الکی گیر ندهید
  7
  43
  ‌سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  وجدانا این با روسری قشنگتر به نظر میرسه، اینقدر بتونه و رنگ به خودش مالیده انگار مومیایی شده است. چرا ایرانی جماعت در هر کاری باید اصراف کنند؟
  0
  0
  شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
  نظر شما چیست؟