استخدام سیاهی‌لشکر برای گرم کردن ستاد انتخابات

العربیه :رضا رشیدپور مجری تلویزیونی روز دوشنبه 17 فوریه 2020 در تویتی از استخدام سیاهی‌لشکر برای بازی و گرم کردن ستادهای انتخاباتی توسط نماینده‌ها خبر داد.
 
رشیدپور در اکانت شخصی‌اش در توییتر نوشت: «اتفاقی با یکی از هماهنگ‌کننده‌های هنرور برای پروژه‌های سینمایی صحبت می‌کردم که می‌گفت سرمان شلوغ است برای تبلیغات کاندیداها سیاهی لشکر می‌فرستیم.»
گفتنی است پس از نظر سنجی که شبکه خبر صدا و سیمای ایران در روز چهارشنبه 5 فوریه در کانال تلگرام خود منتشر کرد و در آن بیش از 80 درصد شرکت‌کنندگان به عدم مشارکت در انتخابات آینده مجلس رای دادند برخی‌از نماینده‌ها برای شلوغ کردن ستادهای خود از کارها و روش‌های نامتعارف استفاده می‌کنند.
دعوت برخی فعالان حقوق بشر به تحریم انتخابات مجلس و خبرگان
نرگس محمدی، فعال حقوق بشر زندانی، از مردم خواست تا به پای صندوق‌های رای در انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان نروند و انتخابات را تحریم کنند.
 
او روز سه‌شنبه 4 فوریه با انتشار فراخوانی از زندان گفت: «شایسته است که با مدنی‌ترین شیوه اعتراض به پا خیزیم و با راه‌اندازی کارزار قدرتمند تحریم انتخابات پاسخ سیاست‌های تنگ‌نظرانه و سرکوب‌گرانه حکومت را داده و به حرمت خون کشته‌شدگان مظلوم در پای صندوق‌های رای حضور نیابیم.»
 
نرگس محمدی در پیام خود گفته است:«حکومت با ایجاد بحران و سرکوب در مقابل ملت ایستاد».
 
فعال حقوق بشر زندانی گفت، حکومت هیچ یک از راه‌های قانونی و مسالمت‌آمیز مشارکت و اعتراضات مردمی از جمله تجمعات، راهپیمایی‌ها و تحصن‌ها و شکل‌گیری نهادهای مردمی و مدنی را برنمی‌تابد و با شیوه‌های خشونت‌آمیز زندان، شکنجه، سرکوب و کشتار آبان (نوامبر 2019)با مردمی بی‌پناه و ستم دیده مقابله می‌کند.
 
طبق گزارش خبرگزاری رویترز در تظاهرات سراسری ماه نوامبر که در پی گران کردن قیمت بنزین توسط دولت برگزارشد، بیش از 1500 نفر از تظاهرکنندگان با شلیک مستقیم گلوله نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی کشته شدند.
+13
رأی دهید
-106

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  Kumasi - کوماسی، غنا

  این به اصطلاح سیاهی لشگرهمان هرزه های انتخاباتی هستند ، اینها نقش کاندوم برای رژیم را دارند که بعد انتخابات وفروکردن در ملت این ها رو پرت میکنند یه گوشه
  2
  102
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  یک کم توضیح بهتر و روشن تر برایمان بنویسید که اگر رشید پور طوری می نویسد که کسیکه در داخل ایران است متوجه میشود! یعنی، این عکس بالا، مربوط به هنرپیشه های ایرانیست که دارند اینگونه تبلیغ میکنند!؟
  2
  44
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  بیغیرت های لندهور.
  2
  69
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  انگشت این پرستو ها قرمز ، زبانشان قهوه ای ، شرمتان باد
  2
  72
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  وظیفه هر فرد ولایتی ایجاب می‌کند که بقیه رو هم بطرف صندوق‌های رای هدایت و تشویق به دادن بکنند. چون این خیلی مهم است که به استکبار جهانی نشان دهیم که امت همیشه در صحنه تا ظهور ناجی بشریت آقا امام زمان عج حامی این نظام مقدس هستند.
  57
  4
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۲
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  سال سقوط، سال فرار، سال سقوط دیکتاتور، سال رسیدن به حق، ما همه هستیم بیقرار. انگشت در خون! رای بی رای!. رای نخواهیم داد ۹۲​٪.
  3
  38
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بالاخره فک و فامیل رانت خواران و مفتخواران و سلیبرتی ها دور و بر این ها هستند و حدود 5 درصدی رای دارند
  1
  35
  دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹
  ۶۰
  zia khan - دبی، امارات متحده عربی
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. تشویق به دادن بکنند ؟ ????????. بابا تو دیگه هستی ؟
  1
  20
  ‌سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۶
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  مردم ایران قیافه های پلشت و خیانت سلبرتیهای رای دهنده را هرگز فراموش نخواهند کرد. کاش یه جو غیرت نرگس محمدی را این زالوهای پول پرست داشتند.
  0
  17
  ‌سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۱
  ۴۹
  reza.paris - پاریس ، فرانسه
  یه سری اسکل هستند که صریح برند رای بدهند
  0
  13
  ‌سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  تن فروشان ۲زاری
  0
  11
  ‌سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. [تشویق به دادن]این ملت طی ۴۱ سال همین کار را کرده اند.و ایا شما (ساندیس خور ها و ماله کش ها و نان به نرخ روز خور ها ) از صدمه به جایش خبر دارید؟!؟
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۰
  نظر شما چیست؟