حضور علیرضا جهانبخش در کلوپ شبانه در اسپانیا جنجال ساز شد + ویدیو

فارس نیوز : نشریه «سان» انگلیس با انتشار ویدئو و تصاویری از علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی برایتون به همراه ۳ بازیکن دیگر این تیم در کلوپ شبانه جنجال آفرین شد.
این رسانه انگلیسی مدعی شد: حضور ۴ بازیکن برایتون در کلوپ شبانه در اسپانیا که در حال فوت کردن در بادکنک‌ها هستند، دردسرساز شده و باشگاه برایتون تحقیقات درباره این موضوع را آغاز کرده است.

بنا به ادعای این رسانه انگلیسی محتوای این بادکنک‌ها هنوز مشخص نیست، ولی معروف است افرادی که در کلوپ‌ها از این بادکنک‌ها استنشاق می‌کنند، محتوایش اکسید نیتروز یا همان گاز خنده آور است.
 
باشگاه برایتون از ویدئو مطلع شده و سخنگوی باشگاه انگلیسی درباره این موضوع گفت: باشگاه از ویدئویی که در فضای مجازی دست به دست شده، اطلاع دارد و در داخل باشگاه این موضوع رسیدگی خواهد کرد.
+28
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد

  عجب جنایتی کردند بادبادک فوت کردند.دیگه نمیدونند سر مردم رو با چه چیزهای حاشیه ای پر کنند. لعنت به حکومت مکار و حیله گر که خودش مملکت رو چپاول کرد و مردم گرسنه و بدبخت رونمیبینه وبرای منحرف کردن افکار این مردم اینجور مسائل رو علم می کنه
  1
  23
  جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد
  ضمنا اینا با نزدیک شدن انتخابات دوباره باید دست به یک سری تاکتیک های انتخاباتی برنند تا این امت همیشه حاضر در صحنه رو بپای صندوق های رای بکشند
  1
  19
  جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
  نظر شما چیست؟