فروش بادکنک در «روز والنتاین» در ایران ممنوع شد

رادیو فردا :حسین دکمه‌چی،‌ رئیس اتحادیه خرازی فروشان ایران، ‌روز چهارشنبه ۲۳ بهمن اعلام کرد که به دستور اداره اماکن، فروش بادکنک در روز والنتاین ممنوع شد.
 
به گزارش اقتصاد نیوز، رئیس اتحادیه خرازی فروشان در این باره گفت که در نامه اداره اماکن از آن اتحادیه خواسته شده تا اطلاع ثانوی از خرید و فروش بادکنک در سطح بازارنیز خودداری شود.
 
به گفته آقای دکمه‌چی،‌ قرار است برای اطلاع مردم نیز بنرهایی در سطح بازار در خصوص ممنوعیت فروش بادکنک در روز والنتاین نصب شود.
 
روز «عُشاق» موسوم به «والنتاین» همه ساله در چهاردهم فوریه، (۲۵ بهمن) در بسیاری از نقاط جهان،‌ بویژه در کشورهای غربی برگزار می‌شود.
 
این روز در ایران طی سال‌های اخیر با استقبال بسیاری از جوانان روبرو شده است،‌ اما مقامات حکومتیِ ایران از این مناسبت به عنوان «تهاجم فرهنگی» یاد می‌کنند. از این رو،‌ هر ساله از سوی نیروی انتظامی و برخی نهادهای دیگر،‌ محدودیت‌هایی در این زمینه اِعمال می‌شود.
+10
رأی دهید
-52

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  shaboruz - پاریس، فرانسه

  ها ها ها ها ها هااااااااااااا
  1
  29
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۱
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این رو باید تو حلق کسانی که میگن امنیت داریم و داعش بیرون مرزها است فرو کرد
  2
  38
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۵
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  این منفورها از هر چه عشق، زیبایی، شادی و حتی بادکنک که سنبل سبکبالی و پرواز به آسمانهاست میترسند. این کفتارها جنازه هایی هستند ترسناک که فقط از کفن و کفتار حمایت میکنند. امید است هر چه زودتراین خونخواران را روانه گورستان تاریخ کنیم. پیروزی نزدیک است.ما همه با هم هستیم. رای بی رای.
  2
  38
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  واگذاری تصمیمات. معمولا خانم‌ها انتخاب می‌کنند که کجا بروند، کجا نهار بخورند و حتی ساعت قرار را نیز اکثر اوقات خانم‌ها تعیین می‌کنند. بهتر است در این روز خاص، این اجازه را به او بدهید تا درخصوص زمان و مکان دیدارتان تصمیم بگیرد. سپس با یک جعبه کادوی خاص او را غافلگیر کنید.
  1
  19
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه
  شاباش حسینی! بیا ببین ماله کش کی ها شدی که حتی از بادکنک میترسند و تحریک می شند. بیا از خونه س طوسی بیرون، وگرنه باور نمیکنی.
  2
  19
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۱
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  بادکنک وقتی میترکه اسلام به لرزه می افته. حتی دستشویی هم که میری پایه های اسلام میلرزه
  2
  4
  ‌پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۱
  نظر شما چیست؟