پیدا شدن جسد فرزند دادستان بوشهر در منزلش

روابط عمومی دادگستری کل استان بوشهر اعلام کرد: جسد فرزند ۲۱ ساله علی حسن پور، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب بوشهر در ساعت ۲۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۲۲ بهمن در یکی از اتاق‌های منزل وی در شهر بوشهر پیدا شد.
 
به گزارش ایسنا، جسد فرزند ۲۱ ساله علی حسن پور، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بوشهر در ساعت ۲۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۲۲ بهمن در یکی از اتاق های منزل وی در شهر بوشهر و در حالی که یک قبضه اسلحه شکاری در کنار جسد وی قرار داشت، مشاهده شد.
 
این موضوع سریعا برابر روال قانونی و جاری صحنه توسط مقام قضایی و پلیس آگاهی تحت بررسی قرار گرفت که نتیجه بررسی و علت مرگ وی از طریق روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان بوشهر به استحضار مردم استان بوشهر رسانیده خواهد شد.
+113
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  عذاب وجدان و اجبار به دادن!
  8
  77
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  لابد انتقام کشتار نیزار ها را گرفته اند.
  4
  107
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  میگویند که خودکشی کرده است ولی در جمهوری اخوندی هرچی که بشنوید دروغ هست
  2
  106
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  فرزند دادستان بوده و دادستان یعنی قاتل و جنایتکار .انسانهای بی گناهی که بدست همین دادستان قتل عام و بدار آویخته شدند و در نیزارها به رگبار بسته شدند ،پس مهم نیست که انگل زاده این دادستان کشته شده یا خودکشی کرده یا هر چه ،،،، امیدوارم این داغ را همگی مسئولین مزه کنند و بچشند
  3
  65
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  روز محاکمه ی این دادستان جانی و خامنه ای و دیگر جنایتکاران نزدیک است همانند دیکتاتور سودان که در دادگاه بین‌المللی لاهه محاکمه می‌شود سگ علی خرمنی منتظر آنروز هستیم
  1
  51
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  متل اون فرمانده سپاه ساشته اسلحه شکاری را تمیز میکرده اسلحه هم ناگهانی ۸ بر شلیک کرده.احتمالا اسلحهنقص فنی داشتر انطوری که کاراگاو های سپاه میگن.
  1
  40
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۸
  ۵۶
  007 Azadi - گوتنبرگ، سوئد

  تو ژاپن یک شرکتدار بخواتره فرستادنه یک گروه از کارمندانش به چین ومبتلا شدنه چندی از کارمندان فقت مبتلا خود را مغصر دانست و خودکشی کرد حالا اینا هواپیما میزنن و همه چیز رو به گردن میگیرن و میگن بوجور که واردی!!
  2
  38
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اینها پاسخ حملات به ازاد مردان و ازاد زنان بوشهری است که انها را بسوی نیزار ها فرستادید و با سنگین ترین اسلحه جواب دادخواهی انها را داده شد. البته من گمان میکنم این چنین باشد . پشت سر مرده نباید حرف زد
  1
  47
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
  ۳۶
  ناباور - تهران، ایران
  خواستم بنویسم : . ای کشته که را کشتی تا کشته شدی زار. ولی فکر کردم شاید باعث مرگ کسی نشده باشد، . درضمن گناه کسی را نباید به حساب دیگری گذاشت. انسان باشیم.
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۱
  نظر شما چیست؟