شهاب حسینى مرزهاى فروشندگى را جا به جا کرد!

شهاب حسینى مرزهاى فروشندگى را جا به جا کرد!
+184
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  اول ما را با تتلو سرگرم نمودید و بعد با آن پسره بچه مزلف وزیر سابق که از قیمت کفش گرانقیمتش را به رخ ما میکشد، سرگرم نمودید و الان ما را با حسینی ها و با "دادن" او به رژیم.
  98
  24
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۸
  ۴۸
  omidnaomid - بروکسل، بلژیک

  سردار حسینی ،کی سرت میره سر دار۰
  9
  141
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۱
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  شرفی دیگه نداری که بتونی ازش دفاع کنی. ملیجک رژیم
  7
  123
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  شرفی دیگه نداری که بتونی ازش دفاع کنی. ملیجک رژیم.سید کباب حسینی تو تریبون داری و میتونی هر چی دلت می خواد استفراغ کنی،از امام حسین بگی و روز بعدش تو کاباره های آمریکا معشوقه به بغل جانی واکرت رو بنوشی و مثل سعید طوسی مصونیت دایمی داری، ولی دیگران اگر حرفی مخالف جنایت های رژیم بگند، سلاخه می شند . کباب حسینی، ملیجک، اینه تفاوت! لا اقل آزاده باش و برای یکبار و همیشه اون سیفون توالت رو بکش و خفه شو. تحریم فیلمهای او درس بزرگی خواهد بود.
  3
  79
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
  ۵۱
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ

  همتون ماله کشید ... خاک تو سرتون. سرتون تو اخورررررر این است. پول خوبه. ولی نه اینجوریش.. بخدا نه .. اون روز میاد که گریه هاتون و گ.. خوریتوونو میبینیم
  1
  74
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
  ۴۹
  Bozorgmehr - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  فردی که به یک استاد پیشکسوت بی احترامی می کند از نظر اخلاقی و خانوادگی انسان پست و حقیر و کوتوله ای باید باشه. باید به شهاب حسینی که بهروز وثوقی را پیر و مراد خود می داند یادآوری کرد که این مسعود کیمیایی بود که با فیلم قیصر شخصیت ماندگار بهروز وثوقی را خلق کرد. شهاب حسینی در سال ۱۳۵۲ یعنی چهار سال پس از نمایش فیلم قیصر متولد و از سر از تخم بیرون آورد.
  2
  59
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  اینهم یه هنربند مثل الهام چرخشی دهنده.
  1
  76
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  [::Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان::]. قیافه اش بیشتر به پرستوها می خوره!
  3
  45
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
  ۵۰
  اقا رضا - کلن، آلمان

  اینجور که به نظر میرسه ایشون از همون سربازهای گمنام امام زمان هست حالا باید صبر کرد ودید کدوم زندانی سیاسی ایشون رو به عنوان باز پرس یا شکنجه گر شناسایی کنه. این سربازهای امام زمان با نقابهای مشکی فکرمیکنید چه کسانی هستن تیزبین باشیم می بینی افرادی هستند که فکرش رو هم نمی کردی.
  1
  52
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  لامصبا این چاقی ماقی ها رو تحویا نگیرید. مثل من پر ادعا و به قول پایین شهریا گنده .. باشید. ادعاتون بشه. برای چی هر قارپوزی رو بزرگ میکنید که بعد بیاد براتون شاخ بشه. آقاجون تو بازیگری. حالا بهت نمیخوام بگم همون دلقک قدیمیا هستی میگم سرگرم کننده لحظاتی از بعضی مردمی چون شماها در حد نیستید با این فیلمهاتون من یکی رو سرگرم کنید. حالا با این شقلتون که وظیفتون مشخصه ادای چیرو میخواهید در بیارید؟ برای من امثال روحی و نون خامه ای فرماندهان سپاه کاملا روشن و برون ادعا تعدادی غربتی و درودهاتی و گاگول ماگول به حساب میان. امثال این شهاب حسینی و بعضی شبهه سلبریتیهای دیگه که اصلا جزو آمار نیست. پشندی من و امثال من در ایران ادعامون میشه و به هر ... اجازه نمیدیم بیاد هارت و پورت کنه. ملت ایران اینارو تحقیر کنید فقط تحقیر. تحقیر خیلی کار بدیه و حیلی صدمه زنندس اما در قبال حکومتیهای ایران و طرفدارانشون اصلا ایرادی نداره چون اونها شیطان رو هم رو سفید کردن. چون خون میلیونها انسان گردنشون. قاتلین و مخربهای کشور ایران و اطراف رو تحقیر کنید. با اینا محترمانه بحث کنید توهم برشون میداره.
  1
  43
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  وصف شهاب حسینی شرح حال ( استاد غارگوز ) در انیمیشن سروش رضائی هستش. حتما تو یوتیوب ببنید.
  1
  24
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
  ۴۹
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا
  [::Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان::]. نه دوست عزیز اون استاد بیشتر تیپش به امام راحل میخوره که مردم فکر کردن دارن اسکلش میکنن.
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۲
  ۴۹
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا
  شهاب خوشگله هم بالاخره باید گوشت خودشو از گرده مردم بکنه، بالاخره پول حلال !!!! دراوردنم گوشه چشم و پاچه خواری و با ناموسی میخاد
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۱
  نظر شما چیست؟