صحبت‌های تکان‌دهنده پیرزنی از روستای دژسلیمان از توابع گچساران

صحبت‌های تکان‌دهنده پیرزنی از روستای دژسلیمان از توابع گچساران از مشکلاتی که سالهاست با آن‌ها دست وپنجه نرم می‌کند. شصت سال است آب لوله‌کشی نداریم. داد داریم ولی داد زن نداریم. ما مردم اصیل اما بدبختی هستیم. شکم سیر از گرسنه خبر ندارد.
+100
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  اول امروز برو تظاهرات بمناسبت یوم الله و بعد فردا نوبت "دادن" است و پس فردا برو زیارت شارپ العظیم! چی میگی مادر.
  63
  14
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵
  ۵۱
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ

  هنوزم میگم 1000 بار دیگم میگم ... اون روز که کوچه ما هم عروسی شه میاد . تا خوار مادر همشونو بسابیم . ببخشید خیلی عصابم خورد شد ....
  0
  25
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  درود بشرف تو؛؛ بانوی ایران
  1
  29
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  حرفاش درست نیست. آدم سیر از آدم گشنه خبر نداره ولی تجربه نشون داده آدم گشنه رو اگر مسئول و مقام بهش بدی جز دزدی و حیف و میل چیزی عاید مردم نمیشد. آدم های گشنه چون گشنگی کشیدن اول به فکر جیب خودشون و اطرافیان خودشون هستند و صددرصد دزدی و فساد و اختلاس های این انقلاب که شاید کمتر از 5 درصدش کشف شده و گرفتند و صداش درآمده نشانه همین گشنه های پابرهنه هستند که به قدرت رسیدن. نه مادر من آدمی که شکمش سیره میتونه درست فکر کنه میتونه درست برنامه ریزی کنه میتونه درست مشکلات رو حل کنه ولی آدم گشنه ذهن و فکرش به این چیزا نمیرسه چون اول باید خودش و اطرافیانش رو سیر کنه برای همینه که اینا که مدیر میشه از همون روز اول فقط دنبال پول و بودجه و چک کشیدن هستند آدم گشنه دنبال کسی هستش که قرارداد کارهای عمرانی رو چاق ببنده و چندصدمیلیون خودش برداره ولی آدم سیر دنبال شرکتی هستش که کار رو به بهترین شکل انجام بده با کیفیت چون شکمش سیره نیاز به دزدی کردن نداره. این در تمام دنیا و در خود ایران هم ثابت شده ولی مردم ما هنوز نمیخوان بفهمند این دزدهای گشنه نمای تحصیل کرده اصل مشکلات کشور هستند.
  10
  2
  ‌سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
  نظر شما چیست؟