گلشید امیدیان ، بازیکن تیم ملی بستکبال زنان را به دلیل تنگی شلوارش به برنامه صدا و سیما راه ندادند

گلشید امیدیان و کیمیا یزدیان دو بازیکن تیم ملی بسکتبال زنان به برنامه صبح بخیر ایران شبکه اول دعوت شده بودند اما در کمال تعجب حراست اجازه ورود به گلشید امیدیان رو نداده و گفته شلوارت تنگه!!!!
+83
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  arkadash - نیکوزیا، قبرس

  سالها قبل در کنار زاینده رود بودیم که کمیته اومد و خانومی که دامن بسیار بلندی پوشیده بود رو دستگیر کرد..بنده خداها پیک نیک اومده بودند..بهش گیر داده بودند چرا شلوار پات نیست...شوهرش خودشو کشت ولی کسی به دادشون نرسید. آخرش شوهرش داغ کرد و شلوار خودشو درآورد پای خانم کرد..خود آقا هم با پیژامه راه راه وسط خیابون ایستاده بود...تصور کنید شلوار مردانه فاستونی پای خانوم ..اونهم زیر دامن گل گلی ...آقا هم با پیژامه اون وسط می چرخید...مردم جمع شده بودند و به کمیته متلک می گفتند که دیگه کوتاه بیا...یکی از صحنه های مضحک و در عین حال دردآوری بود که از اواخر دهه شصت یادم میاد
  2
  63
  دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  دلم کباب شد که این دختر خانم ناز و ملیح و فرشته مانند را دیدم! ما را به فرشتگیت ببخش که با خریت خودمان، این بلا را بر سرتان آوردیم! ولی باید شجاع باشی و از پدر و مادر گرامی گله مند شویی که چرا همانند ما که بعد از ۳ ماه از آن انگلاب اسلامی، متوجه اشتباه مان شدیم و بر علیه آنان برخاستیم که شوربختانه اکثر مردم ما را کافر و و و نامیدند که دود این بلا به چشم نورچشمانشان چون شما رفته است. باز دیر نشده که اگر همه شیرزنان ایران شلوار تنگ بپوشند، باعث تنگ نفسی این ضحاکان ایرانی خواهیم شد! پایان شب سیه سپید است! به درود دخترم.
  8
  41
  دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  اینا کیان که حساب شده ایرانیا رو به عصر حجر میبرن؟. این حمله دومیشون با شمشیر نیست
  2
  54
  دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
  ۲۹
  ایمای - تهران، ایران
  من جاش باشم دفعه دیگه شلوار هم نمیپوشم
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۱
  نظر شما چیست؟