جلسه نهایی برای سرمربیگری قلعه نویی در تیم ملی

جلسه تابش و بهاروند برای حضور قلعه نویی در تیم ملی برگزار می شود و این یعنی علی دایی دیگر گزینه نیمکت تیم ملی نیست.
 
به گزارش تابناک ورزشی، مدیرعامل باشگاه سپاهان و سرپرست فدراسیون فوتبال برای موضوع پیشنهاد به امیر قلعه نویی برای حضور روی نیمکت تیم ملی، جلسه‌ای را برگزار خواهند کرد.
 
طی روزهای اخیر صحبت‌ها و گمانه زنی‌های زیادی در خصوص سرمربی جدید تیم‌ملی مطرح شده و با توجه به اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال دائما از انتخاب سرمربی بین علی دایی و امیر قلعه‌نویی صحبت می‌کنند، به نظر می‌رسد شانس سرمربی فعلی سپاهان برای نشستن روی نیمکت تیم ملی کشورمان بیشتر است. این در حالی است که رئیس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت‌وگو با فارس بر لزوم ادامه همکاری با امیر قلعه‌نویی و متمرکز شدن او روی تیم محبوب شهر اصفهان تاکید کرده‌اند و به این ترتیب به نظر می‌رسد باشگاه اصفهانی موافق این انتقال نیست.
 
علاوه بر این تاکید مدیران سپاهان بر تمرکز واحد قلعه‌نویی روی کار زردپوشان نشان می‌دهد که آن‌ها تمایلی به حضور مشترک و همزمان این مربی با تجربه فوتبال ایران در دو تیم ندارند. به همین خاطر، قرار است مسعود تابش و حیدر بهاروند هفته آینده جلسه‌ای را در خصوص تعیین وضعیت قلعه‌نویی برگزار کنند و در مورد شرایط مطرح شده پیرامون جدایی سرمربی سپاهان از این تیم یا ماندن او و همچنین موضوع سرمربیگری مشترک، بحث و تصمیم گیری کنند.
+2
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۱
  محمد عبدالله - ابوظبی، امارات متحده عربی
  به نظر من علی دایی افضل تر از اقای قلعه نوعی میباشد جون کلاس و محبوبیت علی دایی . بین المللی میباشد در عالی که امیر خان قلعه نوعی فقط موفقیت داخلی با جند تیم باشکاهی در کارنامه دارند و مهمتر از ان الان نزدیک به 7 تا 8 سال بازیکنان تیم ملی زیر نظر کارلوس کیروش مربی درجه یک دنیا تمرین میکردند حالا یکباره بیاییند زیر نظر یک مربی بومی تمرین کنند از شان و حیثیت تیم ملی میکاهد
  0
  1
  یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۹
  نظر شما چیست؟