عکس روز :بازیگر آمریکایی ایرانی‌تبار با شعار سیاسی «نه به جنگ با ایران» در مراسم گرمی ۲۰۲۰

مگان پورمر، بازیگر آمریکایی ایرانی‌تبار با شعار سیاسی «نه به جنگ با ایران» در مراسم گرمی ۲۰۲۰
+50
رأی دهید
-150

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  برو گمشو با قیافه سوسماری! بدبخت، فکر نمیکنی میلیونها شیر زن ایرانی خواهان آزادی به اندازه یک تار مویی از آزادی که داری، له له میزنند و در گوشه و کنار زندانها شکنجه و مجازات می شوند! ننگ بر تو و امثال تو که مغز فندقی داری و بجای اینکار از چهارشنبه سفید پشتیبانی و تبلیغ میکردی!
  75
  129
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  منفور ها و ملعون های نایاکی
  24
  46
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  کمونیست‌ها و چپ‌ها در پاریس به خاطر دفاع از آخوندا به خیابان ریخته. این خانم هم .که با آشکار کردن ساق زیبا می‌‌گوید." i love akhond . آب از لب و لوچه برادران ارشادی با دیدن این عکس واریز شده.خودشان هم باورشان نمی‌‌شود. که چنین طرفدار دلربا دارند.ملت مظلوم فلسطین با دیدن این عکس .همه می‌‌خواهند به آمریکا مهاجرت کنند.سبز‌های آلمان هم مانند کلودیا روت. خپل. به دیدار مجلسی ایران می‌‌رود. یک دستمال بر سر و هر هر می‌‌خندد. با مجلسی‌ها عکس یادگاری می‌‌گیرد.شتان مایر رهیس جهمبور سوزیالیست آلمان. با حسن عکس یادگاری و تبریک .به خاطر انقلاب عظیم.امید نوری پور نماینده سبز مجلس آلمان.بعد از اینکه نماینده حزب آلترناتیو آلمان. سیاست لاس خشگ زدن سبزا‌ها را با آخوند‌ها افشا کرد .یه ویدیو می‌‌زاره و التماس به ایرانی‌ ها. گول حزب آلترناتیو را نخورید. بعد همین چپ‌ها . فحش به ترامپ. مسیح علی‌ نجات خاهن است. و نتان یاهو . مادر فلان فلان شده است.خودیا یک عقلی به چپان دنیا بده. از دست امپریالیست آمریکا .به بغل شیطان می‌‌روند. و ممه شیطان می‌‌ممکن
  10
  33
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
  ۴۰
  potatis - ایران، ایران

  [::scandal - برلین، آلمان::]. درود بر شما. به احتمال زیاد این دلقک از نایاک پول گرفته.
  13
  43
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
  ۵۲
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  [::scandal - برلین، آلمان::]. خدمت شما هموطن گرامی عارضم که باتمامی گفتهای شما موافقم الا سوسمار
  10
  30
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::scandal - برلین، آلمان::]. هیچوقت به دیگران توهین نکن . اول از خودت سوال کن برای کشورت چکار کردی؟ اونهم یه انسان هست کاری که فکر میکنه داره انجام میده تا یه کمکی کرده باشه حداقل بفکر هست که جنگ باعث کشتار بیگناهان میشه.
  27
  35
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  بنده خدا با این کار سیاسیش به فنا رفت. عمرا دیگه کاری بهش پیشنهاد بشه از هالیوود . شاید بالیوود لابه لای درخت‌ها بدوه ‌و آواز بخونه.
  9
  32
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۴
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران
  البته این بابا باید بدونه که درسته مخدر مهد آزادی زندگی میکنه ولی همین آمریکا هم ایست سیاه داره و خط قرمز.
  7
  13
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  انسان میلیاردها دلار خرج میکنه تا بتونه روی مریخ زندگى کنه.. درحالیکه با اسلحه و جنگ داره تریلیون ها دلار خرج میکنه که زندگی روی سیاره ی خودمون رو خراب کنه !
  1
  28
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۲
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه
  براى نجات خود دست به هر کار میزنند ، بعبارتى در راه اسلام حاضرند اسلام را هم فدا کنند!! همانطور که مرتاض هندى گفته بود اگر لازم باشد توحید را هم باید تعطیل کرد!
  4
  17
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::scandal - برلین، آلمان::]. این همه فحش به این خانم نازنین زیبا که هنرمند هم هست برای چه بود؟ چون از آزادی که خودش بدست آورده و نظرش را ابراز کرده؟ نظر تو چیز دیگری بود؟ چی بود ان نظر بزرگ تاریخی ات که ملت ایران نتوانستند بهره گیری کنند، اون میلیون زنی هم که برای آزادی له له می زنند اگر بدانند که در صورت یک ابراز نظر ساده با فحش های ابدار و ناموسی تو مواجه خواهند شد، از اون نوع آزادی که تو تئوریسین ان باشی( بخوان فحش رکیک) روی بر خواهند گرداند...
  24
  20
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::scandal - برلین، آلمان::]. به نظر من انسان هم میتواند مخالف رژیم اهریمنی جمهوری اسلامی باشد و هم مخالف جنگ . شما چه تناقضی می بینید. در ضمن این خانم حداقل هویت ایرانی خودش را فراموش نکرده. کم نیستند ایرانی هایی که بعد از یکی دو سال در اروپا و امریکا تظاهر میکنند که حتی فارسی بلد نیستند
  13
  24
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  فاحشه 5زاری تو این به عنوان 2زاری هم حساب نمیشی. پس بمون تو همون آمریکا و قیافه و هیکل زاقارتت رو تقدیم سیاپوستای گشنه کن. 1پشم زیر بغل امثال مصی علینژاد میرزه به سرتاپات.
  24
  9
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳
  ۲۹
  ایمای - تهران، ایران
  جنگ خیلی مدت است در ایران شروع شده منتهی خیلی ها جنگ را با بمب انداختن در شهرهی میدانند از زمانی که خمینی دجال وارد شد جنگ نابرابریها در ایران شروع شد جنگ مابین پاسداران و بسیجیان تا دندان مسلح با سربازان ایران مبارزان بدون اسلح و این جنگ هنوز ادامه دارد خیلی ها در رابطه با این جنگ نابرابری و از فرزندان قهرمان و بی سلاح وتهی دست حمایت نمیکند واقعا شرم اور است
  1
  17
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  نایاکی های کثیف هر روز اخوندهای ایران از شما کثافتها به نوعی در امریکا بازیتان میدهند . ترامپ , اوباما نیست که زود فریبش بدهید برای نظام اخوندی ترامپ خودش همه فن حریفه و با این عکس نیمه سکس فریب نخواهد خورد.
  1
  5
  ‌سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۱
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  درود به شرف این زن من که دستش را می بوسم آن احمق هایی که طرفدار جنگ هستند اوضاع عراق و افغانستان و لیبی را نمی بینند ؟ اصلا فرض می کنیم که با حمله به ایران هیچکس هم کشته نشه و هیچ درگیری نشه و یک حکومت مدرن هم باید به هر حال فرض محال که محال نیست خب بعد بیست سال دیگر مردم نمی گویند این حکومت آمریکاییه ؟ این اصلاحات آمریکاییه ؟ تاریخ خودمان را یادمان رفت ؟ چند بار باید از یک صورت گزیده شویم ؟ رهایی ما دست خودمان است و دخالت خارجی فقط اوضاع را بدتر می کنه
  8
  7
  ‌سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۰
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. دوستانه سوالی داشتم. اگه این دختر ایرانی تبار با پرچم زنده باد جنگ با ایران و تتوی ترامپ به روی بازویش میامد وسط چه نوع تشویقی میکردی .
  3
  8
  ‌سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. حرفی‌ نیست. مخالف جنگ باش.مخالف آخوند هم باش. آزادی بیان.بر منکرش لعنت. ولی‌ چرا این خانم در روی پرچم ایران یک عکس از کشته شدگان ۲ ماه پیش ندارد.آیا این خانم جدی مخالف جنگ است. یا با موضع بودار .می‌ خواهد پاپلیسیتی کند؟ اگر یک زن در ایران چنین لباس پوشد .با او چکار می‌‌کنند؟ قادر به زدن یک سیمبول کوچک . یک سانتی در روی پرچم ایران نبود؟ ملت من مخالف جنگ. ولی‌ مخالف رژیم فاشیستی مذهبی‌ ایران هم هستم. اگر من در ایران اینجوری در خیابان روم. زنده زنده من را آتش می‌‌زنند. این پیام کجاست. ؟ شما به جای یک شهروند اروپا یا آمریکا.منصفانه پاسخ. چه برداشتی دارید؟ دولت مظلوم ایران در مقابل ترامپ شیطان؟ تنها این نیست. چه فایده دارد. شما به عنوان یک نویسنده ."جای خالی‌ سلوچ" نویسید.ولی‌ در حماسه سردار هم نویسید.کسی‌ با موضع گرفتن این خانم در مقابل جنگ نیست. این لاس خشگه زدن با موضع بودار. برای تبلیغ شخصی‌ است. به قیمت خون هزاران زن ایرانی‌.
  7
  2
  ‌سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹
  ۶۰
  zavareh - رودسر، ایران
  ‏مگان پرمر یا همان نگین پرمهر، فرزند فردی به نام شاپور باقری پرمهر است که در دهه ۸۰ میلیاردها تومان پول مردم ایران را در قالب فروش چندباره واحد‌های مسکونی مسکن مهر خورد و بالا کشید و پس از مدتی فوت کرد و فرزندانش از جمله همین علیامخدره هم ریالی از آن پول را به مردم بخت برگشته پس ندادند. گزارشهای مربوط به کلاهبرداری چندین میلیون دلاری شاپور باقری پرمهر در دهه ۸۰ و محکومیت او به اختلاس و کلاهبرداری ایشان همان هنگام در رسانه‌های ایران نیز منتشر شده بود.
  0
  9
  ‌سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zavareh - رودسر، ایران::]. دوست عزیز کشور ما دزد کم ندارد البته ادعای شما را نمیتوان اثبات کامل نمود ولی حداقل این خانوم برای ایرانی نگران است وگرنه با یه اسم خارجی و شغل در امریکا میتواند راحت زندگی کند مثل هزاران دختر دیگر که خارج رفته و اسم خود را عوض میکنند و هرگز نام ایران رو نمیاورند تازه از آنها سوال کنی ایرانی هستند فرار میکنند
  3
  5
  ‌سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. من این خانم را حتی به عنوان هنرمند نمیشناسم ، اما انتقاد از جنگ را هم مجاز میدانم . اینکه انسان‌های اطراف ما چقدر سیاسی ، مبارز ، از جان گذشته ،و فعال هستند قابل بحث است ، برادر من را در دهه ۶۰ به جرم عقاید چپگرایانه در گوهردشت اعدام کردند ، پدر برای عیادت رفت با یک کیسه برگشت ، کسی هم در این دنیا ثانیه ای به او فکر نکرد ، اما بعد از این همه سال من به بی تفاوتی جامعه آن دوران با خشم نگاه نمیکنم . زیر سوال بردن انسان‌ها باید با قدری تفکر باشد ، اگه مثلا محمود دولت آبادی حمایت ننگین از یک جلاد کرد قابل نکوهشه ، اما قرار هم نیست که کتاب‌هایم را آتش بزنیم ، هر انسانی داستان خودش را دارد .
  2
  4
  ‌سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. انتقاد از جنگ قابل قبول است.که شما بهره برداری سیاسی و اقتصادی به قیمت ملت ایران از آن نداشته باشید. حرفی‌ نیست.تمامی‌ دمکرات ها. به خیابان و بر ضد جنگ. ولی‌ یک هرزه مثل نانسی پلوسی.رهیس دمکرات‌ها هم نباید گوید. تظاهرات کننندگان .یک مشت دانشجو بی‌ ارزش هستند.من هیچ مشکلی با ضد جنگ بودن این خانم ندارم.با این حرکت ولی‌.نیم میلیون دلار صرفه جوهی برای تبلیغات انجام داد. امروز عکسش از نیورک تایمز سنگاپور تا سی‌ ان ان آمریکا در صفحه اول. پاپلیسیتی مجانی‌ از این هم بیشتر. نوشته من و شما را چند نفر می‌‌خواند؟ فرق است بین من و شما. و کسی‌ که عکسش در جشنواره گرامی. زنده برای ۲ میلیارد از تلوزیون .یا کسی‌ که کتابش در هفت زبان دنیا ترجمه شده. یا نمی‌‌دانند. چه اثر مخروبی دارند یا می‌‌دانند. و سو استفاده اقتصادی.فکر می‌‌کنید. مشاوران این خانم احمق هستند. اگر یک سیمبول ضد آخوند بر روی لباسش می‌‌بود. تبیلقات مجانی‌. تا این اندازه اثر نداشت. ولی‌ با موضع ناا آشکار و چنین لباسی .هدف فقط تحریک.بیبین این هم آخوند دوست داره. مشاورش حرف نداشت. اعتراف. ولی‌ به چه قیمتی؟
  4
  1
  ‌سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
  نظر شما چیست؟