صحبت هاى صریح تاجزاده: رهبرى که یا سه روز فریب خورد یا سه روز ملتى را فریب داد

صحبت هاى صریح تاجزاده: رهبرى که یا سه روز فریب خورد یا سه روز ملتى را فریب داد
+126
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  همتون حـ... هستید. الان در قدرت نیستید و گرنه شما ها هم پوفیوزی بیش نیستید
  9
  128
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  این حرفها رو که میشنوم خنده ام میگیره!! میگه باید این کار رو کرد بعد اون کار رو کرد!! برو عمو شتر در خواب بیند پنبه دانه!! همونیکه خامنه ای گفت! مگر قبل از انقلاب همین شما انقلابیون به مردم دروغ نگفتید؟ دستکم در کنار دروغگو ایستادید و سکوت کردید و به مردم وعده های دروغین دادید و از لای قرآن پشم بیرون کشیدید و عکس خمینی رو توی ماه به مردم نشانم دادید و وعده پول نفت دادید و هیچکسی هم نگفت اینها چرند و دروغه حالا اومده رل آقای راستگو را بازی میکنه
  8
  102
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
  ۶۰
  Ardelan - سارپسبورگ، نروژ

  حقیقت راهرکس بگوید باید تحسینش کرد . در همه جاوهرکس بعضی اوقات حتی باخدای خودشان گلاویزمیشود واز بخت بد ورنج ومشقاتی که می برن شکوامی کنند . تنها جمهوری اسلامی ایران ورهبرانش بخصوص شخص خامنه ای هستند بالشکرسپاهیانس که فقط برای جان گرفتن مردمان خودشیرهستند نبایددرتوالت هم نامی ازآنهابرد .
  3
  29
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان

  ملت ایران یاد گرفته که با فریب خوردن زندگی کنه، وقتی ملت سوپر ستارشون میشه مسیح علینژاد که ملت شدن منبع درآمد و از کرایه نشینی زندگی صیغه ای فرار کرد و حالا شده صاحب ویلای چند میلیون دلاری در گرانترین منطقه نیوورک. این همون ملت است که عینا برای خمینی،برای خامنهای،برای احمقی نجات و برای خیلی از دله دزدهای کنونی دست زدند و قر دادند!حالا برای صیغه اقای فراهانی اصلاح طلب قر میدند و انتظار دارند مسیح علی نژاد بشه رابین عمامه(نه رابین هود) و بیاد اونها را نجات بده!جای تاسف که ملت حافظه تاریخیش کلا سوخته.
  32
  6
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  فقط قربون پهلوان ترامپ من برم که خوب این روزها را منتظر بودیم! آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند، ها ها ها 😂😂😂
  8
  45
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  این بیشرف را انداختن هتل زندان،برای اینکه امروز بیاد،مثل روحانی که همه‌رو شست گذشت کنار وقتی‌ اطمینان مردم را جلب کرد و برنده انتخاب شد،سپاه بردرانه زحمت کشه سپاهی دیگه کور خوندی،مزدره آخونده روباه صفت.
  1
  8
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان
  [::sure esrafil - مونیخ ، آلمان::]. مسیح علینژاد یک خبرنگار هست که تا به امروز وظیفه خبرنگاریش رو خیلی حرفه ائی انجام داده و مایه افتخار خیلی از ایرانیان آزاده هست. زندگی خصوصی هر کس هم به خودش مربوطه و ضمنا انسانها میتونند تغییر کنند و عوض بشند و کسی که تغییر نکنه مثل درازگوشی است که در گِل نشسته . ایشون اگر ویلای چند میلیون دلاری خریده که البته این شایعه از طرف رژیم هست هم نوش جانش اختلاس که نکرده از بیت المال مردم ایران که ندزدیده. درود بر مسیح علینژاد بانوی شجاع ایران زمین
  5
  18
  دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
  نظر شما چیست؟