واکنش سپاه به سخنان حسن عباسی

فرارو: در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی که در آن حسن عباسی به بیان مطالب در خصوص" شیوه تامین بودجه سپاه" می‌پردازد؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفت‌وگویی، با رد ادعا‌های حسن عباسی، گفت: ماموریت‌ها و عملکرد سپاه در پاسداری از انقلاب اسلامی و صیانت از امنیت و آسایش ملت ایران کاملاً در چارچوب قوانین و مقررات کشور و مبتنی بر عقلانیت، درایت ومنطقی قوی است و طرح این گونه ادعا‌ها فاقد وجاهت قانونی می‌باشد.
 
به گزارش سپاه نیوز، سردار شریف عملکرد سپاه نزد افکار عمومی را واضح، روشن و بی نیاز از حمایت با مستمسک قرار دادن موضوعات غیر واقعی توصیف و تصریح کرد: هرچند بیان برخی مطالب و تحلیل‌های غیر منطقی توسط کارشناس مذکور مسبوق به سابقه بوده و سپاه در مرداد ماه سال ۹۵ نیز بر اصلاح این رویه تاکید کرده است؛ اما اعلام می‌کنیم این فرد در برخی محافل دیدگاه‌ها و برداشت‌های شخصی و بی پایه و اساس را مطرح کرده _که در مواردی از جمله آنچه اخیرا مطرح شده توسط بدخواهان دستاویز قرار گرفته و هجمه به سپاه را سبب شده است_ در حالیکه صحت و واقعیت نداشته است.
 
سردار شریف با رد ادعای مطرح شده پس از شهادت سردار سلیمانی تاکید کرد: خون بهای فرمانده دلاور و سردار سرافراز سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که توسط اشغالگران آمریکایی به شهادت رسید، به فرموده مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی) خروج اشغالگران تروریست آمریکایی از منطقه است و به فضل الهی این مهم تحقق یافتنی است و هیچ معادل مادی نخواهد داشت و امریکایی‌ها طعم سیلی سپاه در هدف قرار گرفتن پایگاه راهبردی خود در منطقه و ویرانی بخش‌های مهمی از آن را بعنوان شروع ماجرای انتقام سخت، چشیده اند.
 
سخنگوی سپاه در پایان منطق سازمان اطلاعات سپاه در برخورد با عوامل نفوذی و جاسوس های سرویس های اطلاعاتی دشمن را نیز در چارچوب وظایف مصرح و قانونی و یکی از تاثیرگذارترین عملکرد های سپاه توصیف و تاکید کرد: اظهارات خلاف واقع و نادرست این چنینی که ثمره ای جز سوء استفاده دشمنان ملت ایران و ریختن آب در آسیاب آنان ندارد، هیچگاه مورد تایید سپاه نبوده و دستگاه‌های متولی امر اظهارات و ادبیات بکارگرفته شده توسط وی که خارج از روال منطقی است رادر چارچوب قانون و مقررات مورد رسیدگی قرار می دهند.

گفتنی چندی پیش حسن عباسی در سخنانی که در رسانه‌های خارجی بازتاب زیادی داشت درباره "شیوه بودجه در آوردن سپاه" گفت: "ببینید شیوه بودجه در آوردن سپاه چگونه است؟ یک جاسوس می‌گیرد (جیسون رضائیان) و در قبال آزادی اش، دولت ایران یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار از آمریکا می‌گیرد یا در قبال خون‌بهای شهید قاسم سلیمانی، ۳ میلیارد دلار درآمد خالص از قطر داشته است."
+9
رأی دهید
-68

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  خیلی قشنگ پته ی همو میریزن رو آب . این عباسی هم که کلاٌ تعطیله .
  0
  60
  یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  چه خر تو خری شده بین خودشون هم اختلاف شدید هست بزنید همو بکشید ما هم بخندیم
  1
  63
  یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  و در بین همین دعوا ها و اختلاف ها همدیگر را لو میدهید و دست جنایتکار هم را رو میکنید
  1
  59
  یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  حسن عباسی در مورد (در آمد مالی نظام ) بدرستی گروگان گیری را مطرح کرده است ،منتها چون اسرار نظام را فاش کرده مورد غضب قرار گرفته است
  0
  49
  یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  صرف نظر از پوفیوزی هر دوتاشون ( حسن عباسی و این فرمانده سپاه) نظر من أینه که این حسن جغجغه عامل نفوذی اسراییل هست. حرفها یا بهتر بگم زر مفتهای این دیوانه بهترین نفعی که داره برای اسراییل هست. فقط کافیه فیلم سخنرانی هاش رو با زیرنویس انگلیسی پخش کنن، دیگه هیچ تبلیغی برای اجماع جهانی لازم نیست أنجام بدن.
  2
  41
  یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  چرا حتی یکنفر از این ها قیافه ی ادم ندارند؟
  1
  49
  یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  حسن عباسی حرفی نزد که بدتر از حرف رئیس جمهور منتخب نظام احمدی نژاد باشه که گفت درآمد حاصل از قاچاق سیگار همه رو به طمع میندازه چه برسه به برادران قاچاقچی
  0
  43
  یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  خوک حیوانی است که وقتی گرسنه بماند همنوع و حتی بچه خود را نیز میخورد -در مزرعه حیوانات خوک پیر خامنه ای خوک و خوکچه ها گرسنه اند و دارند همدیگر را میخورند
  1
  36
  یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  زیدی نادانی‌ میان این همه موجود رفت .یک خرس گنده رابه عنوان رفیق عزیز گرفت. هرچه گفتند. مگر آدم عاقل هم خرس را به دوستی می‌‌گیرد؟گفت نه دوست عزیز من همین است. روزی با هم به جنگل برای گردش. طرف به خرس گفت. خسته .یک چرتی‌ می‌‌زنم. شما مواظب .که پشه .حشره. خواب من را مزاحم نشود. در هنگام خواب مگسی بر بینی‌ طرف. خرس هم سنگی‌ ۱۰۰ کیلو بر بینی‌ طرف کوبید. تا مگس فرار کند. چون می‌‌دانم .این برادران ارشادی کمی‌ کم عقل هستند. کوشش کمک برای درک این متافه.ذال. آنکارا. بقیه، هر اسمی دارید. منظور این است.این طرف عباسی .خرس سپاه است. آامد کمک کند."ر..." به سپاه. هنوز درک نکردید؟ یک چیز دیگر. آامد .وسمه به ابرو سپاه کشد. زد چشم سپاه را کور کرد.هنوز درک نکردید؟ امیدی نیست. نمی‌‌دانم .دیگر چه گویم.اگر درک کن بودید.که بسیجی‌ نمی‌‌شدید.
  1
  21
  یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  سه میلیارد دلار درآمد کشته شدن قاسم سلیمانی. اینو برای دختر قاسم سلیمانی بفرستید تا متوجه بشه چرا قبل از شلیک موشکها خبر میدن به نیروهای آمریکایی که پادگانها رو خالی کنند چون قبلش سه میلیارد دلار درآمد داشتند و نمایش موشک بازی هم برای سخنرانی آقا و طبق معمول مشت محکم بازی بوده. ولی چیزی که باعث حیرت هستش سپاه فاسد و درآمد دوست حمله خودش رو به آمریکایی ها و عراقی ها اعلام میکنه که دقیقا کی و چه زمانی حمله میکنه ولی در ایران و به مردم ایران و فرودگاههای ایران اعلام نمیکنه و باعث کشته شدن مردم ایران شدند.
  0
  1
  ‌سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۹
  نظر شما چیست؟