تظاهرکنندگان عراقی: مقتدی صدر به ما خیانت کرد

العربیه :کمیته‌های هماهنگی تظاهرات عراق روز شنبه 25 ژانویه گفتتند مقتدی صدر رهبر جنبش صدرها به آنها خیانت کرده است.
 
کمیته هماهنگی تظاهرات که از معترضان عراقی تشکیل شده است در بیانیه‌ای تند از روحانی شیعه مقتدی صدر به شدت انتقاد کرده و گفته است صدر به «آزادگان» عراق خیانت کرده است.
 
کمیته هماهنگی تظاهرات اعتراضی عراق همچنین تأکید کرد که تظاهرکنندگان عراقی با فتوای مذهبی یا توییتر قتدی صدر به صحنه نیامدند که با فتوای او یا توییتر او میدان‌های تظاهرات را ترک کنند. این کمیته از صدر و هوادارانش خواست تا بر پایان صبر و حوصله و مقاومت تظاهرکنندگان شرط نکند تظاهرکنندگان صبور هستند و تا تحقق خواسته‎هایشان در میدان‌ها تظاهر باقی خواهند ماند.
 
در همین حال ، کمیته هماهنگی رهبری صدری‌ها را به «سوار شدن بر موج اعتراضات» و تلاش برای «بهره برداری» از آن متهم کرد.
 
معترضان اعلام کردند که آنها به «ابزاری» برای داد و ستد و زد و بند در یک تجارت‌ سیاسی مانند آنچه «مقتدی صدر» انجام داد، نخواهند بود بلکه تا تحقق کامل خواسته‌هایشان در میادین اعتراضات باقی خواهند ماند.
 
کمیته‌های هماهنگی به داد و ستد مقتدی صدر با ایران پرداخته و اعلام کرد که صدر در ازای «خیانت خود به آزادگان عراق» وعده ریاست حکومت این کشور را از تهران دریافت کرده است.
 
مقتدی صدر روز گذشته از اینکه تظاهرکنندگان عراقی تظاهرات او علیه آمریکا که به گفته بسیاری از تحلیلگران عراق به درخواست تهران صورت گرفته است، از تظاهر کنندگان انتقاد کرد و گفت، او امید خود را نسبت به معترضان از دست داده است.
+114
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  ای به روح اون پدر بی پدرش.
  3
  76
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  خ خ خ = خیانت، خریت و خودبینی در این افراد، خخخ!
  9
  79
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
  ۵۶
  ماساچوست - لیسبون، پرتقال

  این نامرده عرب همیشه خائن بوده. از چهره ..ش پیداشت نامرد !. انگشترش هم شکل انگشتر حاجی قاسم هست که بزرگترین قطعه بدنش بود .
  3
  64
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ

  جمهوری اسلامی در عراق و ایران منفور است و هر کسی به هر نوعی که با ج اسلامی در رابطه و همکاری ست منفور مردم ست و این آخوند های ابله چه در عراق و چه در ایران هنوز فکر میکنند میتوانند حرکت ها و خیزش های مردمی رو به نام خود و عقیده خودشان بدزدند . این ملا صدر هم هنوز کاملا معلوم نیست که کدام طرفی ست و مردم هم اینجوری امروز خفت اش میدهند
  3
  56
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مگر اخوند غیر خائن هم وجود دارد!؟
  3
  70
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
  ۵۴
  gholi.irani11 - ایران، ایران

  این حاجی هرکه پول بیشترب بهش بده خر اونه تا چند وقت پیش خر عربستان بود ازاین حاجی خرتر طرفدارانشند که خبر از پشت پرده ندارند
  2
  53
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  اگر غیر از این بود جای تعجب داشت. آخوند یعنی خائن, سوء استفاده چی, نادان, بخرد, تنبل, کاهل, خودپرست, دروغگو, و در نهایت تو بشکه رو. ۴۰ سال مملکت را فدای دزدیها و خیانتهای پنهانشون کردند حالا برای بقایشون مزدور تربیت میکنند. مردم عراق تو ۱۵ سال فهمیدند ولی ما هنوز درگیر مکر این جنایاتکارانیم.
  1
  32
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  اخوند همینه،یعنی فکر کردید چون این عمامش سیاه است صیغه زادره بهتری است، این جماعت عیر از زندگی انگلی هیچ چیز حالیشون نیست و توبه اینها مرگ است و بس.صدام اون پدر بی پدر تو را خوب سناخت به این خاطر دمش را سیخ کرد، کاش این کار را به کل تویله صدر کرده بود.اخوند تخمه صیعه مگه سال ۵۷ کاری عیر از این در ایران کرد؟همین روزهاست این هم داخل یک کنسرو تن ماهی تبدیل به یک امام زاده بشه مثل قاسم قرمه!
  1
  24
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱
  ۵۱
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  چقدر آدم باید احمق باشه که به آخوند جماعت اعتماد کنه .
  1
  39
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  دیانت ما عین دیاثت ماست اونهم که عین خیانت ماست
  0
  4
  یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۹
  نظر شما چیست؟