ناسزاگویی وزیر خارجه آمریکا

اسپوتنیک : گزارشگر رادیوی ملی عمومی آمریکا اعلام کرد که در جریان مصاحبه وی با وزیر امور خارجه این کشور پس از سوالی درباره اوکراین، او به ناسزاگویی پرداخت.
 
به گزارش اسپوتنیک به نقل از رادیو NPR ، خانم مری لوئیس کلی گفت پمپئو در جریان مصاحبه بارها به وی ناسزا گفته زیرا دوست نداشت که مجری سؤالاتی درباره اوکراین بپرسد. وزیر امور خارجه آمریکا در طی مصاحبه اظهار داشت که او موافقت کرده تا اوضاع در ایران را مورد بحث و گفتگو قرار دهد ، اما قصد ندارد درباره سیاست های آمریکا در رابطه با اوکراین صحبت کند.
 
پس از مصاحبه ، پمپئو مجری را به گفتگو دعوت کرد. کلی گفت وزیر امور خارجه در این گفتگو  از او سؤال کرد که آیا معتقد است که آمریکایی ها به موضوع اوکراین اهمیت می دهند.
 
گزارشگر آمریکایی گفت:"او در این جمله و در بسیاری دیگر از جملات خود، به ناسزاگویی پرداخت. پومپئو از من پرسید که آیا می توانم اوکراین را روی نقشه پیدا کنم".
 
رادیو NPR  اعلام کرد  وزارت امور خارجه آمریکا از اظهار نظر درباره این موضوع خودداری کرده است.
+49
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ahmadi1965 - تهران، ایران

  خوب بیخود کرده سوال نامربوط کرده باید همان سوالهای کلیشه های را بپرسه و اون هم همان جوابهای کلیشه ای را جواب بده !!! حالا اگر این موضوع در ایران اتفاق افتاده بود هزار تا کامنت بر علیه حکومت ایران مینوشتند که ای واویلا وامصیبتا جهانیان کجایید که ببینید در ایران خبرنگارها اجازه پرسش ندارن ولی چون در امریکا اتفاق افتاده موضوع مهمی نیست!!!
  72
  30
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  دو کلمه حرف حساب. خب راست میگه دیگه تو این هیری ویری که به جو بایدن و اکراین اهمیت میده؟
  17
  49
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خانم مری لوئیس کلی حتما" از طیف دمکراتها بوده و خواسته در مورد ایران با پمپئو سوال نکند چون دمکراتها حامی اخونده های ایران هستند و فقط در مورد اوکراین سوال کند برای اشتباهی که ترامپ انجام داده است و چیزی یا مدرکی از جوابهای پمپئو بگیر اورد که برای بیشتر استضاح کردن ترامپ در امریکا از ان استفاده کند.
  14
  42
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  منکه ناسزایی نشنیدم. اتهام وارد کردن بدون مدرک کار ساده ایست.
  7
  30
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
  نظر شما چیست؟