رفتار عجیب و نامناسب یکی از کارکنان فرودگاه مهرآباد با شیخ دیاباته (مهاجم آفریقایی تیم استقلال)

شب گذشته در حالی که بازیکنان استقلال، تک تک خود را به فرودگاه مهرآباد می‌رساندند تا خود را به پرواز اختصاصی این تیم به دبی برسانند، حضور دیرهنگام شیخ دیاباته در فرودگاه مهرآباد با حواشی عجیبی همراه شد.
 
دیاباته که از تاکسی پیاده شده بود با چمدان و وسایل شخصی با عجله خود را به ورودی ترمینال فرودگاه می‌رساند که بعد از پرسیدن آدرس از یکی دو مامور مقابل در ورودی سالن، در حالی که به سمت گیت بازرسی می‌رفت، با تنه ناگهانی فردی که مشغول تمیز کردن فرودگاه بود، مواجه شد. دیاباته این فرد را پشت سر گذاشت اما او با خونسردی عجیبی پای خود را دراز کرد تا برای دیاباته، پشت پا بگیرد!
 
البته دیاباته با قد و قامت بلند زمین نخورد اما تعجب و عصبانیت وی از رفتار این فرد قابل دیدن است.
عذرخواهی روابط عمومی فرودگاه مهرآباد بابت رفتار زشت با مهاجم استقلال
روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد به دلیل رفتار صورت گرفته با شیخ دیاباته، مهاجم تیم فوتبال استقلال، ضمن عذرخواهی از پیگیری این اتفاق خبر داد.
 
روابط عمومی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد با اشاره به رفتار صورت گرفته با شیخ دیاباته، مهاجم اهل کشور مالی استقلال، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:
 
«ضمن پوزش از بازیکنان تیم استقلال و آرزوی پیروزی در بازی پیش رو، فرودگاه مهرآباد رفتار نادرست کارگر خدماتی با مهاجم استقلال را پیگیری می‌کند. پس از اینکه شیخ دیاباته، مهاجم سرشناس تیم فوتبال استقلال در فرودگاه مهرآباد از رفتار یک کارگر خدماتی متعجب و قدری آزرده شد، با شرکت پیمانکار مرتبط صحبت شد تا ضمن انجام اقدامات لازم، به ایشان و تمامی کارگران تحت استخدام خود یادآوری کند که آنها موظف به رعایت احترام کامل به تمامی مسافران فرودگاه بوده و صرفاً مجاز به انجام امور محوله هستند».
+1
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  خیلی وضع روحی و فرهنگی ما داغانه
  2
  31
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۴
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  کارگر خاطی،اخراج
  2
  19
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
  ۳۵
  kadash - استکهلم، سوئد

  قربتی بی فرهنگ،لیاقتش همون جارو‌کشیه.جمعیت ایران زیاد شده،تو هر ده کوره ای ۱۰ تا توله پس انداختن و بعد اینها پامیشن میان شهر و اونجا هم هدفشون میشه پول جمع کردن و زاد و ولد.نتیجه همین میشه،ملتی منزوی از بقیه دنیا،عقب مانده،عقده ای و بی فرهنگ.
  0
  21
  شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
  نظر شما چیست؟