یاسمین مقبلی؛ فضانورد ناسا دوره دوساله ناسا را با موفقیت پشت سر گذاشته و رسما به عضویت ناسا در آمده

یاسمین مقبلی؛ فضانورد ناسا دوره دوساله ناسا را با موفقیت پشت سر گذاشته و رسما به عضویت ناسا در آمده
+57
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  زبان برادران بسیجی‌ قفل شده، مثل خر توی گل گیر کرده.نه راه پیش .نه راه عقب. چه گویند. تازگی‌ها .که همه شده. نگهبان .درفش کاوینی. سردار هم که ،سالار شهدا کیه ؟ سردار خودش آرش کمانگیر بود.حالا با دیدن این خانم. از یک طرف قمپز .ما اینیم ما آنیم.درود بر دختر ایرانی‌. از طرف .با چادر و چاقچور که نمی‌‌شود به فضا رفت. ببینیم .چه داستانی روی هم جور می‌‌کنند. و چگونه به زینب وصل می‌‌کنند.؟ برادر منتظر ارشاد شما . این خانم شیرزن مسلمان ایرانی‌ ؟ مثل گلشیفته .که نمی‌‌توانید. گیر به ممه دهید. لباس پوشیده پوشیده. تازه از آهن.فاطمه. انکارا .ذال کجاهید؟ولی‌ نگید. ما قمر بنی هاشم داشتیم. زینب هم راننده بود.
  4
  21
  ‌پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۹
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  رمز پیروزی و پیشرفت این شخص، فقط و فقط در مهاجرت دوباره ایشان از آلمان به آمریکا میتوان دید! چند روز پیش دیدیم که پاسخ یک شرکت جهانی آلمانی به یک متخصص عرب زبان چگونه بود و چگونه هر سال ما شاهد گزارش بین المللی هستیم که پیشرفت یک دانش آموز ۱۰۰ درصد به خانواده آن شخص مربوط میباشد، هر چند روز به روز آلمان بازتر میشود و خارجی ها را قبول دارند، ولی قابل مقایسه با آمریکا نیست که همیشه به اسم و قیافه آن شخص توجه بیشتری دارند تا به مدارک و تحصیل آن شخص.
  3
  17
  ‌پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::scandal - برلین، آلمان::]. دوست عزیز آلمان هم اقتصاد قوی دارد منتها آنهم در برابر چین درحال بزانو درآمدن است برای همین وقتی سفیدپوست آلمانی که زبان مادری حرف میزند بیکار باشد نمیایند آن کار رو به یه .... بدهند مخصوصا دیگر آن جو دلسوزی برای مسلمان خاورمیانه ای از میان رفته ....در مورد امریکا هم این خانوم الان شغل دولتی گرفته درصورتیکه در شغلهای خصوصی تفاوت دارد و پر از گرسنه میباشد که از چین و هند و افریقا هجوم آورده اند جایی برای من و شما نیست گفتم مگر اینکه شغل دولتی در بانک یا شهرداری یا ارتش بگیرید . من اینرا میگویم چون دهها نفر از اعضای خانواده ما از ژاپن تا برزیل آرژانتین پلاس هستند اطلاعات موثق دارم . موفق باشید
  3
  7
  ‌پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  نظر شما چیست؟