شعر، نامه به رهبر/ شبنامه ای که در تهران پخش شده است

+241
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  مرگ بر خرمنی ولایت وقیح و منفور اسلامی
  13
  190
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  شهری به آتش می کشیم گر تو لبت را تر کنی، ما چون گلی در دست تو ، کاش ما را پرپر کنی. ، بر رشته های معجر فاطمه زهرا س قسم سید علی، خنجر به حنجر می زنیم گر تو هوای سر کنی..
  195
  10
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  هزاران درود به سراینده این غزل. هر که هستی و هر کجا هستی من صمیمانه روی مبارکت را می بوسم
  9
  142
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷
  ۴۲
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  اینها که شاعر نیستند. بلکه گاوچرانانی هستند که فکر کرده اند دوباره با تکیه بر همان قالب هائی که انقلاب پنجاه و هفت را بثمر رسانید،می توانند انقلابی دگر بپا کنند. زهی خیال باطل!ضمن اینکه لااقل چند اشکال وزنی در شعر فوق مشهود است.بیت نُهم و دوازدهم و سیزدهم را اگر همان گاوچرانِ وابسته به بیت رضا جهلوی{لعنت خداوند براو باد} دوباره بخواند،به عمق حماقتِ خود پی خواهد برد.
  162
  7
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. زرشک
  13
  85
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸
  ۵۶
  007 Azadi - گوتنبرگ، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. تو دوباره برگشتی؟ چجوری روت میشه؟ بعد از جنایتی که کردین با زدنه هواپیما ووووو٫ تو دانمارک چه غلتی می کنی اگر ماها کافریم و اسلام نمی پذیریم؟ بورو گم شو تو مملکته اخوندیت که همتونو بزودی میفرستیم به بهشت!! ها ها!
  8
  96
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. تختی به آتیش میکشی گر رهخرت یک تِر کنه کاشکی تورا روبر کنن تا عق بر آن هیکل کنن . دوستان عزیز بنده هیچ استعدادی توی شعر گفتن ندارم ولی این بیت بود مصراع بود ناخداگاه در جواب شعر فاطی پابرهنه به رهخرش اومد بفکرم که نوشتم.
  8
  73
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۶
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  البته برای جواب به فاطی میبایستی از استاد نازنین (سبکبال) اجازه میگرفتم گفتم چون ناحوداگاه بود و ترسیدم یادم بره جواب فاطی پابرهنه . بلاخره سن و فراموشی.
  8
  27
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۷
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک:نگران اصلا نباش.... ...با ما,تو از دانمارک برگرد خودتت را با صدای بلند تو میدان24 اسفند معرفی کن,باقیش با ما ,چنان .... که ....یادت بره.
  8
  37
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. اگر تو شاعری، من سُنی هستم، علی دشمن، عُمَر را میپرستم!
  8
  39
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۱
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. گاوچران یک شغل شریف است. سالی‌ ۱ میلیارد تکزاس در آامد توریستی دارد. از همه جای دنیا سفر .تا یک هفته همراهی کنند. زبون بسته .طبیهت زیبا. شبا در کنار آتش و استیک داغ، شغل ناا شریف آن است. که برای یک تکه استخوان برای آخوند دم تکان می‌‌دهد. تا اینجا به قافیه ایراد گیرد. از کسی‌ که نام خود را کلب علی‌ گذاشته.و قافیه در مدح ریش مقدس آقا سروده،.من که ترجیع گاو چران باشم. انتخابت قابل افتخار نیست.از کی‌ تا حالا ماله کشی‌ ریش، شغل شده؟
  8
  40
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. شما محبت دارید. (گفته باشم، گفتنی کم نیست ای یار عزیز - شعرتان زیباست، چون افکارتان پاک وتمیز) ( فاطمه وقتی سرود آن شعر و بنده خواندمش - ناگهان دلدرد گشتم، هم هم ملول و هم مریض!)
  6
  17
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران
  ۹۹ درصد مردم از خامنه ایی و اطرافیانش و همینطور از سربازان گمنام نه بهتره بگیم گمراه ولایت و اطلاعاتی های فاسد و دزد بیزارند. اون ۱ درصد هم خائنین ، بیشعورها و مزدوران رژیم هستند که فقط و فقط رژیم این بی سوادهای مزدور را با پول و رشوه و مقام دادن بهشون برای خودش نگه شون داشته . این مزدورهایی که اینطور سنگ خامنی را به سینه می زنند اگه مواجبشون کم بشه میشند افشاگر.
  8
  26
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
  ۳۱
  khoshhal khandan - دانمارک ، دانمارک
  باز هم اسلام پرستی کنید
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۷
  نظر شما چیست؟