مسئولین کانادایی برای احترام به خاطر مرگ همسر و فرزند یک نانوای ایرانی به مغازه او رفتند

مسئولین کانادایی برای احترام به خاطر مرگ همسر و فرزند یک نانوای ایرانی به مغازه او رفتند
+161
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  و نظام فاسد اسلامی از مراسم خاکسپاری کشته شدگان جلوگیری میکند و خانواده های آنان را تهدید میکند .مرگ بر خرمنی و سپاه جنایتکار
  6
  147
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  این است فرق بین یک کشور آزاد و دموکراتیک در خصوص احترام و احقاق حقوق شهروندانش حتی اگه اونا خارجی باشند. در مقابل ، مقایسه شود چگونه مسئولین مملکتی ما که خود را زیر لوای مذهبی قایم کرده اند دارند چه بلاهائی سر ایرانیها میارن، افغانی ها و خارجی ها رو که اصلا جزو آدم حساب نمی کنند!
  2
  98
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  و ولایت وقیح این اراذل و اوباش علاوه بر کشتن 1500 ایرانی از بالای ساختمان ها حتی از مرگ حدود 150 نخبه اظهار تاثر هم نکرد
  1
  83
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  اسلام دین کثیفی است دین مبین اسمال فقط زیر تنه ودیگر هیچ
  4
  73
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  اینگونه است تفاوت افکار اجتماعی مسئولین یک کشور متمدن با مسئول معیوب و معلول کشوری که ظاهرا رهبر معلولش که خود را هم نماینده خدا روی زمین میداند و از بوجود اوردندگان این جنایت تشکر میکنند.
  1
  60
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در اقدامی متقابل مسئولین کشور ما سفیر یک کشور دیگر را به تکه تکه شدن تهدید کردند.
  0
  65
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. گرامی البته که این اوباش به اسم دین اومدن همه چیز رو در اختیار گرفتند و زورگویی میکنند ولی دو تا چیز رو فراموش نکن . اولا ما یه مردمی هستیم که به همدیگه احترام قائل نیستیم چه توی جاده و اداره چه حتی توی خارج ثانیا ما هم یه روز مسئولین با تربیت داشتیم نسل شما بودند که ریختند غارتشون کردند یه سری رو کشتند اونایی که تونستند فرار کنند تعریف کردند.. حالا لطفا نگو من توی انقلاب نبودم بالاخره میلیونها نفر مثل تو بوده فامیل و دوست و همکارات بودند
  38
  12
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
  ۳۶
  RedBull - تهران، ایران

  مسئولین ما هم با دوربین‌های دولتی میروند خانه کسانی که از قبل با هم تاخت و پاخت کردند عکس و فیلم بگیرند
  1
  47
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان

  به این میگن حکومت مردمی در ممالک جکفر و به ایران میگن حکومت بیصاحب یک امام خیالی در چاه جمکران با قانون عدل علی ان یعنی هر کی گفت چرا با شمشیر به اسم علی گردن زده میشه!. خب خامنه ای هم رفت خونه قرمه قاسم و گفت ببخشید باباتون قرمه شد.
  1
  47
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. فرض کنیم حرف شما درست، من و جناب گفتگو گر در انقلاب شرکت داشتیم و تیشه به ریشه این مملکت زدیم. لا اقل همینقدر شرف داریم که به اشتباهمان اعتراف کنیم و به سهم خود به دیگران و جوانتر ها هشدار بدهیم که تکرار اشتباه نکنند. اما شما که در لباس میش سعی میکنی خلاف جهت مردم مهره های سوخته جمهوری اسلامی را به شکل قناری رنگ کنی و به خوردمان بدهی چه؟ شما به خیال خودت پشت دو تا انتقاد که از آخوند ها میکنی بیست و دو تا حرف آخوند ها را تاییدمیکنی و مردم را از جنگ میترسانی و آب به آسیاب آخوند میریزی و جایی که کم آوردی ضمن فحاشی به پهلوی دست به دامن بنی صدر میشوی. حالا اگر وجدان داری شرف ما را با شرافت خودت مقایسه کن.
  3
  35
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. ببین قارداش لطفا بیا پائین با هم بریم. شماها چسبیدید به این شاهزاده در صورتیکه صدبار بهت گفتم ایشون هم بعنوان یه ایرانی و یه شاه خوش آمدند تشریف بیاورند ولی شاهنشاه مشروطه یه دولت نیاز داره که اون کسی نیست بجز یه دانشمند واقعی که دهها کتاب برای اداره مملکت تالیف کرده است. شاهزاده علم و دانش مربوط به کشورداری ندارد ...پس حالا برو توبه کن و به جمع طرفداران دکتر بپیوند چون خیلی دیر است.
  26
  6
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
  ۵۳
  علی بابا تبریزی - تبریز ، ایران
  آفرین بر سران حکومت کانادا که محبوبیت شما تو قلب ما ایرانی ها جا گرفت درود بر شرفتان درود بر پرچمتان .به فهم و شعورتان .ترا به خدا بیایید ما همه دارو دسته خر منه ای رو ۲۰۰ یا ۳۰۰ نفرشون رو بدیم بهتون در عوض اون جاستین تودور رو بدین به ما .این ۲۰۰ یا ۳۰۰ نفر رو هم بدین دستشویی و توالت هاتون رو تمیز کنن فدای پروستات آقا آرهوس -دانمارک رو هم میزاریم روش این بدبخت هم میاد پروستات آقاش رو دستمال میکشه .
  2
  19
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. تو فرشگردی هستی درسته؟ برو توی نت سرچ کن ببین معنیش چیه. میخوای برات بگم؟ معنیش رستاخیز هست ...یعنی جوجه شاه برات یه حزب رستاخیز مینیاتوری درست کرده دقیقا پاش رو کرده توی اشتباهات باباش.. بعدش هم هر وقت معنی مشروطیت رو درک کردی بیا با من حرف بزن...اصلا چند کلاس سواد داری که میایی به دکترا حرف بد میزنی؟
  16
  3
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اخوی من را با صدمن سریش نمی توان به سلطنت طلب ها چسباند اما وصل بودن تو به سیستم اخوندی اظهرال من الشمس هست. من عاشق ایران هستم و نه اسلام خون طلب که حتی یک روز در طول تاریخ بدون جنایت و سر بریدن نداشته است. در مقام مقایسه و گزینش البته سلطنت طلب ها را به دزدان عرعری زده ی اخوندی ترجیح میدهم زیرا هیچکس ضد ایرانی تر از رژیم فعلی و اخوندها نیست. امکان ندارد یکنفر سلطنت طلب از بالای پشت بام ها مغز 1500 جوان ایرانی را نشانه بگیرد. حتی مزدوران یک کشور خارجی هم چنین نمی کنند . این جنایت فقط توسط متعصبین شیعه عاشق علی امکان پذیر هست
  3
  19
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  آیا برای این دین اسلام خونخوار آبروئی هم در عالم مانده؟آیا هنوز انسانی واقعی پیدا میشود که باذان گوش دهد؟آیا کسی میداند خرد و فهم و درک این متعصبین اسلامی که توسط اهریمن بخواب1400ساله رفته,کی بیدار میشود؟
  2
  11
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. آخه شماها انقلاب کردید در رفتید دودش توی چشم ما رفته حالا هم طلبکار هستید خدائیش خیلی رو دارید.
  7
  2
  ‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اخوی من هیچ مذهبی ندارم تا در ماه عکس امام ببینم و یا در چاه عقب منجی بگردم و یا ولایت وقیح درست کنم. انقلابی شد چه خوب و چه بد با مذهب بازی پدر این ملت را در اوردید
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. من فقط به خدا اعتقاد دارم نه به مس دیگه اون وقتی هم که میگم به اماما و پیغمبرا فحش نده بخاطر این هست که خودش فحش چیز بدی هست و دیگرانی که اعتقاد دارند ناراحت میشند کار ما هم از فحش دادن درست نمیشود. حالا این اعتقاد من به خدا اگه به تو ضرر میزنه بگو تا بروم بت پرست بشوم یا مثل تو بیدین بشوم
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
  نظر شما چیست؟