خرابکاری باورنکردنی و رسوایی جهانی امام جمعه مشهد!

خرابکاری باورنکردنی و رسوایی جهانی امام جمعه مشهد!
+224
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  این احمق عر عر الهدی اعتراف کرد که سلیمانی و طرفدارانش یک مشت آدمکش و تروریست هستند چه خوب لو داد ذات کثیف سلیمانی و سپاه را خوب به حرفهای این ملعون گوش کنید
  6
  279
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  امیدوارم ایندفعه ول کن معامله نباشند و اینرا پیراهن عثمان درست کنند و حکم سرنگونی این رژیم را صادر کنند. راستی، این خرالهدی اقلا جزو تحریمهای آمریکا شده و یا اینکه میتونه برای درمان بواسیر و چاقی روانه انگلیس و آمریکا شود
  10
  295
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۵
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  واقعا که به دنبال داعش در عراق و لبنان و سوریه نباید بود چون داعش در ایران ۴۰ سال است که حکمرانی و سلطنت میکند و قتل عام
  5
  262
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::scandal - برلین، آلمان::]. شما منتظر هستید که آمریکا رژیم اسلامی را سرنگون کنه و ایران را دودستی به شما تقدیم کنه و آزادی را در ظرف نقره گذاشته و بگه بفرمایید نه جانم سرنگونی رژیم فقط بدست مردم ایران انجام میشه هیچ کشوری نمیتواند به کشور دیگری آزادی هدیه دهد
  194
  88
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  مگر این تاپاله آبروئی هم دارد که حالا بخواهد رسوا شود؟!
  2
  235
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۹
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  هی ستون پنجم ستون پنجم میکنه این بوفالو. به جان خودم اگر بدونه ستون پنجم یعنی چی!
  3
  199
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اخوندها هرچه میگویند و هر کاری می کنن , اخر و عاقبتش به خرابکاری منتهی میشود.
  2
  185
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. آخه چرا به حیوانات توهین میکنید،میدانید بوفالو چه جانور مفیدی است،حالا ظلم نیست که بوفالو را با این خوک کثیف مقایسه کنید. هر وقت خواستید در مورد آخوند چیزی بگید،در مورد دهکده حیوانات جوزف بورل فکر کنید!
  4
  118
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان

  حقشه پرچم کل اتحادیه اروپا بعلاوه پرچم امریکا را تهیه کنی و چوبهی انها را را در بیاوری و تقدینم این ابو اخنذر علم الهدی و همه کسش کنید
  3
  99
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه

  پیروزی نزدیک است.
  6
  114
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  این علم الگدا رو باید ببندن به گاری و مثل خر ازش کار بکشن تا کمی از چربیهائی اضافی که در مغز کله پوکش جمع شده اب شه تا مغزش کمی بکار بیوفته تا دیگه هذیان نگه.
  4
  110
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  این شیخ قد قد .روده ملت ایران است. انتخاباتی بود. در نزد اعضای بدن. مغز قلب را شکست داد. و شد حاکم بدن. روده شروع به اعتراض .که من می‌‌خواهم . حاکم شوم.هرچه گفتن. انتخاباتی شده. می‌‌گفت نه. من .وگرنه کار نمی‌‌کنم. یک دو روز گذشت. و روده کار نمی‌‌کرد.کم کم اعضای بدن به سمت سمی شدن رفتند. آوردن روده را و گفتند. ما یک شغل مدیریتی به شما می‌‌دهیم. روده با لبخند پیروزی و گفت. شغل مدیریتی من چیست.؟ گفتن خیلی‌ مهم. کار تو فقط "رید...." .برادر عزیز بسیجی‌ .فقط یک متافه بود. ولی‌ کمک به شما برای درک کردن. روده، این شیخ بود. محتوا روده. دیگر خودتان .فانتزی داشته باشید . با "اس" شروع می‌‌شود.اگر دف نشود. بدن مسموم. نکند فکر کنید. مغز، اقاتون است. حدیث برای شما.فقط از گردن به پاهین برای شما است.
  3
  89
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  بیخود نیست که بهش میگن علم الالاغ
  1
  99
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  ۴۶
  shahin7778 - محل، تونگا

  این دادو بیدادش برای اینه که، ساقیش با رهبری هماهنگ، جنس خوب فقد تو تهران بزرگ توضیح میکنند، به ایشون جنس خوب و مرقب نمیرسه، وسللم. مرگ بر امری.. مرگ بر اسرای. ((:
  3
  58
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
  ۴۶
  shahin7778 - محل، تونگا

  من اگه رئیس جمهور ایران میشودم، کاری می‌کردم کارسدون، از رهبری گرفته تا دربون مجلس، همه باید ثابت کنند که مواد مخدر اسدفاده نمیکنند. "اگه".
  5
  39
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
  ۲۱
  محمد عبدالله - ابوظبی، امارات متحده عربی

  این اخوند بی شعور و فاسد مثل الاغ عرعر میکند خاک علم برسر این خنزیر بی غیرت
  2
  75
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران

  صدویکمین سئوال من اینست,شاه در تابستان54یا 55دریک نشست خبری گفت ,در سال 1360قرارداد15ساله ما با کنسرسیوم نفت تمام میشود و درآن زمان این ما هستیم که ایجاد شرایط میکنیم نه چشم آبیها.همین, و دو سه سال بعدش کارتر و مارگارت تاچر او را ناجوان مردانی ساقط کردند.حالا41سال که این رژِیم, سفارت اشغال میکند,سفارت تخریب میکند در منطقه آشوب بپا میکند,ترور میکند تروریست تربیت میکند ,عالم و آدم را تهدید میکند,ملت خود را کشتار میکند و و و و ,و هنوز سرجایش هست ,چرا؟,,,,چون ما از آن روی سکه بی خبریم و چه بسا اینها روزها بهم فحش و ناسزا میگن و شبها تلفنی بران هم جوک تعریف میکنند.باین میگن جنگ برسر لاف ملا. هممون (سرگاریم)
  1
  45
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مگر از صدر اسلام یعنی همان هائیکه شما ان ها را پرستش میکنید تاکنون این وابستگان به فرهنگ عرعری جز این بوده اند!؟
  2
  40
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  سفارت کار دیگرش ارزیابی موقعیتش در اون کشور است البته تا حدودی فضولی هم هست واین آقا از روی کنجکاوی نرفته در اون اجتماعات مثل زمانه انقلاب که سفیر امریکا دنبال میکردند تظاهرات مردم ایران را از نزدیک مثل سفیر انگلستان واو گزارش میداد از چیزهای که دیده بود وواشینگتن از سفیر مپرسد که اوضاع ایران چطور است واو میگوید شاه حالا حالاها سلطنت خواهد کردحالا با این گزارشها در واشینگتن چه نقشه میکشیدند خدا داند اینها در اصل چشم وگوش گشورشان هستند در کشور میزبات.
  22
  3
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::ordak - بن، آلمان::]. من واقعا معذرت میخوام! راست میگی دوست عزیز. واقعا در حد ....بوفالو هم نیستن اینا
  1
  22
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۴
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. داعش رو سپاه درست کرد. تو بحران بوسنی در قالب و پوشش هلال احمر جمعشون کردن اسلحه دادن اموزش دادن. بعد اون یهویی گروهکهای تروریستی مسلمون مثل قارچ رشد کردن. این حرف رو سعید قاسمی زده. سعید قاسمی یکی از فرماندهان معروف سپاهه. به سابقه فرمانده هان داعش نگاه کنین. اکثرشون از بوسنی شروع کردن. جایی که ایران جمعشون کرد اموزششون داد و فرستاد برن دنیا رو به گند بکشن.
  1
  23
  دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
  نظر شما چیست؟