سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین عمدی بود نه خطای انسانی

سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین عمدی بود نه خطای انسانی
+180
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  این چشم آبی ها هنوز اینها رو نشناختند! ما با این قشر چاخان بمدت ۴۱ سال زندگی کردیم و میدانیم که هر چه از دهان بدبو آنان در بیاد، دروغ آشکار است، چون ما شما را به درجه بالای انسانیت میرسانیم، آب و برق را مجانی کرده و در ایران زندانی سیاسی و همجنس گرا نداریم.
  6
  168
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  جان انسان برای این خونخواران ماقبل تاریخ برای رسیدن به اهداف شومشان هیچ ارزشی ندارد. تنها راه مبارزه با اینها اعتصابات سراسری و کارشکنی مدنی است.....
  3
  109
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  صد در صد عمدی به هواپیمای اوکراینی شلیک کردن , همانطور که سینما ریکس ابادان را به اتش کشیدن و بالای 300 نفر را به قتل رساندن و خطایش را به گردن ساوکیها انداختن و ارام کوه عربستان را با موشک زدن و گفتن از طرف حوثیهای یمن بوده , زدن هواپیما اوکراین را هم خواستن بگویند امریکا زده دیدن نمیشه گفتن تقصیر امریکا بوده که نیروهای پدافندی سپاه ان را زدن. جنایات کردن و گندکاری اخوند جماعت تمامی ندارد !
  3
  105
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان

  [::scandal - برلین، آلمان::]. ما فقیر و گرسنه نداریم، ایران تنها کشور دنیاست،شاید چند کشور کوچک اروپایی هم باشند،ولی ایران تنها کشور دنیاست که گرسنه ندارد یعنی مردمش به اندازه خوردن دارند،این را بحرالحماقت(نه علوم) احمقی نجس رییس جمهور باطل شده گفت
  2
  58
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
  ۵۴
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد

  درود بر هم میهن عزیز. عزیزان از آن که این دجالان شیطان صفت این هواپیما را به عمد زدند تمامی کشورها میدانند ،تا بحال فکر کردین که چرا این هواپیما انتخواب کردن چرا هواپیما ی قطری را نزدند؟این نظر منه چون زدن این هواپیما میخواستند گردن آمریکا بیندازند و مسافران این هواپیما از چند کشور اروپایی و کانادا و نخبگان بودند و میخواستند این کشورها و مردم ایران برابر آمریکا قرار دهند ولی تیرشان به سنگ خورد.
  4
  47
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  چون اینها گاگول هستند هر حماقتی ازشون برمیآد، کجای دنیا دیده اید که بیست تا موشک که چند میلیون دلار قیمتش بوده شلیک بشه واسه خراب کردن چند تا اتاقک و ایجاد چند تل چاله یک متری روی زمین اونهم بخاطر انتقام؟ معلومه که اینها عقده رو سر این هواپیما خالی کردند گفتند اگر اونجوری با موشک کسی کشته نشد در عوض اینجوری خیلی ها میمیرند، در ضمن خدا پدر خلبان رو بیامرزه که روی خونه های مردم سقوط نکرد.
  1
  38
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
  ۴۶
  shahin7778 - محل، تونگا

  سپاه میگه ما تو این جنایت هیچ گناهی نکردیم، چون اوپراتر پشد دسدگه پدافند اوکراینی بوده یا از اوکراینا حقوق میگرفده یا "اصلا ما اون شب خواب بودیم، به جان مادرم، خدا شاهده"
  1
  28
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
  ۴۶
  shahin7778 - محل، تونگا

  یک سوال علمی!!. اگه این شللیک عمدی نبود بس چی بود؟. به فرض مثال، " شما فردی هسدی که پشد پدافند ضد موشک نشسدی ( با چندینو چند ساعت تمرینات و ...)، موشک کورز دشمنرو تو رادر میبینی، بلافاصله به سمتش شللیک میکنی، ولی بعداز اصابت متوچه میشوی که موشک دشمن انهدام نشده، چه کار انجام میدید در اون لحظه؟ آیا این فکر به سرتون نمیاد که هدفی که بهش شللیک کردید یک میشک جنگیه و باید در اولین برخورد با ضد موشک شما منفجر بشه یا این که ....
  2
  28
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  کسانیکه میلیون ها بار جنایت کرده اند از سر راس همای زحمت تا سوزندگان 400 نفر در یک سینما مگر کشتن عده ای بیگناه در یک هواپیما کاری دارد؟
  1
  24
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ

  صد البته که عمدی بوده و خطایی انسانی تنها فریب و دروغی ست که سپاهیان احمق متیوانستند بگن .
  1
  22
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
  نظر شما چیست؟