سفیر آمریکا: سخنان علم الهدی را باید در اروپا و همه جا پخش کرد

عصرایران: اظهارات اخیر آیت الله "احمد علم‌الهدی" امام جمعه مشهد درباره "تکه تکه" کردن سفیر انگلیس به خاطر حضور در یک تجمع اعتراضی در تهران، در رسانه‌های جهانی بازتاب داشته است.
 
به گزارش عصرایران، "ریچارد گرنل" سفیر آمریکا در آلمان که دیدگاهی بسیار نزدیک به تندروهای جمهوریخواه آمریکایی علیه ایران دارد، با انتشار فیلم اظهارات علم الهدی درباره سفیر انگلیس در توییتر، نوشت: این اظهارات را نمی‌شود نادیده گرفت. حرف‌های ایشان باید بلند در آمریکا، اروپا و همه‌جا پخش شود. اینها دیگر قابل چشم‌پوشی نیستند."
 
روزنامه "سان "بریتانیا نیز با بازتاب اظهارات علم الهدی نوشت: سفیر انگلیس در تهران پس از اینکه از سوی امام جمعه مشهد به "تکه تکه" شدن تهدید شد، تهران را به مقصد کشورش ترک کرد.

این روزنامه نوشت: تهدید این دیپلمات بریتانیایی از سوی یکی از متنفذترین روحانیون حکومتی ایران، امنیت او را در ایران در معرض خطر قرار داده است.
 
بسیاری از روزنامه‌ها و وب سایت‌های خبری بریتانیا هم طی روزهای گذشته اظهارات علم‌الهدی درباره تکه تکه کردن سفیر انگلیس را بازتاب داده‌اند.
 
خبرگزاری انگلیسی رویترز نیز با اشاره به اظهارات مقامات قضایی ایران درباره ضرورت اخراج سفیر بریتانیا از کشور به عنوان "عنصر نامطلوب"، اظهارات علم‌الهدی را درباره سفیر بریتانیا بازتاب داده است.
+132
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  قابل تامل برادران عرزشی، از این حرفها یه عمره دارن میزنن و دنیا زیر سیبیلی رد میکرد، أما الان مبینین یک چرخش أساسی انجام شده. خلاصه تا وقت هست ته اتون رو پاک کنین
  3
  89
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  خوش خبر باشید و اینطوری که پیداست، آنان قصد سرنگونی رژیم اسلامی را دارند! راستی، نظر شهاب حسینی در مورد این نظر خرالهدی چیست!؟
  5
  89
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  اینها پرورداگ تویله خمینی و خامنه ایو البغدادی هستند و مملکتی با ۸۰ میلیون نفر را اداره میکنند.اینکه توی اون مملکت ۸۰ میلیونی یکی پویدا نمیشه یک کتری ابجوش روی این میکروب بریزه جای تعجبه!واقعا اگر امریکا و اروپا اینو وادار نکنند بدون هیچ کم و کاستی بگه غلط خورده با ساندیس عاقا از این پستفطرط پسترند!
  4
  66
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  خوب شما هم مقابله به مثل بکنید همین کار را با سفیر خودشون مش حمید بعیدی در انگلیس بکنید. چیزی که عوض داره گله نداره.
  3
  56
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
  ۶۴
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  چطور شده که این آخوند فربه که مثل گربه چاق و چله مى ماند نماینده اربابش را تهدید به مرگ کرده باید یک علت خاصى باشد. هرچند که جماعت انگل صفت آخوند به لطف انگلیس ها پر و بال گرفتند و بدون آنها نمى توانستند رشد کنند.
  2
  64
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
  ۳۰
  arian1 - ابادان، ایران

  اخوندها و مسئولین حکومت اسلامی معمولا احمق و بی سواد هستند و همیشه چیزهای احمقانه ای گفته و می گویند که به ضرر خودشان می شود.
  3
  58
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  آخه خنگ الله های دستمال طهارتی، مگه فا سی زبون مادرانتونه؟ فارسی دو نوعه. عامیانه و محاوره‌ای. اینکه ایشان فرمودند: سفیر رو باید تکه تکه کنیم. یعنی تیکست، خوراکه. چون ما میگیم، عجب تیکه‌ای!
  53
  5
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵
  ۵۳
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  مسئله اینه که هیچ کس در داخل یا خارج این قبیل حرفهای این تپه گ..را به اندازه باد روده بز هم ارزش قائل نمیشه!
  1
  34
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹
  ۵۲
  حاج حمید الله - وین، اتریش
  چاپلوسی علم الهدی در سال ۱۳۵۴، مشهد: در مقابل خدمات شاه آریامهر.....
  0
  4
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  جون مادرت پخش بکن و ببین هموطنان من با چه انگل و میکروب هایی طرف هستند
  2
  38
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  با فتوای همین آشغال ها بود که قتل های زنجیره ای (کارد آجین کردن فروهر ها)صورت گرفت
  1
  37
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  [::amir-amir - تورنتو، کانادا::]. بنظرم پس از ۴۰۰ سال ولشون کردن
  1
  23
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. جدا تو انقدر احمقی یا خودت را زدی به حماقت. البته این محاوره ای نبود عامیانه گفتم
  1
  29
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  چرا سخنانش را؟ خودش را تکه پاره و پخش کنید.
  1
  22
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  این علم القدقد را هم بزودی مثل مفتی داعش با گاری می برنش!
  1
  23
  شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. اولا اون ادم نیست بلکه اخوند است، در ثانی این مردک صیغه زاده حتی ننش نمیدونه باباش یمنی یا عراقی یا لبنانی یا هندی ،کجاش ایرانی یا فارسی است که اصطلاحات محاوره فارسی را بکار ببره.در اخر مملکت با امثال توی وارداتی ابوساندیس شدن ۸۰ میلیون و الا این تخمه صیغه اینجور علط با ساندیس نمیخورد
  0
  24
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۳
  ۵۳
  علی بابا تبریزی - تبریز ، ایران
  فدای پروستات آقا آرهوس دانمارک . من فکر کنم آرهوس همه ماها رو سر کار گذاشته که مثلا از الاخ منه ای و اعلم الهدی الندگ تعریف و تمجید الکی بکنه و همه رو عصبانی کنه و بشینه به ماها بخنده و ماها رو سر کار بزاره و الا چقدر آدم بایستی بی شرف باشه که از اینها تعریف بکنه فکر کنم آدم باحالی باشه و با چند تا اسم بیاد تو یو کی
  0
  9
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۵
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::علی بابا تبریزی - تبریز ، ایران::]. نه رفیق این ها از اون احمقهای خشکه م'زند که فکر میکنند اگر دیگران بهشون توهین کنند از گناهان انها کمتر میسه و به بهشت خیالشون میرن، مملکت از این احمقها کم نداره ، مگر رییس افتابه دارانش احمقی نجس نمیگفت که هاله نوری در سازمان ملل همه رتا هپنتیزم کرده بود که به او گوش کنند، هر چند خود احمقش هم میدونست هیپنوتیزم که هیچ، اگر ادم را هم بیهوش کنند حاضر به شنیدن این خزعبلات نیست،ولی خودش باور داره و داشت و الا برای مهدی خیالی صندلی خالی تو اتاقش نمیگذاشت و یا بیش از ۴۰۰ میلیارد دلار در امد نفتی و ذخار ارزی مملکت را در ۸ سال نابود نمیکرد!
  0
  3
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  ابن البشکه باید بزودی منتظر ترکیدن خیک خودش باشد!
  0
  1
  یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
  نظر شما چیست؟