شکرگزاری پومپئو از موفق‌بودن عمل جراحی آیت‌الله سیستانی

رادیو فردا :وزیر خارجه آمریکا در توئیتی از موفق بودن عمل جراحی آیت‌الله سیستانی، مرجع تقلید شیعه ساکن نجف عراق ابراز خوشحالی کرده است.
 
مایک پومپئو در توئیتی که روز جمعه ۲۷ دی منتشر شده، نوشته است: «شکرگزارم که جراحی حضرت آیت‌الله سیستانی امروز در عراق با موفقیت انجام شد. دعای من و میلیون‌ها عراقی که آیت‌الله سیستانی برایشان منبع روشنگری و الهام است، همراه ایشان است. از خداوند می‌خواهم به ایشان شفای عاجل و عمر طولانی عطا کند». آیت‌الله سیستانی که روز چهارشنبه ۲۵ دی دچار شکستگی استخوان پا شده بود، پس از عمل جراحی روز جمعه ۲۷ دی از بیمارستان مرخص شد.
+5
رأی دهید
-22

  • قدیمی ترین ها
  • جدیدترین ها
  • بهترین ها
  • بدترین ها
  • دیدگاه خوانندگان
    ۴۸
    ordak - بن، آلمان
    کآ' گردنس میشکست، اخوند اخوند و هر کجا میخواهد باشه و زنده بودنش هدر دادن اکسیژن و خیانت با انسانهاست
    3
    15
    شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
    ۴۰
    amirgheryou - تهران، ایران
    گور پدر هرچی آخوند و مبلغ مذهبی. بیجا کرد شکرگذاری کرد. این آخوندای غربتی چه ... هستن که جزو آمار باشن.
    2
    12
    شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
    ۱۰۳
    Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
    کلماتی که سرسری از روی آن نمیشود پرید و تفسیر به ظن کرد: پومپئو می نویسد Thanksfull (توجه کنید این اصطلاح دینی بار مذهبی بسیار سنگینی دارد - و نوعی مراتب شکرگزاری بدرگاه روح القدس مطابق آئین مسیحیت است) و سپس مینوسد: My prayers (بخوانید- دعا بدرگاه مسیح و طلب شفا از روح القدس) , و در ادامه می نویسد: از خداوندم My God (بخوانید- از عیسی مسیح روح القدس می‌خواهم به ایشان شفای عاجل و عمر طولانی عطا کند».
    8
    3
    شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
    ۱۰۳
    Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
    براستی چرا پومپئو دست بدعا برده و برای سلامتی یک مرجع تقلید شیعی، بدرگاه مسیح پناه می برد؟ آینکه پومپئو در سخنرانی هایش در مرکز یهودیان امریکا American Jewish Center برای حفظ جان زومبی های خود در این proxy war به مناجات ربانی متوسل می شود ، ایکه دانیال نبی را پیامبری از قوم کٌرد می داند! آنهم برای دستیابی به استراتژیک ترین گلوگاههای تجاری جهان از باب المندب گرفته تا کانال سوئز و ذخایر غنی دریای مدیترانه ،‌اینکه برای سربازان کانبرکف زومبی خود آرزوی طول عمر مستدام( تا زمان رسیدن بهدف) برای زامبی های خود یعنی مذهب برتر شیعه(امام حسین داستان کمپانی هند شرقی ) و نژاد برتر آریا (کورش در داستان تورات ) می کند،‌جای تعجب دارد؟! . آیا براستی آیات عظام شیعی و کورش (روایت انجیل عهد عتیق) طالبان، داعش، همگی زومبی هایی نیستند که بنا بر احتیاج زمانی جایگزین هم می شوند و بواقع در این proxy war جانشین شوالیه های معبد سلیمان Knights Templar  شده اند ؟!‌
    6
    3
    شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
    ۱۰۳
    Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
    برای دیدن دو مار «دین برتر» و «نژاد برتر» چشم ها را باید شست ! در بازی غارت ثروت خاورمیانه میلیونها مردم بخت برگشته بخاک و خون کشیده شدند، این مردم بغایت احمق و فلاکت زده شستشوی مغزی داده شده مستاصلانه برای رهایی از کام مار مذهب بدهان مار نژاد پناه می برند، از امام رضا و چاه جمکران بیرون آمده پابرهنه برهوت کویر نادانی بسوی کورش(داستان تورات) پناه می برند.
    6
    3
    شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
    ۱۰۳
    Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
    محمد رضا شاه زمانی فهمید که صهیونیست ها چه کلاه گشادی سر خود و خانواده اش و تمامی مردمان ایران گذاشته اند دیگر کار از کار گذشته بود. شاید این شعر ملک الشعرای بهار که زمانی نوشته بود« شاها کنم از خبث فروغی خبرت! خون میکند این یهود ناکس جگرت» را زمانی بیاد آورده بود که کیسینجر گفت Dutchman looking for a call; no one would allow him to land حال گویا خداوندگاران تجارت برای بازگردانیدن کشتی ارواح نژاد بساحل آغشته به نفت و خون دست بدعا برداشته اند! حماقت زومبی را انتهایی نیست!
    9
    0
    شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
    ۳۹
    Alphabet - پترس، یونان
    این ترامپ و پومپئو هنوز وجودشون ان شیشه خورده و شکسته را داره . تو ایران آخوند دیگه مرده. دیگه کسی به آخوند و ملای بی سواد و دور از تمدن اعتنا نمیکنه. مرده و زنده شون یکیه. اگه میخواهیدشون تعارف نکنید بیایید جمعشون کنید ببرینشون. بگذارید گوانتانومو را براتون اباد کنند.
    1
    6
    شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
    نظر شما چیست؟