برایان هوک: رژیم ایران با بزرگترین نارضایتی در ۴۰ سال گذشته روبرو است

صدای آمریکا :نماینده ویژه ایالات متحده در امور ایران می گوید رژیم ایران با بحرانی که خود ساخته، اکنون با «بزرگترین نارضایتی» چهل سال گذشته روبرو است.
 
برایان هوک روز جمعه ۲۷ دی ماه در یک کنفرانس خبری در وزارت خارجه آمریکا گفت: در جریان اعتراض‌های اخیر، پرزیدنت ترامپ با توئیت خود به فارسی در کنار مردم ایران ایستاد. ما از تمامی کشورها می‌خواهیم به ما بپیوندند و مسئولان ناقض حقوق بشر ایرانی را تحریم کنند. ایران در بحران عمیقی قرار دارد.
 
وی افزود: رژیم درگیر بحرانی است که خودش ساخته است و مردم ایران به واقع شاهد دزدسالاری، سوءمدیریت و فساد مقامات هستند. رژیم ایران با بزرگترین نارضایتی در ۴۰ سال گذشته روبرو است.
 
نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران با تقدیر از اقدام اخیر دولت بوریس جانسون گفت: تبریک می‌گوییم به بریتانیا که تمامی تشکیلات حزب‌الله را در فهرست گروه‌های تروریستی قرار داده است. هیچ تفاوتی بین نیروهای نظامی و تشکیلات حزب‌الله وجود ندارد.
 
تحریم یک مقام سپاه به خاطر سرکوب مردم ماهشهر
 
آقای هوک همچنین در این کنفرانس خبری اعلام کرد یک مقام رسمی سپاه که مسئول سرکوب و کشتار معترضان در ماهشهر بوده از سوی آمریکا تحریم شد. او همچنین گفت ۸۸ هزار اطلاعات دریافتی در مورد سرکوب‌های ایران به وزارت خارجه آمریکا ارسال شده است.
 
ضمن اعلام خبر این تحریم گفت: از زمان شروع سرکوب‌های اخیر دو قاضی و هشت مسئول رژیم ایران را تحریم کرده‌ایم و به پاسخگو نگاه داشتن بقیه مقامات ادامه می‌دهیم.
+75
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  dunhil1355 - تهران، ایران
  شما همه دروغ میگین. شما طرفدار ملت ایران نیستید. شما نفت ملت ایران رو میخواهید. شما با رژیم کثیف آخوندی معامله میکنید. پشت پرده مذاکره میکنید. ولی درظاهر خودتون رو خیرخواه ملت میدونید. اگر میخواستید ظرف 48 ساعت با حمله به چند مرکز صنعتی حساس رژیم رو فلج میکردین. شما دوست دارید که آخوندها حکومت کنند. این حکومت به شما باج میده شما هم خفه خون گرفتید.
  3
  16
  جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
  ۴۳
  haghighatdana - فارسی ، فرانسه
  کفتارهای عمامه به سر سقط میشوند ! پیروزی نزدیک است! پیروزی نزدیک است!
  0
  10
  جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۵
  نظر شما چیست؟