واکنش حمید فرخ‌نژاد به تهدید نماینده مجلس علیه هنرمندان معترض :جشنواره فجر را تحریم می کنم

حمید فرخ‌نژاد، بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر، در واکنش به تهدید یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی علیه هنرمندانی که جشنواره‌های فجر را تحریم کرده‌اند، اعلام کرد که او نیز به رغم آن که اثری در این دوره جشنواره ندارد، آن را تحریم می‌کند.
 
آقای فرخ‌نژاد روز پنج‌شنبه در نامه سرگشاده‌ای به نصرالله پژمان‌فر، نماینده مشهد در مجلس شورای اسلامی، نوشت که «در همصدایی با مردم عزادار و معترض ایران» و نیز «در جهت حمایت از همکاران» خود جشنواره فجر را تحریم می‌کند.
 
وی افزود: «باشد که یاد بگیرید با اصحاب هنر با زبان زور و تهدید صحبت ننماید.»
 
نصرالله پژمان‌فر در گفت‌وگویی با خبرگزاری فارس عنوان کرده بود که او و شماری دیگر از نمایندگان مجلس طرحی را برای «محرومیت» هنرمندان معترضی که از شرکت در جشنواره‌های فجر انصراف داده‌اند، ارائه خواهند کرد.
 
طی روزهای گذشته و در پی سرنگون کردن هواپیمای مسافربری بر شمار هنرمندانی که از جشنواره‌های فجر انصراف داده‌اند افزوده شده‌ است.
+94
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  آب قطعه داداش من. یه عمره شما هنربندا به نعل و میخ همزمان میکوبید.
  25
  14
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶
  ۴۰
  Afshin51 - کلن، آلمان

  آفرین ،گذشته از دلایل شخصی افراد جهت انصراف از شرکت در جشنواره فجر در حکومت سرشار از زجر حرکت بسیار مثبت در پشتیبانی مخالفان رژیم اسلامی و تو دهنی محکمی بر دهان رهبر و سپاه و هواداران رژیم است که باید به آن ارج نهاد .
  1
  39
  جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۲
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  "نصرالله پژمان‌فر"!؟؟؟ این باباش چه فازی داشته؟ از پاسارگاد رفته کربلا؟؟ یا ترتیب والده رو کنار نقش رستم داده ولی یهو انقلاب شده نصرالله مد شده!؟ 😀
  2
  24
  جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۹
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  کلا تو همه هنرمندان شاید چند نفر باشند یکم دلسوزی و مردونگی نسبت به مردم نشون بدند فرخ نژاد همیشه سنگ توم گذاشته ولی پاچه خوارهای مثل پرستویی و داریوش ارجمند زیاد داریم
  0
  15
  جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۷
  نظر شما چیست؟