استقبال وزیر خارجه اسرائیل از لگدنکردن پرچم‌ها توسط مردم ایران: آنها «نفرت پراکنی» را رد کرده اند

صدای آمریکا :وزیر خارجه اسرائیل در واکنش به پا نگذاشتن مردم ایران بر روی پرچم اسرائیل و آمریکا، گفت که مردم ایران «نفرت پراکنی» را رد کرده‌اند و این اقدام «امیددهنده برای آینده‌ای بهتر» است.
 
اسرائیل کاتز روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه در صفحه توئیتر خود به زبان فارسی نوشت: «تصویری از خوش‌بینی. مردم ایران نفرت‌پراکنی را رد کرده و حاضر نیستند روی پرچم اسرائیل و آمریکا که توسط رژیم آیت‌الله‌ها در ورودی مسجد گذاشته شده، پا بگذارند.»
 
او در ادامه این اقدام را «امید‌دهنده برای آینده‌ای بهتر» توصیف کرد.
 
آقای کاتز عکسی را نیز در این توئیت منتشر کرده که نشان می دهد، مردم از گذاشتن کفش‌های خود در ورودی یک مسجد، بر روی پرچم آمریکا و اسرائیل که روز زمین کشیده شده، اجتناب کرده‌اند. پیش از این نیز دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا خودداری معترضان ایرانی از پا گذاشتن روی پرچم آمریکا را نشانه علاقه آنها نسبت به آمریکا، ‌مردم آمریکا، و رئیس جمهوری آمریکا دانسته و این را یک پیشرفت خوانده بود.
 
واکنش مقام‌های آمریکایی و اسرائیلی مربوط به تصاویری است که در روزهای گذاشته در جریان اعتراضات منتشر شده که نشان می دهد مردم بر روی پرچم آمریکا و اسرائیل پا نمی گذارند. از جمله این ویدئوها مربوط به دانشگاه شهید بهشتی است که نشان می دهد دانشجویان از روی پرچم اسرائیل و آمریکا که بر روی زمین کشیده شده بود، رد نمی شوند. همچنین چند بسیجی که اقدام به راه رفتن بروی این پرچم ها کرده بودند نیز از سوی دانشجویان با شعارهای «بی شرف بی‌شرف» روبرو شدند. در روزهای اخیر مردم ایران بار دیگر برای اعتراض به رهبر جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران به خیابان‌ها آمده‌اند. مقامات آمریکا، از جمله پرزیدنت ترامپ، از همان ابتدا حمایت خود را از مردم ایران اعلام کردند و به رژیم ایران هشدار دادند که از سرکوب و کشتار مردم خودداری کند.
+126
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه

  ختما فردا جمعه که تو مزرعه حیوانات خوک پیر برای خوکچه ها نماز میخواند همه خوکچه ها را وادار خواهند کرد که پرچم اسرائیل و امریکا را لگدمال کنند تا توسط سیمای بگوش حسن خرس الله برسد
  3
  55
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  تنها پرچمی که باید رویش را لگد کرد، همان پرچم جعلی ایران میباشد
  3
  67
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::scandal - برلین، آلمان::]. کردهای عزادار سقوط هواپیما زمان گرفتن جنازه های عزیزانشون که توی پرچم خرچنگ پیچیده شده بودن، پرچم رو پاره کردن. کلا باید اون پرچمی که روش عربی نوشته رو پاره کرد. تنها کشوری هستیم که روی پرچممون به زبان دیگه نوشته داره!
  2
  13
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ
  امیدوارم اسرائیل همچنان به کشتن این سپاهی های داعشی ادامه بده
  3
  12
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
  نظر شما چیست؟