حمله تند کیهان به محسن تنابنده و احمد مهرانفر

فرارو: کیهان نوشت: دو بازیگر که طی سال‌های اخیر با سازمان اوج قرارداد‌های چشمگیری بسته‌اند و الان هم مشغول کار در یک سریال با بودجه‌این سازمان هستند، اعلام کردند که دیگر با صداوسیما کار نمی‌کنند!
 
محسن تنابنده، نامی است که با سریال «پایتخت» شناخته و مشهور شد. چون تنابنده قبل از این مجموعه، اصلا شناخته نمی‌شد و او راهیابی خود به رده حرفه‌ای سینما را نیز مدیون تلویزیون و مجموعه «پایتخت» است. تنابنده البته چند فیلم هم ساخته است که آثار موفقی محسوب نمی‌شوند.
 
با این حال، وی روز گذشته اعلام کرد که به دلیل اهانت به یک سینماگر سیاسی در یکی از برنامه‌های سیما بعد از «پایتخت۶»، دیگر با تلویزیون کار نخواهد کرد! تصمیمی‌که از طرف احمد مهرانفر هم گرفته شد!
 
جریان تحریم صداوسیما و جشنواره‌های فجر، یک برنامه تبلیغاتی مردم فریبانه و سیاسی است که توسط به اصطلاح هنرمندانی در حال اجراست که طی سال‌های اخیر بیشترین بهره را از امکانات و بودجه‌های حاکمیت برده‌اند.
 
مثل محسن تنابنده که هم از سازمان اوج، دستمزد چشمگیر دریافت می‌کند و هم اینکه برای فریب افکار عمومی‌می‌گوید که صداوسیما را تحریم کرده است!
 
باید منتظر ماند و دید که آیا این تحریم‌کنندگان پای قول خود باقی می‌مانند یا احساساتی شده‌اند و برای خودنمایی و همراهی با یک طیف سیاسی خاص این‌گونه رفتار می‌کنند. چون قبلاً نیز خیلی‌ها، ژست مخالف‌خوانی گرفته و در مقطعی، صداوسیما را تکفیر می‌کردند، اما در موقع نیاز، دست به دامان رسانه ملی‌شدند!
 
شاید مشهورترین مورد آن رضا رشیدپور باشد که می‌گفت: اگر کلاهش هم در صداوسیما بیفتد. دیگر آنجا برنمی‌گردد! و یا محمدرضا شجریان که خودش درخواست عدم پخش صدایش را داد و حالا چند سالی است که با عقب‌نشینی از موضعش اصرار بر پخش ربنای خود دارد.
+11
رأی دهید
-97

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  shahin7778 - محل، تونگا

  این هنرمان با مهارتی که در هنرش داشته مشهور شده، صدا و سینا فقد هنر ایشون رو به نمایش گذشته.
  1
  49
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  شریعتمدای الحسین موادفروش معرف زندان
  1
  57
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  در مورد این درپیتی ها هر چه میخواهید بگویید چون همشون نان را به نرخ روز میخورند و فقط فکر منافع خودشان هستند ولی غلط زیادی در باره استاد شجریان نکنید
  8
  46
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
  ۵۰
  cardenas - مادرید، اسپانیا

  آقا اینقدر نق نزنید ، هر کی از تلویزیون میلی اومد بیرون حمایتش کنید . یا با اونا یا با ما (مردم)
  2
  27
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۷
  ۴۳
  golden remix - استکهلم، سوئد

  با مردم باش و پادشاهی کن.دیکتاتوربه پایان سلام کن
  1
  26
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  چرا برای اون مردک تروریستی قرمه شده و همکار ادمخور عراقیش ۳ روپز عزای عمومی کذاشتند ولی برای جان باختگان بیگناه این جنایت جز دروغ تا به حال هیچ قدمی بر نداشتند و چرا ملت از دولت نمیپرسد؟
  3
  17
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  آخه سیرابی تو در حدو اندازه ای نیستی که بخواهی در مورده استاد شجریان زر زر کنی . با اون قیافه ت که شکل موش خرما س . البته دور از جونه موش خرما .
  0
  9
  جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
  نظر شما چیست؟