هفت سناتور آمریکایی قطعنامه‌ای را برای حمایت از معترضان در ایران ارائه می‌دهند

 مارکو روبیو - لیندزی گراهام - تد کروز صدای آمریکا :لیندزی گراهام، از اعضای ارشد سنای آمریکا، روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه در پیامی در توئیتر اعلام کرد به همراه شش سناتور دیگر قطعنامه‌ای را ارائه می‌کند که در آن به روشنی گفته می‌شود این مجلس در کنار معترضان در ایران ایستاده است.
 
این سناتور جمهوریخواه نوشت، امروز به سناتورها مارتا مک‌سالی، جیمز لنکفورد، مارکو روبیو، جونی ارنست، تد کروز و میت رامنی، پیوستم تا قطعنامه‌ای را ارائه کنیم که روشن کند سنای ایالات متحده در کنار مردم ایران، که با به خطر انداختن جان و بدنشان آزادی خود را می‌طلبند، ایستاده است.   وی اضافه کرد، امیدوارم دیگر سناتورها هم به این تلاش پیوسته و اجازه دهند که جهان بداند که ما در مورد اشتیاق مردم ایران برای رها شدن از رژیم قاتل آیت‌الله در کجا ایستاده است.
+76
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  بلای این ۷ نفر سناتور بخوره بر سر بقیه هنرمندان ایرانی که به جمع ۲ نفر هنرپیشه ایی که دست رد به سیمای ج. ا. زدند، نمیپیوندند.
  1
  50
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  این کار سناتورها یک اشکال اساسی داره، اگر این حمایت شعاری و نمادین باشه اونوقت بهانه میده دست رژیم تا ادعا کنه معترضان همه از طرف آمریکا حمایت میشوند و آمریکایی هستند در نتیجه حمایت این افراد برای مردم دوستی خاله خرسه میشه مردم ایران نیازی به حمایت حرفی و شعاری ندارند باید ببینیم در عمل چه کاره هستند اینها.
  1
  16
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
  نظر شما چیست؟