یک نماینده مجلس از «درز اطلاعات» در ماجرای کشتن سلیمانی خبر داد

رادیو فردا :محمدجواد جمالی‌ نوبندگانی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران، به خبرگزاری ایلنا گفت که در ماجرای کشتن قاسم سلیمانی «قطعا درز اطلاعاتی صورت گرفته است».
 
این نماینده مجلس همچنین گفت هنوز مشخص نیست پهپادی که در عملیات کشتن سلیمانی مشارکت داشت، از کدام پایگاه آمریکا پرواز کرده است.
 
پیش از این محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه ایران اعلام کرده بود که پایگاه عین‌الاسد در عراق مرکز عملیات بوده و به همین خاطر به آن حمله موشکی سپاه به این پایگاه انجام شده است.
 
خبرگزاری تسنیم هم روز سه‌شنبه در گزارشی که درباره حمله موشکی سپاه نوشته است «خیانت برخی عناصر و افشای برنامه سفر» فرمانده سپاه قدس را باعث هدف قرار گرفتن او عنوان کرده است.
 
این خبرگزاری توضیح بیشتری در این زمینه نداده است.
 
خبرگزاری رویترز روز ۱۹ دی در گزارشی نوشت مقامات عراقی مرتبط با تحقیقات در مورد کشته شدن قاسم سلیمانی در عملیات پهپادی آمریکا می‌گویند بررسی‌ها حاکی از وجود رد پای یک «شبکه از جاسوسان» در فرودگاه بغداد دارد که اطلاعات پروازی و حضور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در پایتخت این کشور را که به ترور او منجر شد، لو داده بود.
 
پیش از این غلامعلی جعفر‌زاده، نماینده رشت هم به خبرگزاری ایسنا گفته بود یکی از معاونان سازمان اطلاعات سپاه پاسداران اعلام کرده که این سازمان تحقیقات در مورد حضور احتمالی عوامل نفوذی را آغاز کرده است.
+52
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا

  درزا زیاد هستند اختلاسها جونم برات بگه اون سی دی ها وپرونده ها بلو پرینتهای ساختن بمب هسته ای خیلی خنده دار این چلغوز از درزه اطلاعات حرف میزنه شما همه چی را میفروشید همون سی دی ها مگه توی بازار تهران میفروختن که یک اداره جاسوسی بره توی دل یک کشور با جهارتا پنج نفر آدم اسناد مهرمانه را بدزدند این معامله اینجوری که معلوم هست معامله خوبی بوده البته این حکومت موقعی که یکی از لابیهای رژیم در سازمان ملل به اینها گفته بود که امریکا پیغام داده که شمشیرتونو غلاف کنید و اگر نه همچون بلایی سرتان می آوریم که اون سرش ناپیدا باشه رفسنجانی این آخر عمری شده بود زاهد و این حرفهارو زده بود تویه اینترنت موجوده برید ببینید یا شاید دیدید .
  1
  33
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  طرفی که این حرف را زده یا التزایمر داره یا به بیماری خواب مبتلا است. از روز اول معلوم بود که خود چلاق الله "دمش درازاتو " پای منیتور نشسته بود تا ببینه چطور سردار قاسم تروریست قرمه میشه، الان یکی میاد و میگه، فکر کنه قاسم و یک خیانت قرمه کرده.قاسم قرمه را چلاقعلی به دستور ارباباش باد کرد و اونها اونو ترکوندند. قال جعفر صادق.
  2
  27
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  [::ادوینو - گوالف، کانادا::]. قل امام صادق و قال امام سنجاق، یا سنجاب یا بابا حیوون حیوونه حالا سنجاب سنجاق یا فیل باشه: اینها عملیات فریب بودند هم قرمه کهدن قاسم، هم فروختن پانصد کیلو اطلاعات هسته ای(کار بجایی رسیده که اطلاعات مهم را هم کیلویی میفروشند)زدن هواپیمای مسافربری، اینها همه عملیات فریب بوده البته مثل همیشه برای فریب ملت ایران. راستی سردار سرخر دکتر ،پروفسور(این اول پروفسورس گرفته بعد دکتریش را چون عجله داشته مثل روحانی که از زمان که کلاس اول بوده دکتر ی گرفته ولی مدرکش را چند روز پیش بهش دادن)دکتر سردار سرخر محسن رضایی اضاله فضل نمیکنه،نگرفتنش؟.
  2
  24
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  تا باشه از این درز ها !
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  حالا مرد که مرد بدرک چرا بحثی از ۱۷۶ نفر شهید هواپیمای اکراینی نیست؟
  3
  16
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  عرضم به درزتون پس
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  به این نمیگن درز بلکه گشادی مابین دو کوه است
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۵
  نظر شما چیست؟