عروس اوگاندایی دو هفته پس از ازدواج، مرد از آب در آمد

العربیه :امام جماعت مسجدی در اوگاندا دو هفته پس از ازدواج، متوجه شد، زنی که با او ازدواج کرده، زن نیست و یک مرد است. امام جماعت شیفته حجاب، ایمان و تقوای او شده بود، ولی در واقع این مرد یک کلاهبردار واقعی بود.
 
وبگاه «دیلی مونتر» گزارش کرد مردی به نام «محمد موتومبا» که امامت جماعت مسجد نور در منطقه «کیونجا» در مرکز اوگاندا را بر عهده دارد، زمانی که در جستجوی زنی مناسب برای ازدواج بود، با زنی زیبارو و محجبه آشنا شده و به او دل بست.
 
زمانی که شیخ محمد از این زیباروی اوگاندایی درخواست ازدواج کرد، او بلافاصله پذیرفت ولی انجام وظایف زناشویی را مشروط به پرداخت شدن مهریه‌اش به خاله‌اش کرد و دو هفته پس از ازدواج نیز به بهانه دوران قاعدگی از آمیزش با همسرش سرباز زد.
 
در همان روزها یکی از همسایگان نوعروس شیخ محمد را در حال پریدن از دیوار و سرقت وسایل برقی و لوازم آشپزی مشاهده کرده و موضوع را به پلیس خبر داده و این نوعروس دستگیر شد.
 
اسحاق موجیرا، افسر بازپرسی شهرستان کیونجا گفت: «پس از بازرسی و مشخص شدن این موضوع که همسر شیخ محمد در واقع یک مرد است، امام جماعت مسجد نور این موضوع را باور نکرده و خواستار این شد که خود شخصا همسرش را بازرسی کرده و با چشم خود واقعیت را ببیند. پس از مشخص شدن واقعیت ماجرا، او شکوائیه جدیدی تنظیم کرد و در آن همسرش را به فریبکاری، جعل هویت و سرقت متهم کرد تا بتواند خسارات وارده به خود را جبران کند.»
 
تحقیقات تکمیلی نشان داد فرد فریبکار جوانی 27 ساله به نام «ریچارد توموشابی» است که با تغییر ظاهر خود به شکل یک زن، قصد سرقت دارایی‌های امام جماعت مسجد را داشت. چندی بعد خاله او نیز دستگیر شد ولی ادعا کرد که هیچ رابطه‌ای با او ندارد و اصلا نمی‌دانسته که او یک مرد است. ریچارد در شکل دختری جوان به این زن مراجعه کرده و به بهانه اینکه یتیم است، از او خواسته در مراسم ازدواج کنارش باشد.
+56
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  ها ها ها ها امام جماعت شهوت ران در هر کجای دنیا که باشه فرقی نمیکنه شیاد هستند و این عروس خانم یا آقا عروس خوب درسی به این مردک داد
  9
  72
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۶
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  این امام جمعه می دانسته طرف نر است ، اما بدشانسی را ببین که ٬٬عروس خانم٬٬ توسط پلیس دستگیر میشه و همه چیز لو میره ، حالا امام جمعه شروع کرده به جانماز آب کشیدن.
  4
  56
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  خانومای ایرانی باید ازش تشکر کنن اون شب انتقامشون رو از آخوند گرفته...خخخ
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  نیم ساعته دارم میخندم!! دمش گرم، بخدا باید مجسمه این «عروس آقا» رو جلوی تمام مسجد ها و مصلی ها بذارن برای عبرت بقیه این امام جماعت ها که فقط «جماع»ت تو فکر و ذکرشون هست! دمت گرم عروس آقا!
  0
  3
  جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۰
  نظر شما چیست؟