عذرخواهی مهناز افشار به خاطر تشویق مردم به شرکت در انتخابات گذشته مجلس

 مهناز افشار به تازگی ایران را ترک کرده است صدای آمریکا :مهناز افشار از بازیگران سرشناس سینما که به تازگی ایران را ترک کرده است، در یک توئیت به خاطر تشویق مردم برای شرکت در انتخابات گذشته مجلس از مردم ایران عذرخواهی کرد.
 
مهناز افشار روز دوشنبه ۲۳ دی ماه در صفحه توئیتر خود نوشت: «میدونم بی فایده است و حتی دیر! در این سالهای اخیر تنها برای لیست امید تبلیغ کردم و به غیر از اون دونام خاص به بقیه لیست امید رای دادم.»
 
او در ادامه این توئیت افزود که «اعتراف میکنم اینجانب، اگر با این حمایتم سهمی در این حجم از دروغ و درد و عزا براتون داشتم، از تک تک شما هموطنانم عذرخواهی میکنم.» خانم افشار پیش از این نیز درباره تلاش‌های جمهوری اسلامی برای آنچه انتقام از خون قاسم سلیمانی نامیده،‌ در پیامی به دختر قاسم سلیمانی از او خواسته بود «تفنگ» را زمین بگذارد و به مردمی بپیوندد که «انتقام گیرنده‌ای ندارند.»
 
همچنین سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین از سوی جمهوری اسلامی اعتراض بسیاری از هنرمندان داخل ایران را به همراه داشته است. تعدادی از هنرمندان ایرانی فعال در عرصه موسیقی، تئاتر، و سینما در پی اعتراضات اخیر مردم ایران، از شرکت در جشنواره‌های هنری امسال انصراف داده‌اند.
 
جمهوری اسلامی ایران روز جمعه ۲۰ دی و پس از چند روز انکار سرانجام بر اثر فشارهای بین‌المللی اعلام کرد که سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین که به کشتن ۱۷۶ نفر منجر شد،‌ به دلیل «خطای انسانی» بود و با شلیک «غیرعمد» موشک توسط سپاه صورت گرفته است.
 
یک روز قبل از آن، دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده روز پنجشنبه ۱۹ دی‌ماه با «تراژدی» خواندن حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران، گفته بود: «من هم شک و تردیدهایی دارم. اتفاق بسیار دردناکی است. درباره این سقوط ابراز تردید‌ شده است. شاید در آنجا کسی اشتباهی کرده است.»
+69
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  درود فراوان به خانم عزیز مهناز افشار.
  12
  33
  ‌سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
  ۴۴
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  خیلی ها امیدوار بودند و از طرفی می ترسیدند که چه خواهد شد ولی الان همه فکر میکنیم هر چی میشه بزار بشه از این بدتر نداریم
  0
  26
  ‌سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
  نظر شما چیست؟