سردار آزمون بالاخره تصویر نامزدش را منتشر کرد

سایت رویداد 24 :سردار آزمون مهاجم باشگاه زینت روسیه که در برنامه دورهمی خبر از ازدواج خود به زودی داده بود در استوری اینستاگرامش از نامزد جوان خود رونمایی کرده است.
 
 سردار آزمون مهاجم جوان و پرشور ایرانی تیم زنیت روسیه به تازگی در استوری اینستاگرامش از نامزد خود رونمایی کرد و اعلام کرد در این شرایط بد کسی که روحیه وی را بهتر می کند نامزدش می باشد.
 
سردار آزمون در استوری اینستاگرامش از نامزد خود رونمایی کرده است. وی در برنامه دورهمی مهران مدیری از قصد خود برای ازدواج خبر داده بود.
 
سردار آزمون بازیکن فوتبال متولد ۱۱ دی ماه سال ۱۳۷۳ می باشد. او فرزند خلیل آزمون بازیکن سابق والیبال است. سردار آزمون اصالتا ترکمن ( اهل گنبد در گلستان) است و مذهب او نیز اهل تسنن می باشد. این بازیکن تنها یک خواهر بزرگتر از خود دارد.
+39
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  اخرش نفهمیدم تو ایران چرا اینقدر رو مذهب و قومیت تمرکز میکنن. تا حالا دیدین مثلا بگن کریستینو رونالدومتعلق به فلان قوم پرتغاله و یا مذهبش مسیحی هست؟. اخه یعنی چی؟ تا کی نمیخواییم پیشرفت کنیم؟ تو عربستان که مهد اسلامه دیگه این چیزا رو نمیگن. حالا فهمیدین چرا تو عربستان کنسرت میزارن تو ایران جلوشو میگیرن؟ ۹۰ درصدش به خاطر مردمه. مردم اموزش و سواد روز رو ندارن.
  6
  90
  ‌سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۹
  ۵۵
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  خوشبخت بشین ، آدم می‌تونه پاکی‌ و خوبی‌ رو تو صورت این جوانها ببینه
  3
  51
  ‌سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۲
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::] دقیقا !! متاسفانه مشکلات یکی دوتا نیست !! خانه از پایبست ویران است .
  3
  32
  ‌سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
  ۳۶
  ukjohnuk - لندن، انگلستان
  [::ایرانی‌ دبش - تهران، ایران::]. ماشالله به ادم شناسیت.
  7
  14
  ‌سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
  نظر شما چیست؟