امارات سیل‌زده‌هایش را در هتل‌ها اسکان می‌دهد

العربیه :امارات متحده عربی و حکومت راس الخیمه اعلام کردند شهروندانی که از سیل روزهای اخیر در این کشور متضرر شده‌اند را در هتل‌ها و اماکن امن این کشور اسکان می‌دهند.
 
در پی بارش باران و به راه‌افتادن سیل در روزهای اخیر، منازل بیش از 120 خانوار در امارت راس‌الخیمه دچار آسیب شده و نیروهای امدادی اقدام به انتقال آنها به اماکن دیگر کردند.
 
امارات اعلام کرد که منازل این شهروندان در نیتجه بارش سنگین باران و به راه افتادن سیلاب دچار آسیب شده و دولت آنها را برای ادامه زندگی در هتل‌های مختلف اسکان می‌دهد. امارت راس‌الخمیه از ادامه تلاش‌های نیروهای امدادی‌اش برای کمک به دیگر سیل‌زدگان خبر داد.
 
سرلشکر علی عبدالله بن علون النعیمی، فرمانده پلیس راس الخیمه محافظت از سلامت همه افراد جامعه را اولویت اول بخش مدیریت بحران و حالات فوق‌العاده امارات دانست و گفت که همه نیروهای امدادی تا پایان بحران ناشی از شرایط آب و هوایی نامساعد لحظه‌ای دست از فعالیت نخواهند کشید.
+18
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  کاش یه اماراتی بودم لباس سنتیمو میپوشیدم و یک ذره هم برا حرفای پراید سوارا محل نمیزاشتم. ولی وقتی سیل میومد میدونستم کشورم و مردم و دولتم هوامو داره. ببینین سیستان چه خبره.
  3
  19
  ‌سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۴
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  اینو دیگر از چلاق الله کپی کردند،اون هم زمانی خطر در لبنان حسن خرص الله و وتولیش را میاره کیش و شیک ترین هتلها و کلی صیغه در اختیارشون میگذاره!
  0
  7
  ‌سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
  نظر شما چیست؟