رونمایی از ستاره «اندی» در بلوار مشاهیر هالیوود ؛اندی می‌گوید با توجه به وقایع ایران جشن نمی‌گیرد

 اندی مددیان، خواننده موسیقی پاپ صدای آمریکا :اندی مددیان،خواننده ایرانی ساکن لس آنجلس قرار است روز جمعه ستاره خود را در بلوار مشاهیر هالیوود دریافت کند. آقای مددیان، در اینستاگرام ضمن همدردی با ایرانیان در سراسر جهان گفته باید از هر فرصت و مناسبتى برای جلب توجه جهانیان به ایران و ایرانى بهره برد.
 
اندی در ادامه گفت مراسم اعطای ستاره به او می تواند این موقعیت را فراهم کند تا ایرانیان خارج از کشور بتوانند چهره «حقیقی، مهربان و صلح طلب» مردم ایران را نشان دهند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

با توجه به حوادث تاسف انگیز ى که اخیرا در ایران اتفاق افتاده، من هم با مردم عزیز سرزمینم همدردم و مانند تمام ایرانیان در سراسر جهان، اخبار کشورم را با دقت دنبال میکنم و نگران ومضطرب امنیت و سرنوشت هموطنانم هستم. من فکر میکنم در این مقطع زمانى، مسئولیت خطیرى بر دوش ما ایرانیان خارج از کشور است، به این معنا که ما نه تنها باید همبستگى خود را با هموطنان داخل ایران اعلام کنیم بلکه باید از هر فرصت و مناسبتى استفاده کنیم تا ایران و ایرانى را آنچنان که شایسته است به جهانیان معرفى نمائیم. متاسفانه بخصوص در چند هفته ى اخیر، نام ایران در رسانه هاى خارجى با اتفاقات ناخوشایندى همراه بوده است و این وظیفه ى ما ایرانیان خارج از کشور است که چهره ى حقیقى، مهربان و صلح طلب مردم ایران را به جهانیان نشان دهیم. این جمعه ١٧ ژانویه موقعیت مناسبى براى حضور هموطنان عزیزمان به این منظور است. در آن روز توجه رسانه هاى مطرح آمریکا مجددا بسوى ایرانیان خواهد بود و ما امکان آن را داریم که ایران و ایرانى را آنچنان که باید، و به عنوان کشور و ملتى با فرهنگ، صلح طلب، هنر دوست و متمدن به جهانیان نشان دهیم. ستاره ى هالیوود تنها متعلق به من نیست بلکه این یک افتخار ملى ست و به همه ى ما تعلق دارد. در جایى که هالیوود با وجود صد ها هنرمند و چهره هاى سرشناس و مشهور ، به یک هنرمند ایرانى چنین ارزشى بدهد، مایه ى خرسندى و باعث افتخار هر ایرانى ست و من از صمیم قلب از کمیته ى انتخابى مشاهیر هالیوود از این بابت سپاسگزارم. با احترام به آنچه این روزها در کشورمان میگذرد، به اطلاع شما هموطنان عزیزم میرسانم که این مراسم با جشن و رقص و موسیقى شاد همراه نخواهد بود، بلکه مراسمى ست کاملا رسمى و در طول آن مطمئنا از هموطنان از دست رفته در سقوط هواپیما یاد خواهیم کرد و یادشان را گرامى خواهیم داشت. به امید حضور و دیدار شما عزیزان همین جمعه ١٧ ژانویه ساعت ١١ صبح.

A post shared by Andymadadian (@andymusic1) on


اندی، نخستین هنرمند ایرانی است که صاحب چنین ستاره ای در هالیوود می شود. او در این پست اینستاگرامی نوشته که ستاره هالیوود یک افتخار ملی است و به همه تعلق دارد.
 
اندی در ادامه این پست گفته است که مراسم با جشن و شادی همراه نخواهد بود و مراسمی کاملا رسمی است که در آن از قربانیان سقوط هواپیما در ایران یاد خواهد شد.
 
اتاق بازرگانی هالیوود که مسئول اعطای این ستاره ها به متقضایان است، امسال سی و پنج نفر را برای عضویت در بلوار مشاهیر هالیوود برگزید که یکی از آنها اندی مددیان است.
 
آندرانیک مددیان با نام هنری «اندی» متولد ۱۳۳۷ در ایران بیش از سه دهه است که می خواند. او چهار دهه است که در آمریکا زندگی می کند.
+21
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟