صاحب کفش قرمز پرواز تهران -کی یف چه کسی بود؟

عکسی از یک کفش قرمز دخترانه در میان قطعات لاشه هواپیمای پرواز ۷۵۲ خطوط بین‌المللی اوکراین در اطراف تهران توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

اکنون یکی از بستگان قربانیان پرواز تهران -کی یف در کانادا می‌گوید، صاحب این کفش قرمز «کردیا مولانی»، دختر یکساله، کم‌سن‌ترین قربانی سانحه سقوط پرواز ۷۵۲ در اطراف تهران است.
کردیا و پدر و مادرش، هیوا مولانی (۳۸ ساله) و اوین ارسلانی (۳۰ ساله) در میان کشته‌شدگان سانحه هستند. امیر برادر اوین در مصاحبه‌ای با خبرنگار سی‌ان‌ان درباره این سانحه اشاره کرد که هنگام دیدن عکس‌های محل حادثه کفش قرمز و اسباب‌بازی‌های کردیا را در میان قطعات لاشه هواپیما تشخیص داده است.
این خانواده سه‌نفره پس از سفری یک ماهه به ایران برای شرکت در عروسی برادر دیگر اوین، امید ارسلانی، به شهر آژاکس در ایالت اونتاریوی کانادا بازمی‌گشتند.
+134
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  چه را قربانی سیاست شدی ای یکساله بی گناه فرشته صفت. روح همه عزیزانی که بدست این رژیم ددمنش منحوس خمینی هندی زاده پرپر شدند در آرامش ابدی باد. اهورا مزدا به آرامش ابدی برسوندتون. شعری که در بین مردم رد و‌ بدل میشه :. بردند و شکستند و دریدند و تکاندند...هر چیز در این خانه بی برگ و نوا بود. عدالت کجایی، عدالت کجایی!!!!!!؟؟؟؟؟. گفتند چنینیم و چنانیم دریغا. اینها همه لالایی خواباندن ما بود،،. عدالت کجایی !!!!!!!؟؟؟؟؟. ای کاش در دیزی ما باز نمی ماند. یا کاش که‌‌ در گربه کمی شرم و حیا بود.. عدالت کجایی !!!!!!!!!؟؟!
  7
  129
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  جانکاه تر از این تصویر چه می تونه وجود داشته باشه؟ این لنگه کفش قرمز تنها به این فرشته کوچک تعلق نداره، بلکه نمادی است از درماندگی یک ملت که توسط محور آخوند- سپاه به گروگان گرفته شدند. نمادی از همه بچه های ایرانی که کابوس جهل و ظلم و نیرنگ آینده اشونو تباه می کنه. هیچ پدری نمی تونه با خوندن این خبر و تصاویرش تا پوست و استخوون تو اندوه و خشم فرو نره و از اینکه در برابر این ظلمت کاری از دستش نمیاد، درمانده تر نشه. فوت مظلومانه این خانواده بی گناه کرد رو به هموطنان کرد م که به خاطر مذهب سنی شون بیشتر مورد تبعیض هستند، تسلیت می گم.
  3
  100
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  آتش گرفتم، لعنت خدا به کسی که بیشرف ها را آتش به اختیار گذاشت.
  6
  117
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  ما مردم داغدار ایران منتظر محاکمه جنایتکار تاریخ خامنه ای در دادگاه های بین الملل هستیم.
  4
  109
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  من نمی دانبم ایا خدایی وجود داره یانه ولی به احترام خودش هم که شده بهتره وجود نداشته باشه، خدایی که قاسم قرمه و خلاق علی را هم خلق کرد بهتر اصلا وجود نداشته باشه!
  4
  77
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  هواپیما را این خبیثان مذهبی عمدا زدند تا تقصیر امریکا بیندازند و هیاهو کرده و ننه من غریبم در اورند ولی خوشبختانه رسوا شدند
  6
  85
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
  ۳۲
  Benzi - لیدز، انگلستان

  واقعا دیگه نمیکشم بخوام اینرو ببینم. تا میاد یه ذره حالم بهتر بشه تصویر اینا میاد جلو چشام. از شدت افسردگی نه خواب دارم نه خوراک. شما بیشرفا که اینرو کشتین چجوری هیچ حسی ندارین؟
  3
  83
  ‌سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۲
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  نابود باد آیین تان بیشرف های اسلامی، طناب های دار در انتظارتان است
  2
  28
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  ای بسوزی آسمون !! نابود میشه دل آدم از دیدن این چیزا ...
  2
  8
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۵
  ۵۰
  nyy01 - سن حوزه، ایالات متحده امریکا
  لعنت به این حکومت
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
  نظر شما چیست؟