قتل یک مدیر در دانشگاه امام صادق

نگهبان دانشگاه امام صادق که یکی از مدیران این دانشگاه را به قتل رسانده بود ، دستگیر شد.

 به گزارش خبرنگار ایران انلاین ، حدود ساعت ۲۰ شب گذشته افرادی که در همسایگی دانشگاه امام صادق زندگی می کنند با مرکز فوریت‌های پلیس (۱۱۰) تماس گرفته و  از وقوع یک قتل خبر دادند.
 
 بعد از این تماس، تیم عملیات کلانتری 134 شهرک غرب در محل حاضر وتحقیقات مقدماتی را کلید زدند ، مشخص شد که درگیری بین دو نفر از کارمندان دانشگاه امام صادق رخ داده است .
 
طی یک عملیات پلیسی، متهم در خیابان خوردین دستگیر شد و به قتل اعتراف و انگیزه خود را از این جنایت اختلاف مالی و کاری عنوان کرد.
 
 قاتل که فردی ۴۴ ساله است در بازجویی اولیه گفت: من نگهبان دانشگاه امام صادق هستم و مقتول که فردی ۴۷ ساله است مدیر عمومی و مسئول تدارکات دانشگاه امام صادق بود که از مدتها قبل با هم اختلاف مالی و کاری داشتیم.بنابراین ساعتی قبل مقتول که قصد رفتن به خانه اش را داشت باهم درگیر شدیم و با میلگرد ضربه ای به سرش وارد کردم وقتی نقش بر زمین شده پا به فرار گذاشتم .
سرهنگ آذین رییس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در این ارتباط گفت : با توجه به اعتراف صریح متهم به قتل ، پروندهای در این ارتباط تشکیل و  در اختیار مرجع قضائی برای رسیدگی بیشتر قرار گرفت.
توضیحات پلیس
در همین ارتباط مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد: حادثه ای که شب گذشته منجر به قتل شده بود، داخل محیط دانشگاه نبوده است.
 
بر اساس این گزارش، شب گذشته درگیری بین دو کارمند دانشگاه امام صادق رخ داده بود که علت این درگیری هم اختلافات مالی بود، قاتل به وسیله میلگرد ضربه‌ای به مقتول وارد کرده بود که این ضربه منجر به قتل او شد.
+8
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟