نماینده خامنه‌ای به معترضان: ما با تمام قدرت در برابر توطئه دشمنان می‌ایستیم

العربیه :علی شیرازی نماینده علی خامنه‌ای در نیروی قدس سپاه پاسداران در واکنش به موج تازه تظاهرات در ایران، معترضان را تهدید کرد و این اعتراض‌ها را به آمریکا و اسرائیل نسبت داد.
 
شیرازی یک‌شنبه 12 ژانویه با انتشار پیامی نوشت، ما اجازه نمی‌دهیم دشمنان ملت ما آمریکا «جهانخوار» و رژیم غاصب (اسرائیل) و ایادی حلقه به گوش آنان به بهانه شلیک به هواپیما، از مردم ایران انتقام بگیرند.
 
او تهدید کرد: «ما با تمام قدرت در برابر توطئه‌های دشمنان می‌ایستیم... و همچنان امنیت را به ایران و ایرانی هدیه می‌نماییم.»
 
نماینده ولی فقیه در نیروی قدس همچنین «سنگ تمام گذاشتن» هواداران جمهوری اسلامی در تشییع جنازه قاسم سلیمانی، فرمانده این نیرو اشاره کرد و گفت: «پیوند مردم و سپاه و سپاه و مردم ناگسستنی است. دشمنان تصور نکنند که می‌توانند از این روزنه استفاده کنند و به امیال شوم خود برسند.»
 
او در ادامه گفت، مردم ایران به خاطر یک اشتباه هرگز به سپاه پاسداران پشت نمی‌کنند.
 
در روزهای گذشته ایران یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی اوکراین را در نزدیکی تهران سرنگون کرد و در این حادثه 170 سرنشین هواپیما جان باختند. اگر چه ایران ادعا کرد که این هواپیما به اشتباه سرنگون کرده ولی کشورهای مختلف از جمله اوکراین و کانادا که شماری از ایرانی‌های شهروند کانادا نیز در این پرواز جان باختند، اظهارات مقامات ایرانی را باور نکرده و خواستار صورت گرفتن تحقیقات بین‌المللی در این‌باره شدند. مردم شهرهای مختلف ایران نیز در اعتراض به کتمان این اتفاق از سوی نهادهای رسمی ایران در روزهای پس از حادثه، حکومت ایران را به دروغگویی متهم کرده و خواستار استعفای رهبر ایران شدند.
 
تظاهرکنندگان ایرانی شامگاه شنبه 11 ژانویه 2020 در خیابان‌های تهران و شهرهای اصفهان و شیراز در اعتراض به سران رژیم و سپاه پاسداران که مسئولیت هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری اوکراینی را بر عهده گرفته است ضمن محکومیت عملکرد رژیم در این فاجعه اقدام به پاره کردن پوسترهای قاسم سلیمانی و سردادن شعار «دیکتاتور سپاهی داعش ما شمایی» کردند.
 
تظاهرکنندگان ایرانی همچنین شعارهایی نظیر «نظام جنایت می‌کند رهبر حمایت می‌کند» و«مرگ بر خامنه‌ای» را در محکومیت اقدامات رژیم ایران و عملکرد رهبری خامنه‌ای و سپاه پاسداران سردادند.
+6
رأی دهید
-142

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  روز محاکمه همه تون نزدیک است.
  3
  146
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  همه چی از نظر اینا توطئه است غیر از وجود خودشون. توطئه شمایین و وجود نحستون.
  2
  148
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  با تمام قدرت
  0
  71
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  کدام قدرت ...
  0
  80
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  امنیتی که به ۱۵۰۰ نفر از ما دو ماه پیش هدیه کردید کافیست. دوست داریم امنیت مشابه ای را به تک تک شماها هدیه کنیم که منت دار نمانیم.
  1
  99
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  لابد انهم تو با اون قارچ توی سرت و قوز کمرت. تو حتا بدرد تو بشکه رفتن هم نمیخوری لاشخور مفتخور
  1
  76
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  بحث کردن با ادم بی منطق. این شکلیه............ حالا تا قیام قیامت. باهاش بحث کن.....
  1
  74
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
  ۴۱
  دو کلمه حرف درست - تبریز، ایران

  مشنگ تو خودت یک دنیا دشمن هستی. به خودت رحم کن برو خودت رو بکش.
  1
  75
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  شما با تمام قدرت ............ه میخورید شما خودتان دشمن هستید دشمن آزادی دشمن انسانها دشمن اصلی ایران و ایرانی و بشریت شما داعشی حاکم بر ایران هستید .شما انگلها و زالو ها بجز مکیدن خون انسانها کار دیگری بلد نیستید .کتلت شدن همگی شما را آرزومندیم
  1
  66
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  امیرالمؤمنین علی ع : و از دشمنت بعد از آن که از در صلح و آشتی درآمد سخت بترس، زیرا او چه بسا بوسیله صلح نزدیک می شود تا از شیوه غافلگیری استفاده کند، پس احتیاط و دقت را پیشه کن و در چنین مواردی زود باور و خوش گمان مباش. و با تمام قدرت در مقابل توطئه او بایستید.
  63
  12
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
  ۳۶
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  کثیف ترین و رکیک ترین فحش های دنیا نثار خودت و رهبرت و طرفدارنتون
  1
  65
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  بهش میاد افغانی باشه
  2
  43
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
  ۴۶
  Kumasi - کوماسی، غنا

  الان دیگه خیلی واسه این حرف ها دیر شده ....دارن زمزمه رفتن خامنه ای رو میکنند اما رفتن خامنه ای یعنی یه دروغ دیگه و کلاه گشاد آخوندی سر ما ملت ایران.....نه این نظام فاسد وسراسر دروغ باید بره. ما دانشجو ها تا آخربرای انقلابی مجدد ایستاده ایم
  1
  39
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  ایران افتاده دست این حیوانات
  1
  44
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  ای مردک یاوه گو . ای دجال . ای کذاب. کسی که به هوابیمای خودی شلیک میکند و فرمانده این سباه خونخواران ارزوی مرگ میکند . بعدا تو شیخ کذاب میخواهی امنیت را بمردم ایران هدیه بدهی. امنیت ارثیه بابای تو نیست که هدیه بدهی. سیستمی که لیاقت و کنترل امور نظامی را ندارد میخواهد امنیت را بمردم هدیه بدهد؟؟؟ این هدیه را به رهبر ناقص العقل خود هدیه کن. این هدیه را بفرمانده کل قوایی بده که از جریانات روزمره بی اطلاع است و بس از 3 روز تازه از خواب غفلت بلند میشود و هراسان میگوید من در جریان نبودم . تو این هدیه را بفرمانده و رئیس حودت هدیه کن . شیخ دجال
  0
  23
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  ای شیخ دجال خوب گوش کن. فرمانده سباهی که میخواست اسلام عزیز را به تمام دنیا صادر کند با یک شیشکی بهباد های امریکائی سقط شد و شدت ضربه راکت بحدی بود که جسدش در اتش دوزخ بوجود امده بودر شد و ارزوی دیدار با حوریان را بدلتان گذاشت و با دستور رهبر دجالان هنگام حمل تابوت که هیچ جسدی در ان نبود صد ها نفر مردم زیر دست و با له شدند. شما ها امنیت را برای خودتان نمیتوانید داشته باشید انگاه در کمال وقاحت میگویی که امنیت را میخواهی بمردم ایران هدیه بدهی. عجب ادم های وقیح و بر روئی هستید شما ها
  0
  22
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اخوندها انقدر بی حیا هستند که به اسانی جنایت میکنن و مال مردم را میخورند و اخر کار طلبکار هم میشوند !
  0
  9
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  راه مدرسه از اینور و راه فرار از اونوره مردک صیغزاده.
  0
  1
  ‌سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
  نظر شما چیست؟