سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال مردان ایران: «ما جز هم هیچ مأمن و پناهگاهی نداریم»

رادیو فردا :سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال مردان ایران، در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشته «امروز در جانِ مستاصل و غمگینِ ما رمق و توانی برای جشن گرفتنِ این پیروزی و رسیدن به آرزویی که سال‌ها برایش تلاش کرده بودیم، نیست».
 
آقای معروف این پست را در پی رخدادهای مربوط به هدف قرار گرفتن هواپیمای مسافربری پرواز تهران-کی‌یف و راهیابی تیم ملی به المپیک، منتشر کرده است.
 
ستاد کل نیروهای مسلح ایران سه روز پس از سقوط هواپیما، در پی فشارهای گسترده بین‌المللی، شبکه‌های مجازی و رسانه‌ها، با وجود انکار پی‌در‌پی مقام‌های جمهوری اسلامی، پذیرفت هواپیمای مسافربری به طور غیر عمد هدف پدافند هوایی قرار گرفته‌است.
 
سعید معروف به جمع چهره‌هایی پیوسته که در روزهای اخیر با شهروندان ابراز هم‌دردی کرده، و یا اعتراض و اندوه خود را نشان داده‌اند.
 
آقای معروف نوشته «استیصال و غمِ ما نه فقط بخاطر در عزایِ هموطنانمان نشستن، بلکه بخاطر فردایی ست که گمانم به روشنایی اش نیست. کاش امید داشتم که این آخرین پرده از نمایش فریب و تزویر و بی خردیِ این بی کفایتان است که همچنان می‌دانم نیست.
در آخر؛ درین تارترین شب‌های ِتاریخِ وطن، تمام مردمِ سرخورده، سرکوب شده، زجردیده، فقرچشیده و دلشکسته کشورم را با هر قومیت و زبان، به مهرورزی و حمایت و مراقبت از یکدیگر دعوت میکنم.
ما جز هم هیچ مأمن و پناهگاهی نداریم.»
 
تیم ملی والیبال ایران روز یکشنبه ۲۲ دی موفق شد برای دومین دوره پیاپی، سهمیه حضور در بازی‌های المپیک را کسب کند.
+91
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  دلاور همشهری افتخار میکنم بهت !!یاشاسین قوجا وطنیمیز!
  5
  63
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  والیبالیست خوبی‌ بود. خارج از شوخی‌ ،‌ای کاش همه کسانی که به نوعی سلبریتی و معروف هستن حتا به این شکل یه چند خط بنویسن.
  4
  52
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل
  ممنونسعید معروف، مهناز افشار، کیمیایی وحامد بهداد عزیز و البته مجریان صدا وسیما که طرف مردم اومدید ...مردم ایران ، پشت خانواده های کشته شده رو بگیریم...حکومت دروغ میگه...این اتفاق ممکن بود واسه ما رخ بده یا حتی بدهد...اونوقت انتظارما از بقیه مردم چیه ؟؟
  2
  19
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
  نظر شما چیست؟