لگدمال کردن و پایین کشیدن بنر قاسم سلیمانی - ۲۲ دی‌ماه ۹۸

لگدمال کردن و پایین کشیدن بنر  قاسم سلیمانی -  ۲۲ دی‌ماه ۹۸
+105
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  scandal - برلین، آلمان

  اگر پشتیبانی معنوی و تحریم اقتصادی پهلوان ترامپ نبود، ما شاهد اینگونه صحنه ها نبودیم. همانگونه که یک عده ایی بیمزه و .....از مسیح علی نژاد ایراد الکی میگیرند و به انگ میزنند و به پشتیبانی او از جنگ شیرزنان ایرانی سخن میگوید، انتقاد می کنند. داغانید داغان!
  8
  66
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۲
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::scandal - برلین، آلمان::]. .کسانی‌ فکر می‌‌کنند.آمریکا ولایات فقی‌ است. و ترامپ هم ایتلا. نشسته اون بالا و فتوا می‌‌دهد.نمی‌ دانند. هر حرکتی جنگ با دو پارلمان. یکی‌ دست خودش .یکی‌ دست دمکرات ها. گذشته از این. یک قوه قضاهیه کاملا مستقل .که حتا یک دادستان روستا کوچک. قادر است اعلام جرم. که رهیس جهمبور بر خلاف قانون اساسی‌ رفتار کرده. بجای اینکه یاد بگیریم. ناراحت. چرا ترامپ یک تنه نمی‌‌تواند تصمیم گیرد. یا چرا قاضی‌ها مستقل هستند .چرا ما در مریکا لاریجانی نداریم. در طی‌ ۴۰ سال گذشته هیچ رهیس جهمبور در امریکا. اینقدر آخوند‌ها را به "گ..." خوردن نینداخت.ترامپ بر مبنای میل ما رفتار نمی‌‌کند.ما برایش مهم نیستیم. هدفش سود ۱۰۰% برای آمریکا است. نلسون ماندلا نیست. وظیفه ما این نیست. که از ترامپ انسان خوب بکنیم. راضی‌ اگر یک پوست آخوند‌ها زنده زنده بکند. که تا کنون هم زیرکانه انجام داده. تا آنجا .قنون اساسی‌ به او اجازه دهد.
  0
  24
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  کلا .زمانی‌ که این دلت خطر را درک می‌‌کند.سگان هار ولایات را به صحنه مبارزه می‌‌فرستد. دیدید .بعد از این همه گند زدن .دوباره سر کله این مسافر آنکارا. سروان. ذال .کوفت و زهر مار. دوباره پیدا شدند. احمق نیستند .در نزد پوتین آموزش گرفته. یک عده هم که به اسم ضد آخوند بودن .زهر خود را می‌‌ریزند.تا مبارزه را به انحراف کشند. مثال وسط دعوا . فحش به رضا پهلوی. یا سخن امپریالیست آمریکا. یا مثل این آنکارا .دیروز نوشت. بله آمریکا به جرانیمو.رهیس سرخ پوستا خیانت کرد.یکی‌ هم دیروز مثل واق واق.وسط این همه بزن .بکش.گیر داده به پر و پاچه گلشیفته .که فاسد است. همان ....را به شیقیقه ربط دادن. دوستی خاله خرس.
  0
  24
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  امریکا اخطار جالبی داده است. اگر دیگر ایرانیان را از بالای ساختمان ها بزنید این گنده لات ها توسط ما شکار خواهند گردید و نمونه اش سلیمانی و ابومهندس هست
  0
  37
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  درود به این جوان ایرانی‌ وطن پرست،.
  0
  25
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
  ۴۷
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  داشتم به این فکر می‌کردم: فردای آزادی ایران از یوغ آخوند، آخه با مجاهدین چکار کنیم؟ اسلام دموکراتیک مریم رجوی
  1
  15
  دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.