حمایت نمایندگان مجلس از سپاه: سقوط هواپیما اشتباه یک عضو خانواده بود

نمایندگان مجلس ایران در بیانیه‌ای اعلام کرده‌اند که سقوط هواپیمای اوکراینی توسط موشک سپاه «اشتباه یک عضو خانواده» بوده و اجازه نمی‌دهند «دشمنان» از این موضوع « سوء استفاده» کنند.
 
در این بیانیه ۱۸۶ نفر از نمایندگان مجلس که روز یک‌شنبه ۲۲ دی‌ماه در صحن علنی مجلس خوانده شده است، به طور مفصل از حمله سپاه پاسداران به پایگاه آمریکا در عراق تمجید شده است.
 
در این بیانیه همچنین از سپاه پاسداران برای پذیرش مسئولیت ساقط‌کردن هواپیما تشکر شده و آمده است که «صداقت تمام» سپاه و فرمانده سپاه بر دل نمایندگان مجلس نشسته است.
 
در همین حال، خبرگزاری ایرنا گزارش داده که علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواسته است که با «جدیت پیگیری کند» تا دلایل این حوادث مشخص شود و از تکرار آن جلوگیری کند.
 
همزمان با حمایت نمایندگان مجلس از سپاه، محمدجواد ابطحی، نماینده مجلس ایران خبر داده که برخی نمایندگان قصد دارد با توجه به حمایت کشورهای آلمان، فرانسه و بریتانیا از عملیات کشته‌شدن قاسم سلیمانی، طرحی به مجلس ارائه دهند که «مناسبات دیپلماتیک ایران با این سه کشور در حد کنسولی کاهش پیدا کند».
+6
رأی دهید
-62

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  این که مجلس نیست گاوداری
  2
  54
  یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان

  هر چند از اون طویله خونه بیشتر از این انتظار نمیره اما مسئله مردم قبل از اینکه پرداختن به موضوع اشتباه باشد به دروئی و دروغگوئی این مسئولین بی مسئولیت هست. الان هم به این دلیل اشتباه رو قبول کردند که اگر میخواستند موضوع کارشناسی بشه باید یک یا دو ماه فرودگاه رو تعطیل میکردند که زیانی زیادی براشون داشت فکر کردند اینها که آخرش رسوا میشند پس حداقل از این ضرر جلوگیری کنند.
  1
  35
  یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اشتباه!!!؟ ممکن است بفرمائید که در این 40 سال کدام کار صحیح را انجام داده و فقط یک روز دروغ نگفته و جنایت نکرده اید؟
  0
  38
  یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  نماینده‌های مردم رو ببینید. وای بر این مردم. اینها چه بی‌ پدر و مادر‌هایی‌ هستن دیگه.
  0
  34
  یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  و اون عضو خانواده چلاقعلی است!
  0
  34
  یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
  ۲۰
  varied - ریزه، ترکیه
  179 نفر توسط موشک سپاه کشته میشوند که «اشتباه یک عضو خانواده» است مردم ایران برای این رژیم مکار و حیله گر اهمیت ندارد انچه مهم است آنچه مهم است مزرعه حیوانات به زندگی اشرافی خود ادامه دهد و خوک بزرگ خامنه ای همچنان رهبر مزرعه حیوانات باشد
  0
  12
  یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
  ۳۴
  زنبور - کپنهاک، دانمارک
  این نمایند ها از جنس < ادم > هستن و ظاهرن ایرانی ، و < ادم > ها در ایران چهل ساله که صبح زود میرن توصف وامیستن که اینا براشون تصمیم بگیرن
  0
  13
  یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  بیچاره تر از این وحوش بنام نمایندگان مجلس من فرد دیگری را نمی شناسم. این جماعت فلک زده عقب مانده بیانیه تشکر در رابطه با سقوط هوابیما صادر می کنند.باور کنید چند روزی است که قیافه و داستان چائو شسکو ریس جمهور رومانی از نظرم محو نمیشود. من فکر میکنم سران و این جماعت عقب مانده بزودی بسرنوشت رهبر رومانی و قذافی رهبر لیبی دچار خواهند شد. قدری تامل کنید
  0
  13
  یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۸
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  انهایی که داستان چائوشسکو را نمیدانند توجه کنند . که رهبر بر گو و عقب مانده رومانی همه روزه از بیشرفت های کشورش زیاد حرف میزد و روزی از روزها که این بزرگوار توهم زده تازه از مسافرت ایران هم برگشته بود و در یک سخنرانی مجددا فک جنبانی میکرد .مردم نماشا گر که ناظر صحنه بودند و مانند همیشه میگفتند روح منی خمینی بت شکنی خمینی. ناگاه افراد مسلح این بزرگوار را از صندلی سخنرانی روی بالکن شهرداری بائین کشیدند و هر چند این سعی میکرد از دست انها فرار کند و طبیعنا با یک تانک نفر بر خود و زنش در حال فرار بودند اسیر دست افراد وطن برست شد و در یک محاکمه نیم ساعته در یک اطاق 6 متری طناب بیچ کردند و با چند گلوله که هزینه ان هم بر دوش مردم رومانی سنگینی کرد جان بجان افرین لنین تسلیم کرد. این را گفتم تا کسانی که نمیدانند این مطلب را بدانند و زندگی تکرار است و تکرار است و تکرار
  0
  14
  یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸
  نظر شما چیست؟