پاکسازی غیر عادی و زودرس محل سقوط هواپیمای اوکراین قبل از آنکه بازرسان خارجی آنرا مشاهده کنند

+54
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  پس چی؟ اجازه بدن که بازرس ها بفهمن اصل قضیه چی بوده؟
  6
  154
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  این اوج ح.زادگی هست که تعدادی در غم از دست دادن خانواده و دوستانشان هستند، بعد یک عده سینه مادر گاز بگیر در حال نمک پاشیدن بر زخم این هموطنان!
  160
  28
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
  ۴۶
  Kumasi - کوماسی، غنا

  هواپیمای پراز زن و بچه رو هم به احتمال زیاد موشک های خودتون زدند مثل همون فیلم*انتقام سخت! * که رامبوفیلم سلیمانی بود وته فیلم هم واقعا کشته شد. اما سوال اینه شما که با فردی که بقول رهبرذوب در* ولایت * بود اینطور میکنید وای به حال مخالفان ! طرف بخاطر شما مثل نقل ونبات مخالف میکشت .خدایی چه جانوری هستی آخوند. رهبربگو چه گریه ای سر نماز میت میکرد! وتودلش به ریش همه می خندید . آخوند مشابه تو حتی بین حیوانات هم نیست. عین خوک همه چیزخواری...البته خوک ها الان دیگه پرورشی شدن ولی تو هنوزانسان میخوری. کثافت تو هواپیما بچه بود....تو دیگه چه موجودکثیفی هستی آخوند . بدبختی اینه که ظاهرا دنیا هم راضی شده که سرطانی بنام آخوند تو ایران رشد کنه وایران تو خواهد مرد .
  21
  103
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  با راندن ات و اشغال زیر فرش که نمی توانند اصل مسئله را پنهان سازند. برعکس این پاکسازی دلیل تائید سقوط این هواپیما با سیستم ضد تهاجم هوائی هست
  3
  83
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  دیگر اینکه خود اخوندها دارند نرم میشوند و دیگ چه احتیاج به جنگ هست؟ . گراد سلیمانی را به امریکا دادند تا پودرش کند. بعد 30 تا موشک به بیابان فرستادند که یک مگس کشته نشد. باید وضعیت داخلی را درست کنند و خیلی محترمانه جام زهر را مثل خمینی سر بکشند
  2
  76
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. ککه خور تو و فک و فامیل غربتیت سرتاپای مادرتون رو گاز میگیرید. ذات ..ت رو به دیگران نسبت نده غربتی. پشت کامپیوتر نبودی خانواده رو به عذات مینشوندم.
  26
  78
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  احتمالا جنازه هارو به خانواده ها ندن و بگن پول بدید جنازه بدیم چون در تجمعات هوایی کشته شدن. آشوبگران هوایی. زال ممد ... میشه از یکی از ...ات در سپاه بپرسی داستان چیه؟
  26
  52
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
  ۵۰
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  زال زالک آخه تو چقدر ...!!!!!!!! در چه حالی بسر میبری بعد از اینکه رهبر بی خاویارت با التماس چند تا پایگاه خالی رو زد؟؟؟؟ در چه حالی وقتی زدن سردار سه پایتون رو پودر کردن و رهبر کودنت انتقامش رو از دویست و خورده ای ایرانی گرفت؟؟؟ آخه ... اگه دهن رو ببندی حداقل یه مدت پیدات نشه میگن به لق الله پیوستی یا جیره و مواجبت رو قطع میکنن؟؟ اگه یه ذره انسانیت داشتی حداقل مینوشتی که مسببش باید جوابگو باشه!!! چرا حداقل یک بار به اشتباه خودتون اعتراف نمیکنی ....!!!!!!!
  10
  62
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  اسلام و اسلامیان چه آدم های خون آشامی هستند ببین الله شان چه .... که اینارو زائیده یا .....
  5
  47
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
  ۷۳
  چهارشنبه سوری ایران - فرانکفورت، آلمان

  ما نمی خواستیم هواپیما را با راکت انتقام بزنیم هواپیما خودش امد خورد به راکت های انتقام ما
  2
  45
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  النظافة من الإیمان !
  1
  22
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۱
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  همانطوری که میبینی سرداران سپاه هیچی نمیگن سردارانی که خودشونو تو هر هر برنامه‌ای خودشون رو قاطی میکنند که صددرصد خودشون این هواپیما را با موشک زدند چه بلایی سر ایران آوردن اینا فرقه کثیف اسلامی
  2
  33
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
  ۴۱
  sahandoglu - لندن، انگلستان

  ایران این هواپیما را برای تحت تاثیر قرار داددن و به فراموشی سپردن تنش با آمریکارا زد تا همگان را به طرف دیگر سوق دهد وبه خصوص کسانی که در داخل ایران دم از انتقام می زدند. ایران می دانست انتقام سلیمانی به بهای عمر رژیم خواهد بود و چاره نداشت تا ان تحت شعاع قرار دهد. الان همه امریکا و انتقام را ول کرده اند و به هواپیما فکر می کنند. در ضمن ایران در هفته های اخیر ثابت کرد تمام شعارهای قدرت نظامی و موشکی اش فقط خیالی و پوشاکی و برای فریب کشورهای منطقه بود.
  2
  28
  جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷
  نظر شما چیست؟