با این مردان هرگز ازدواج نکنید!

العربیه :امروزه ازدواج به یکی از بزرگترین ریسک‌های زندگی دختران و پسران تبدیل شده است. یک ازدواج خوب و موفق تنها در صورت شناخت کافی از طرف مقابل امکان پذیر است. داشتن تفاهم و خصوصیات اخلاقی مشترک یکی از شرط‌های اصلی برای ساختن یک زندگی مشترک موفق است که باید در انتخاب مورد توجه قرار گیرد.
 
برخی از مردان دارای خصوصیات فردی و اجتماعی هستند که با وجود آنها باید از خیر ازدواج با این مردان بگذرید چرا که ازدواج با آنها خطرناک است.
مردان خسیس
خرج و هزینه بخش جدایی ناپذیر زندگی است البته تا حدی که منجر به ولخرجی نشود و اسراف را به همراه نداشته باشد. مردان خسیس با هزینه‌های ضروری هم مخالفت می‌کنند و با ایجاد مضیغه‌هایی مشکلات زندگی را تشدید می‌کنند.
مردی که هنوز در مورد رابطه‌ی قبلی‌اش صحبت می‌کند
کاملا طبیعی است که یک مرد گاهی اوقات در لابه‌لای حرف‌هایش به رابطه‌ی قبلی‌اش اشاره کند اما اگر این کار را بیش‌ازحد و به دفعات زیاد انجام می‌دهد، می‌تواند یک علامت هشدار باشد. اگر طرف مقابل دائما به رابطه‌ قبلی‌اش فکر می‌کند، نشانه‌ی آن است که برای تعهد به شما آمادگی لازم را ندارد.
مردان نامنظم و بی ادب در نزاکت!
ازدواج با مردان نامنظم و به دور از ادب و نزاکت نیز به صلاح نیست. بی‌نظمی خواه در تعیین وقت، خواه در لباس و غذا یا هر چیز دیگر، شما را از زندگی بیزار می‌‏کند.
پسر مامانی و وابسته به والدین
مردی که ریسمان پررنگ وابسته‌ای با مادرش دارد و به طور مداوم همه چیز‌ها را به مادرش می‌گوید، پس از ازدواج، با مادر او نیز ازدواج خواهید کرد.
مردی که پیش از شما با دخترهای بسیار زیادی در ارتباط بوده است
هنگامی‌که روابط گذشته‌ یک مرد آن‌قدر زیاد هستند که نمی‌توانید از آنها سر دربیاورید، می‌تواند یک علامت هشدار باشد که او فرد متعهدی نیست. شما باید کنجکاو شوید که چرا همه‌ی روابط قبلی او که کم هم نیستند، به شکست منجر شده‌اند. به‌علاوه با وجود دخترهای بسیار زیادی که قبلا در زندگی او بوده‌اند، قطعا این احتمال وجود دارد که بخواهد به یکی از روابط گذشته‌اش برگردد. بنابراین یادتان باشد که اگر به‌دنبال فرد مناسب برای ازدواج هستید، از مردانی که روابط قبلی متعددی داشته‌اند، دوری کنید.
ازدواج با مرد معتاد
اعتیاد سرمنشاء بسیاری از طلاق‌ها است چرا که مردی که اعتیاد دارد و وابستگی او به چیزی غیر از زندگی آن هم منفی است هرگز نمی‌تواند آینده‌ای خوب برای همسر و خانواده خود تامین کند و بدتر اینکه او خانواده خود را فدای اعتیادش خواهد کرد.
مرد خودپسند
مرد خودپسند به نوعی ادعای سروری‌کردن به دیگران را دارد اما در برقراری رابطه صمیمانه عملا ناتوان است. این تیپ مردها در برخوردهای اولیه دوست‌داشتنی هستند، زیرا رفتارشان نشان می‌دهد، بسیار اعتماد به‌ نفس بالایی دارند و افراد توانا و موفقی هستند ولی به مرور او آنقدر راجع به توانایی‌ها و ویژگی‌هایش صحبت می‌کند که موفق می‌شود طرف مقابلش را تحت‌تاثیر قرار ‌دهد. احتمال تغییر چنین مردی بسیار پایین است. زندگی با چنین مردی زن را خسته و ناتوان می‌کند چون این فرد نمی‌تواند با او همدلی کند.
مردان نق نقو
همیشه از چیزی ناراحتند، کلافه هستند، زود بهانه می‌گیرند و کمتر پیش می‌آید چیزی باب میل‌شان باشد. این‌ها احساس قربانی بودن زیادی دارند و همیشه فکر می کنند دیگران حق آنها را خورده اند، کسی در حقشان جفا کرده یا دنیا آن طور که باید با آنها تا نکرده است. این مردها گاهی اوقات زیرآب زنی، حسادت و فضولی را هم چاشنی کارهای‌شان می‌کنند و تبدیل می‌شوند به یک موجود بسیار اعصاب خرد کن.
مردی که سریع و آسان دروغ می‌گوید!
این گروه مردان همواره در دنیایی از وهم و خیال در پروازند و معمولاً فراموشکار هم می‌‏شوند و تمام دروغ‌هایی را که گفته اند از یاد می‌برند چون از قدیم گفته‌اند که «دروغگو همیشه فراموشکار است!»، زنان از شنیدن دروغ‌های این نوع مردان خسته شده و بلاخره باعث جدایی می‌شود.
مردان عصبی مزاج
زندگی کردن با آدم عصبی مثل این است که با یک بمب ساعتی زندگی کنید. بدین معنی که شما نمی‌دانید این بمب کی می‌ترکد. عصبی مزاج بودن یک نقطه ضعف مهلک است که به راحتی می‌توان آن را در افراد شناسایی کرد.
مردان دور از دسترس از لحاظ عاطفی
از رابطه برقرار کردن با کسی که از نظر روحی – عاطفی بسته و خاموش است برحذر باشید. بسیاری از افراد آمادگی برقراری رابطه را ندارند چرا که از نظر روحی محصور شده‌اند. آنان به سختی می‌توانند راجع به احساسات خود حرف بزنند یا کاری کنند که درون‌شان را نشان بدهند و به شدت در برابر باز شدن و اعتماد کردن به دیگران مقاومت می‌کنند.
+12
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  sahandoglu - لندن، انگلستان
  با هیچ زنی نمی شود ازدواج کرد . انسانهایی که نمی دانند چه می خواهند و هر روز یک انسان دیگر می شوند و پایداری فکری و شخصیتت ندارند
  6
  13
  ‌چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.