چرا یافتن نام همسر کنونی و مطلقه وزیر خارجه آمریکا دشوار است؟

العربیه :مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا، روز چهارشنبه گذشته با نشر دو عکس خانوادگی در «توییتر»، توجه افکار عمومی را کاملا به خود جلب کرد.

در عکس بالا او را می‌ینیم در حال شستن ظرف‌‌‌ها در آشپزخانه است، در حالی که همسرش نشسته و در شب ‌‌کریسمس سرگرم بازی ورق است. در عکس دوم خود پمپئو با «پسرش» مشغول ورق بازی در آشپزخانه معمولی خانه است که در وهله نخست‌‌‌‌، این عکس‌ها نشان‌دهنده سادگی منزل اوست و دیگر اینکه بیانگر وضعیت مالی بسیار معمولی وزیر خارجه امریکاست که ثروتش‌‌‌‌، بر اساس گواهی مالیات امسال او بالغ بر 500 هزار دلار است، با حقوق سالانه 210.700 دلار‌‌‌‌، در حالی که همسرش اظهار داشته است که ثروت‌اش تنها 30 هزار دلار است.با این وجود موضوعی که جالبی که حس کنجکاوی را تحریک برانگیخته این است که مایکل ریچارد پمپئو که دوشنبه گذشته‌‌‌‌، پنجاه و ششمین سالگرد تولد خود را جشن گرفت‌‌‌‌، فرزند والدینی ایتالیایی است که در 30 دسامبر 1963 در شهر اورنج کالیفرنیا متولد شد. آنچه از نگاه «العربیه‌.نت» نکته‌ای جالب به نظر می‌رسد را می‌توان در پرسشی خلاصه کرد که پاسخ دادن به آن جز به شکل تصادفی و از روی «شانس» یا ساعت‌‌‌های طولانی جستجو‌‌‌‌، امکان‌پذیر نیست. پرسش از این قرار است: «نام همسر مشهورترین وزیر خارجه جهان چیست؟»، سعی کنید نام همسرش را بیابید و از آن مشکل‌تر‌‌‌‌، عکس همسر اول پمپئو است که از یافتن پاسخ برای سئوال اول هم دشوارتر است.
ظهور نام واقعی همسر پمپئو‌‌‌‌، در گزارش تحقیقاتی روزنامه
جستجوکننده نام همسر او با «سوزان پمپئو» در هر سایتی مواجه می‌شود‌‌‌‌، چه در شرح‌حال خود پمپئو یا همسرش؛ از جمله اینکه او در اول فوریه سال 1965 در ویچیتای کانزاس متولد شد و این که فرزندی به نام نیکلاس دارد که 28 ساله است. با این حال واقعیت امر، چیز دیگری است‌‌‌‌، زیرا پمپئو‌‌‌‌، که گمانه زنی‌‌‌ها در مورد استعفای او در ماه نوامبر سال آینده جهت نامزدی از کانزاس برای مجلس سنا مطرح شده‌‌‌‌، هیچ رابطه بیولوژیکی با این پسر ندارد که پدرش نامعلوم است.
 
نیکلاس که بعد از دقیقه 1.20 فیلم‌‌‌‌، مشاهده می‌شود، فرزند مادر خود از همسر سابقش است که عده بسیار کمی می‌دانند او چه کسی بوده است. پمپئو هنگامی که در سال 2000 با او ازدواج کرد‌‌‌‌، این پسر را به فرزندی پذیرفت. سپس نام این زن‌‌‌‌ و همچنین تصویر دانشجویی 20 ساله‌ای موسوم به لسلی لیبرت از اهالی منطقه اسلیپ در نیویورک نیز به بوته فراموشی درغلتید که پمپئو در سال 1986 در 23 سالگی خود با او ازدواج کرد و چهار سال بعد از او جدا شد، بدون اینکه از وی فرزندی داشته باشد. بعدها در سال 1997 پمپئو بشکل رسمی این زن و مرد طلاق گرفتند و تا این لحظه از خود فرزندی ندارد که چه بسا به علت سترونی پمپئو باشد.
 
اگر چه نام واقعی همسر وزیر امور خارجه آمریکا در تحقیقات گسترده و مفصل در شماره 19 اوت گذشته مجله «دا نیویورکر» ظاهر شد که در سایت «العربیه.نت» هم منتشر شد‌‌‌‌، اما هنوز هم این موضوع‌‌‌‌، مورد توجه قرار نگرفته و رسانه‌‌‌ها به ندرت به آن اشاره دارند، اما کسانی که از روی کنجکاوی مفرط به تفحص در این خصوص پرداختند‌‌‌‌، اکنون دست‌کم می‌دانند که نام حقیققی همسر پمپئو‌‌‌‌، سوزان جاستیس موستروس است که در سال 1998 معاون رئیس یکی از بانک‌‌‌های آن منطقه بوده و با پمپئو آشنا شده و دو سال بعد با هم ازدواج کردند.
+11
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  توازع ز گردن فرازان نکوست. از یک طرف هم عکس کره چلاق علی را نشون میدن که با نعلین در دست از روضه میاد بیرون انگار نه انگار که ۴۰ میلیارد از حق این مردم را دزدیده و در فرنگستان انبار کردده
  3
  35
  ‌سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Liberte - ارومیه، ایران
  آفرین پومپئو جان. با این عکسها نشون داد که تصویر کلیشه ای برخی ها که زن بایست تو خونه کار کنه ، اشتباه و غلطه. این مردان هستند که بایست احترام خاونم ها رو بیشتر داشته باشند وبه قول انگلیسی ها تسبت به اونها جنتلمن و یا جنتلمن و gallant باشن.
  5
  17
  ‌سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.