شبکه حقوق بشر کردستان: سه پسر دانش‌آموز بازداشتی در جریان اعتراض‌ها آزار و اذیت جنسی دیده‌اند

 نمایی از اعتراض‌ها در شهر مریوان رادیو فردا :شبکه حقوق بشر کردستان در گزارشی پیرامون اعتراض‌های هفته آخر آبان امسال، از آزار و اذیت جنسی نوجوانان بازداشت شده در مریوان خبر داده و اعلام کرده که تاکنون «وقوع آزار و اذیت جنسی و تهدید به تجاوز در مورد سه پسر دانش‌آموز» ثابت شده است.
 
این شبکه روز یکشنبه هشتم دی خبر داد «تعداد زیادی کودک زیر ۱۸ سال که در جریان اعتراضات روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان‌ماه در شهر مریوان بازداشت... شده‌ بودند»، در بازداشتگاه سپاه به مدت چند روز هدف «شکنجه‌های شدید روحی و فیزیکی» قرار گرفته‌اند.
 
بر اساس این گزارش، «دست‌کم سه دانش‌آموز پسر را با ابزارهایی مثل باتوم تهدید به تجاوز کردند و همزمان مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده‌اند. این سه دانش‌آموز پس از چند روز با کفالت آزاد شده‌ و از سوی بازجویان امنیتی تهدید شده‌اند که نباید به هیچ وجه مسئله شکنجه‌های جسمی و آزارهای جنسی را با کسی مطرح کنند».
 
گزارش سازمان‌های حقوق بشری و منابع خبری حاکی است که سرکوب معترضان در استان‌های کردستان و خوزستان شدیدتر از دیگر نقاط بوده و شهر مریوان یکی از بالاترین آمارهای کشته‌شدگان و بازداشتی‌ها را داشته است.
 
بازداشت معترضان در استان‌های مختلف ایران همچنان ادامه دارد و به رغم گذشت بیش از چهل روز از اعتراضات، مقام‌های جمهوری اسلامی هنوز حاضر نیستند آمار افراد کشته شده و بازداشتی را اعلام کنند.
+35
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  لواط و تجاوز به هم جنسان در نظام اسلامی و در حوزه های فیضیه رایج میباشد.گیلانی ملعون در تلویزیون با لبخند گفته بود که درس بعدی (بحث شیرین لواط) میباشد
  1
  34
  دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اخوندها اغاز کننده لوات و تجاوز هستند و مزدوران سپاه حتما" از اخوندها یاد گرفته اند که با زور هم که شده به معترضین نوجوان در زندانها تعارض کنن چون هم از این عمل غیره انسانی لذت میبرن و هم هدف ترساندن معترضین را دارند .
  0
  24
  دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  اِه، طوسی رفته بوده کردستان؟!
  0
  8
  دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ
  اینها که ایرانی نیستند باید با این فرقه اسلامی مبارزه کرد به هر نحوی که می تونیم
  0
  10
  دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.