عکاس سلبریتی ها با شکایت یک دختر راهی دادگاه شد

پسر جوان که عکاس سلبریتی‌هاست با اتهام تعرض به دختر همشهری خود پای میز محاکمه ایستاد.

به‌گزارش خبرنگار «ایران»، صبح دیروز جلسه محاکمه این پسر جوان در شعبه هفتم دادگاه کیفری برگزار شد. در آغاز جلسه شاکی که دختری جوان بود به قضات گفت: من اهل بروجرد هستم. در آنجا با دختری دوست بودم که بعد از مدتی او به همراه برادرش راهی تهران شدند. مدتی با هم در ارتباط بودیم  تا اینکه متوجه شدم برادرش که در کار عکاسی بوده به یکی از معروف‌ترین عکاس‌های سلبریتی‌ها تبدیل شده و درآمد خوبی دارد. چندی بعد این پسر  به من پیام داد و گفت به تهران بیا تا برایت کاری جور کنم بعد هم برایم بلیت اتوبوس گرفت و من به تهران آمدم اما وقتی به خانه‌شان رفتم او و خواهرش با همدستی همدیگر مرا در خانه حبس کردند و این پسر به من تجاوز کرد.

در ادامه جلسه پدر شاکی نیز گفت: وقتی دخترم از خانه رفت فکر می‌کردم نزد مادرش رفته است اما وقتی فهمیدم او هم بی‌خبر است به اداره پلیس رفته و اعلام فقدانی کردم. تا اینکه از طریق یکی از دوستانم که در ترمینال کار می‌کند متوجه شدم این پسر برای دخترم بلیت خریده و او را به تهران کشانده است. بلافاصله شماره او را پیدا کردم و وقتی تماس گرفتم او تأیید کرد که دخترم پیش آنهاست و از من خواست برای بردنش به تهران بروم.

پسر جوان منکر این ماجرا شد و گفت: این دختر دوست خواهرم بود پدر و مادرش از هم جدا شده بودند و مشکلات خانوادگی داشت. وقتی فهمید من در کارم پیشرفت کرده‌ام و معروف شده‌ام با من تماس گرفت و گفت من بیکارم و با پدرم هم اختلاف دارم می‌خواهم خانه را ترک کنم برایم در تهران کار پیدا کن. به او گفتم نمی‌توانم. اما بعد از مدتی او دوباره با من تماس گرفت و گفت از خانه فرار کرده و می‌خواهد به تهران بیاید و به خانه عمویش برود اما پول ندارد از من خواست برایش بلیت اتوبوس بخرم من هم قبول کردم اما وقتی به تهران آمد زنگ زد و گفت در تهران گم شده است و آدرس خانه عمویش را نیز ندارد. من هم آدرس خانه خودمان را به او دادم که شب به آنجا آمد و یک هفته هم خانه ما بود. این دختر دروغ می‌گوید من و خواهرم روزها به سر کار می‌رفتیم و او در خانه ما بود و می‌ توانست هر جا می‌خواهد برود. من به او دست نزدم و ادعای تعرض دروغ است.در ادامه قاضی دستور تحقیقات بیشتر در این پرونده را صادر کرد.
+5
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  اخه چرا یه دختری بیاد دست و پای دوستشو ببنده بگه داداش بیا به این تجاوز کن ! یه عکاس تو تهران که سر و کارش با دخترای خوشگله چرا انقد لنگ باشه که در جوار خواهرش یکی رو بکشونه تهران که بهش تجاوز کنه . دختره از ترس پدر تازه فهمیده چه گندی بالا آورده نشسته داستان ساخته
  1
  10
  دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.