راننده‌ای که زنان محجبه را سوار نمی‌کرد بازداشت شد

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس امنیت اخلاقی پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: راننده تاکسی ای که ضمن جسارت به مسافران محجبه، از سوار کردن آن‌ها ممانعت می‌کرد، دستگیر شد.
 
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ احمد میرزائی در تشریح این خبر، گفت: چندی پیش خانم جوانی با مراجعه به اداره پلیس امنیت اخلاقی از راننده تاکسی که مانع از سوار شدنش به تاکسی شده بود و ضمنا به وی توهین و بی احترامی کرده بود، شکایت کرد.
 
این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: با تشکیل پرونده‌ای در این خصوص، تیمی از ماموران پلیس امنیت اخلاقی پایتخت برای تحقیقات ویژه وارد عمل شدند و در کاوش‌های اطلاعاتی محل استقرار متهم را در حوالی محله عباس آباد شناسایی کردند.
 
میرزائی با اشاره به اینکه متهم پس از دستگیری منکر اعمال مجرمانه خود شد ولی در هنگام روبرویی با شاکی لب به اعتراف گشود، بیان داشت: این فرد چندین نوبت نیز برای مسافران محجبه دیگر ایجاد مزاحمت کرده که نهایتا برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد.
+12
رأی دهید
-37

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  آخی . واقعا اشک تو چشام جمع شد . یعنی همچین کشور قانون مداری داشتیم؟ دقیقا همین الان داشتم ویدیوی سه تا خوک رو میدیم که تا دیدن یه زن تو رستوران در کنار شوهرش بدحجاب نشسته رفتن کل رستوران رو به ...کشیدن . یعنی علنا به بهانه حجاب دارن به زن مردم تو مکان عمومی تعرض میکنن و فیلمش هم پخش میشه ولی هیچ خوکی دستگیر نمیشه . اونوقت یه انسان پاک نخواسته تاکسیش نجس بشه ، عجب که قانون خیلی به عباش بر خورده ! واقعا مگه میشه ؟ هر ایرانی باید اجازه بده این نجس های خفاش سیاهپوش ب...به گوشه کنار کشور و جیک نزنه !
  1
  20
  شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.